تهمت بی سر و صدا حرکت می کند به جای watchdog که نشان داد coronavirus پزشکی عرضه بحران: گزارش

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در ادامه نبرد خود را در برابر بندگان عمومی که نشان می دهد دولت فدرال تخلف است.

“رئیس جمهور تهمت نقل مکان کرد و در شب جمعه به جای یک مقام ارشد در وزارت بهداشت و خدمات انسانی که خشم او را با گزارش ماه گذشته برجسته کمبود عرضه و تست تاخیر در بیمارستان در طول coronavirus همه گیر” نیویورک تایمز گزارش داد شب جمعه است.

تبلیغات:

زمان حرکت بود توجه داشته باشید.

“کاخ سفید منتظر ماند تا بعد از ساعت کاری به اعلام نامزدی جدید بازرس کل برای این بخش است که در صورت تایید را بیش از برای کریستی A. Grimm اصلی معاون بازرس کل بود که علنا هزینههای رئیس جمهور در, اخبار جلسه سه هفته پیش” روزنامه گزارش شده است.

آخرین حرکت بخشی از یک الگوی با فرمانده کل قوا.

تبلیغات:

“نامزدی بود که این تلاش ها توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر watchdog دفاتر اطراف خود دولت است که باید او را به مبارزه طلبیده. در هفته های اخیر, اخراج او یک بازرس کل درگیر در پرس و جو که رهبری به رئیس جمهور را استیضاح نامزد کاخ سفید مشاور به کلید دیگر بازرس کل پست سرپرستي ویروس امداد هزینه های نقل مکان کرد و برای جلوگیری هنوز هم یکی دیگر بازرس کل از مصرف بیش به عنوان رئیس یک بیماری همه گیر هزینه های نظارت پانل” بار گزارش شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>