رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “خصوصی تشویق” شخصی خود را وکیل رودی جولیانی به ادامه کاوش Bidens و اوکراین پس از او تبرئه توسط جمهوری خواهان مجلس سنا به اتهام مرتبط با آن تلاش ها با توجه به یک گزارش جدید.

“در گفتگو با رئیس جمهور او در بیشتر مناسبت از یکی گفت که او می خواهد برای رسیدن به پایین از اوکراین موضوع در یک راه بسیار شبیه است که او را مورد بررسی ‘روسیه جعل'” یک منبع نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روزانه وحش.

تبلیغات:

رئیس جمهور همچنین تشویق جولیانی به ارائه به روز رسانی در یافته های خود را به دولت از جمله وزارت دادگستری با توجه به گزارش.

بحث آمده به عنوان تهمت به نظر می رسد جسارت خود را تبرئه. همراه با اصرار جولیانی به تجدید بررسی افشا و خنثی بایدن توطئه تغذیه به جولیانی توسط اوکراین رو به فساد تهمت نیز پاکسازی مقامات که شهادت در استیضاح پرس و جو در برابر او. رئیس جمهور همچنین با تمجید دادستان کل ویلیام Barr برای overruling توصیه دادستان در صدور حکم راجر سنگ جمهور قدیمی ترین مشاور سیاسی.

“من فکر می کنم او احساس می کند مانند زنجیر کردن در حال حاضر” یک مقام ارشد دولت گفت: با توجه به روزانه وحش. “آن را مانند چیزهایی که گرفته اند یک به نوبه خود. دستکش خاموش هستند. و همه چیز استفاده می شود که hush hush است که در حال حاضر فقط . . . در باز است.”

تبلیغات:

قضایی مجلس سنا رئیس لیندزی گراهام R-S. C. یکشنبه نشان داد که بر ایجاد کرده بود ویژه “روند” برای جولیانی برای تغذیه خاک خود را در بایدن به DOJ حتی اگر جولیانی خود را در حال جستوجو کرد توسط گروه. Barr دوشنبه اذعان کرد که DOJ خواهد نقد و بررسی جولیانی مواد هر چند او استدلال کرد که جولیانی “بود که هیچ درمان متفاوت است که هر فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه” با توجه به واشنگتن پست. جولیانی اطلاعات است روت بودن باراک اوباما در پیتسبورگ بر اساس این گزارش حتی اگر پست قبلا گزارش شده است که گفت: بر مغلوب ساختن پیشی جستن چندین بار است که “جولیانی تبدیل به یک مسئولیت و یک مشکل برای دولت است.”

وحی جلب ملامت از دموکرات ها. قضایی مجلس رئیس جری Nadler, D-n. y. گفت: در نامه ای به Barr که “هر گونه رسمی ارتباط بین آقای جولیانی و بخش پرسش جدی در مورد تضاد منافع — برای هر دو گروه به طور کلی و برای شما به طور خاص است.”

همراه با DOJ, گراهام همچنین اعلام کرد که کمیته امنیت داخلی کمیته و کمیته مالی نیز بررسی اتهامات علیه Bidens.

تبلیغات:

سه جمهوری خواه منابع نیز گفت: اخبار یاهو که جولیانی مشغول به کار بود در یک فیلم مستند جدید در مورد هانتر بایدن با جانباز “جمهوری خواه fixer” تیم دانشگاه ییل.

“معلوم نیست چه تخلف جولیانی امید برای اثبات” این گزارش اشاره کرد که هیچ شواهدی از چنین ادعا می کند. اما در این گزارش اضافه شده است که جولیانی بود “تلاش برای بازپس گرفتن کمر از اوکراین بررسی” پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه.

تبلیغات:

جولیانی تولید یک فیلم مستند است که به پخش در ماه دسامبر در نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار خروجی یک امریکا, اخبار بود که به طور گسترده ای اخراج روزنامه نگاران به عنوان یک “ساختگی تئوری توطئه” و “خیره کننده قطعه ای از تبلیغات.” او همچنین شروع یک پادکست جدید برای ارائه آنچه که او مدعی شد شواهد جدید در برابر بایدن هر چند آن را تا حد زیادی rehashed ادعا می کند که افشا و خنثی شد ماه پیش.

یک منبع که به تماشای تریلر برای جولیانی پروژه جدید که قرار شد با هم به زمین به سرمایه گذاران گفت: از اخبار یاهو که فیلم “بیشتر از یک طنز mockumentary.”

حتی به عنوان خواهان شخم زدن جلو با تحقیقات از Bidens که تهمت بینی از اوکراین رئیس جمهور نزدیک ترین متحدان باید عنوان اتهامات تحت فشار قرار دادند توسط جولیانی که یک داخلی فاکس نیوز جلسه به عنوان “گمراه کننده است.”

تبلیغات:

“رودی جولیانی شب گذشته گفت: او کالا در هانتر بایدن. من به دادستان کل این صبح و ریچارد با مته سوراخ کردن رئیس اینتل کمیته و آنها به من گفتند را بسیار با احتیاط هر چیزی بیرون آمدن از اوکراین در برابر کسی” گراهام گفت: CBS اخبار و اضافه میکند: “در اینجا چیزی است که من می خواهم به رئیس جمهور: من قصد ندارم به جمهوری خواه Christopher استیل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی