مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده coronavirus تست در ملی خرده فروشان. هفته بعد از آن هنوز هم نیست ،

چهار خرده فروشان ملی تبلیغ در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی در اوایل این ماه به عنوان آینده coronavirus تست سایت هنوز هم نورد از درایو خود را-از طریق آزمون مراکز با توجه به گزارش از واشنگتن پست.

در یک باغ گل رز کنفرانس مطبوعاتی در مارس 13 روز او اعلام کرد Covid-19 به ملی اضطراری رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد با رهبران از CVS, هدف, Walgreens و خارج شده و گفت: کسانی که زنجیر را ارائه فضای پارکینگ خود را برای درایو-از طریق آزمایش را به محل.

“هدف این است که برای افراد به درایو و swabbed بدون نیاز به ترک خودرو خود را” مغلوب ساختن پیشی جستن در آن زمان گفت.

اما با توجه به واشنگتن پست وجود دارد تنها چهار درایو-از طریق تست سایت های که از هفته گذشته در میان 26,400 فروشگاه کسانی که خرده فروشان عمل: دو در مکان های خارج شده در نزدیکی شیکاگو یکی در هر یک CVS در مرکزی ماساچوست و Walgreens در منطقه شیکاگو و هیچ در هدف. مناسک کمک, که نشان داده شده در این کنفرانس مطبوعاتی همچنین افتتاح یک درایو-از طریق سایت در فیلادلفیا.

به عنوان بورسی را الکس بخش گزارش درایو-از طریق تست یک جزء حیاتی از مبارزه با رمان coronavirus چرا که آن را حفظ جداسازی به صورت بالقوه افراد آلوده و سرعت بخشند روند جمع آوری اطلاعات در مورد کسی که آلوده است. کارشناسان با اشاره به مقیاس بزرگ از اجرای رایگان درایو-از طریق آزمایش در کره جنوبی به عنوان کمک به آن کشور را کاهش coronavirus موارد است.

برخی از دولت های محلی از جمله New Rochelle, حومه, جامعه, در شمال شهر نیویورک اجرا شده اند از جمله تست رژیم خود را. حداقل 19 متحده برخی از موبایل تست سایت های بسیاری در خارج از بیمارستان.

اما “آرایه ای از چالش های لجستیکی اعم از کمبود تست منابع به بودجه” است مانع وعده مشارکت عمومی-خصوصی با برخی از بزرگترین خرده فروشان نوشتن پست الیزابت Dwoskin, ابها Bhattarai Juliet Eilperin و اشلی پارکر.

آنها گزارش می دهند که در سراسر کشور کمبود تست کیت led کاخ سفید برای جمع و جور کردن برنامه های خود را در محدود کردن آزمون در سایت های خرده فروشی به اولین پاسخ دهندگان و بهداشت کارگران است. تست است تنها در دسترس برای کسانی که معیارهای خاص, بنابراین اگر ما فقط به گریم نقطه عطف داشتن بیشترین تایید coronavirus موارد در جهان که تعداد تقریبا قطعا یک undercount.

CVS سایت می تواند اداره حدود 200 آزمون در روز, با توجه به پست و خارج می تواند اداره حدود 150 در هر روز در هر یک از آن دو سایت. گفت: هدف آن است که انتظار بر مقامات محلی قبل از آن می تواند باز کردن آن پارکینگ است.

در مارس 13, تهمت وعده داده شده 500,000 تست کیت در دسترس خواهد بود زیر هفته و 5 میلیون در ماه آوریل است. به تاریخ 672,449 آزمایشات تجویز شده است در سراسر کشور با توجه به Covid پیگیری پروژه.

موبایل تست واحد در سراسر کشور در درجه اول عمل در مراقبت های بهداشتی سایت های مانند بیمارستان ها و درمانگاه ها به دلیل FDA تنها تایید سوراخ بینی سواب به اداره شده توسط حرفه ای ها. اما بهداشت و خدمات انسانی معاون وزیر بهداشت و درمان برت P. Giroir گفت: پست است که دولت را به حمایت از راه اندازی حدود 30 سایت های تلفن همراه و پشتیبانی خواهد کرد خرده فروشی رانده تست سایت رفتن به جلو.

“ما در حال همکاری نزدیک با این خرده فروشان در حال حاضر به کشف انبساط تست سایت در سراسر شهرستان در حال حاضر بیشتر فعال بینی خود swabbing روش به تازگی تایید شده توسط FDA گفت:” Giroir.

اعلام این خبر که به زودی گسترده به راحتی در دسترس تست استقبال شد با خوش بینی. به عنوان یک بیماری همه گیر متخصص دکتر دنا, گریسون گفت بورسی را Alex Ward “کلید حاوی بسیار عفونی و ویروس کشنده است که شما را به شناسایی که آلوده پیگیری کردن تمام مخاطبین خود و قرنطینه آنها. اگر شما حتی نمی توانید تشخیص که آلوده و سپس شما انجام می شود.”

گریسون اضافه شده است که این اقدامات به خصوص موثر خواهد بود در کمتر متراکم مکان های که در آن تشخیص زود هنگام می تواند به توقف گسترش هر چه زودتر.

در آن زمان کاخ سفید اعلام آن را در حال حاضر روشن است که عدم تست شد کمک به یک undercount چگونه بسیاری از فعال Covid-19 نفر در ایالات متحده است. و اگر چه تست ramped تا به طور قابل توجهی در چند هفته گذشته با دولت ها و شهرداری ها أنوندنج دستگاه خود را تست برنامه های این برنامه ها متاثر شده اند مداوم عدم تست و انباشت پرونده ها در تست مراکز مجاز است.

این عدم تست و نتیجه undercounted تعداد موارد کمک در بخش, به تاخیر در اجرای اجتماعی فاصله گرفته است. در غیاب گسترده آزمایش مردم را تشویق به رفتار به عنوان اگر آنها در حال حاضر به ماندن در داخل برای جلوگیری از این ویروس را گسترش. کارشناسان گفته اند که برای برخی از افراد کم گزارش شماره ارتباط برقرار کمتر از خطر کاهش نرخ انطباق.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی گفت که او می خواهد به استراحت اجتماعی فاصله مورد نیاز در هفته های آینده به منظور احیای اقتصاد است. اگر اقدامات تشویق مردم به ماندن در خانه آرام هستند و مردم شروع به برقراری ارتباط و جمع آوری در گروه دوباره از آن خواهد شد به خصوص مهم است که بدانید که در واقع ویروس.

تا مطمئن شوید که درایو-از طریق تست را حل نمی کند نیاز به هر آمریکایی به وضوح درک خود را coronavirus وضعیت. تقریبا نه درصد از خانواده های آمریکایی خود را ندارد و افراد جوان ساکنان شهرستان و مردم کم درآمد هستند از همه کمتر به احتمال زیاد به اتومبیل خود می شود و در خدمت این اقدامات است.

اما در یک لحظه زمانی که افراد بدون علامت می تواند گسترش قدرتمند بیماری به افراد آسیب پذیر از اجرای نوآورانه و گسترده تست برنامه یک ابزار مهم در کاهش این ویروس گسترش یافته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>