مغلوب ساختن پیشی جستن را هل در مقابل فاکس نیوز برای برش خود “وفادار ترین هواداران”: “من عاشق الماس و ابریشم”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن علنا حمایت الماس ابریشم و پس از گزارش را شکست که فاکس نیوز به حال قطع روابط با خود توصیف “وفادار ترین هواداران” پس از این دو بارها و بارها گسترش اطلاعات غلط در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“اما من عاشق الماس و ابریشم و پس از انجام میلیون ها نفر از مردم!” رئيس جمهور توییتی شنبه.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال در پاسخ به یک صدای جیر جیر که در آن الماس ابریشم و نام خود را “متنفر” در درست تهمت مد. مغلوب ساختن پیشی جستن infamously تمدید “بهترین حامیان” به او “متنفر” به علامت جدی سالگرد 9/11.

“متنفر گفت: آنها نفرت الماس و ابریشم” این دو نوشت: “اما شما نمی توانید نفرت آنچه شما نیست هرگز دوست داشت!”

الماس و ابریشم در آغوش حمایت از بالاترین سیاسی در کشور به tweeting به عقب به رئیس جمهور: “ما شما را دوست دارم بیشتر!” این دو در میان تهمت های مورد علاقه پروکسی du jour: او را بازتوییت کرد اواز یا موسیقی دو نفری دعوت آنها به کاخ سفید و برجسته آنها را در حوادث به تازگی معرفی آنها به عنوان “دو نفر” در اوایل ماه مارس تجمع در شارلوت.

تبلیغات:

اما به عنوان coronavirus شیوع شدت گرفته الماس و ابریشم — که نام واقعی هستند Lynette Hardaway و راشل ریچاردسون — درو گسترده انتقاد بارها و بارها پخش كردن, بی پایه و اساس تئوری های توطئه است. یک جزء اصلی در “فاکس و دوستان” با خود فاکس ملت جریان نشان می دهد — شبکه سه-ساعت صبح نشان می دهد که یک رئیس جمهور مورد علاقه — آنها گزارش خود را از دست داده فرفره پس از توییتر قفل شده خود را به حساب بیش توییتهایی که به دروغ ادعا کرد که اجتماعی فاصله مقررات ناشی از بیماری است.

تنها راه ما می تواند تبدیل به ایمنی محیط زیست; ما باید در محیط زیست است. Quarantining افراد در داخل خانه خود را برای مدت طولانی مردم را بیمار!” اواز یا موسیقی دو نفری نوشت: در تاریخ 8 آوریل.

روباه نظر نیست اما الماس ابریشم و بی سر و صدا ناپدید شد از روی صفحه نمایش ظاهر. The Daily Beast گزارش روز دوشنبه که این جفت ارز در حال از کار اخراج شده است.

تبلیغات:

“پس از آنچه آنها گفته ام و توییتی شما نخواهد بود دیدن آنها در فاکس ملت و یا فاکس نیوز در هر زمان به زودی” یک منبع آشنا با این حرکت گفت: روزانه وحش.

فاکس نیوز همچنین به تازگی قطع روابط با فاکس کسب و کار میزبان تریش ریگان پس از او به نام همه گیر یک “اتهام کلاهبرداری” — اکو از رئیس جمهور فوریه سخنان decrying آن را به عنوان یک “جعل” — اما هنوز رتبهدهی نشده است گرفته شده و هر گونه شناخته شده اقدام علیه آن بالاترین امتیاز ستاره ها مانند Sean Hannity و Tucker Carlson, با وجود این واقعیت که آنها همچنان به تطهیر coronavirus همه گیر در امریکا. فاکس نیوز بلافاصله پاسخ به سالن درخواست برای اظهار نظر در این زمینه است.

تبلیغات:

در مقایسه با الماس و ابریشم, فاکس نیوز, کاهش یافته است را به نفع با رئیس جمهور که بارها و بارها انجام می دهد و شبکه های پوشش از پاسخ او به این بیماری همه گیر وجود صبح و ساعات پر بیننده بلوک ماجرا با نظر نشان می دهد که پخش تقریبا ناگسستنی جریان تحسین آمیز تفسیر.

[email protected] فقط دریافت نمی کند چه اتفاقی می افتد! آنها در حال تغذیه دموکرات صحبت کردن امتیاز و با آنها بازی آنها را بدون تردید و یا تحقیقات” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی یکشنبه.

الماس ابریشم و به نظر می رسد unfazed و شاید حتی جسارت. این دو در روز سه شنبه تهدید به اقدام قانونی بیش از اتهامات افترا علیه بیانکا DeLaRoso پس از Wonkette نویسنده به نام اواز یا موسیقی دو نفری از “سیاه و سفید چهره سفید ناسیونالیسم.” آنها نیز ارسال شده یک عکس از خود دعا بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در دفتر بیضی با تعدادی از چهره های مذهبی.

تبلیغات:

در پی گزارش خود را بوت از فاکس الماس ابریشم و باید مصاحبه جراح عمومی جروم آدامز و دکتر شیوا Ayyadurai که ادعا می کند به اختراع ایمیل. Ayyadurai را در صفحه ویکیپدیا برای شناسایی او به عنوان “یک هندی-دانشمند آمریکایی, مهندس کارآفرین و ترویج تئوری های توطئه و بی پایه پزشکی ادعا می کند.”

در خود تولید ویدئو, Ayyadurai انتقاد مقامات بهداشت و رسانه ها به اتهام “fearmongering . . . بر اساس جعلی علم و جعلی اخبار مدل” که هدف این است که “از بالا به پایین اتحاد جماهیر شوروی به سبک پزشکی” که در آن “کسی که در بالا در حال رفتن به شما بگویم من و همه ما چه می رود به جریان خون ما است.”

این باعث ابریشم به تعجب “وقتی که من شنیدن صحبت شما در مورد ویروس ها و ویروس های مختلف است که در درون ما در حال حاضر چگونه ما قرارداد یکی دیگر از ویروس؟”

تبلیغات:

“حق” الماس گفت. “اگر آن را در حال حاضر در ایالات متحده پس از آن —”

ویرایش کاهش و او را اواسط حکم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>