مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به وعده خود شرکت نمی دریافت مالیات دهندگان نجات: “اجازه دهید فقط ببینید چه اتفاقی می افتد”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته است می گویند که آیا شرکت خود به دنبال کمک های فدرال از پیشنهاد کمک مالی صندوق که دموکرات تقبیح به عنوان یک “دوغاب صندوق است.”

“من آموخته ام, اجازه دهید فقط ببینید چه اتفاقی می افتد,” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در یکشنبه, اخبار جلسه توجیهی که در مورد خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان است. “از آنجا که ما به ذخیره برخی از این شرکت های بزرگ است.”

تبلیغات:

نظرات پس از دموکرات ها خودداری کردند در یک $1.8 تریلیون محرک لایحه مقابله با فاجعه اقتصادی برانگیخته توسط coronavirus بحران است. حزب دموکرات مسدود لایحه از حرکت رو به جلو یکشنبه پس از تماس برای جمهوری خواهان به تضمین می کنند که شرکت های بزرگ خواهد خود را حفظ کارگران قبل از فرو بردن به 500 میلیارد دلار کمک مالی صندوق $425 میلیارد خواهد بود که توزیع در اختیار خزانه داری وزیر استیون Mnuchin. این لایحه همچنین ارائه پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی ها و بودجه اضافی برای دولت ها و بیمارستان ها و کسب و کارهای کوچک و بیمه بیکاری.

“ما در اینجا برای ایجاد یک دوغاب صندوق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خانواده خود و یا یک دوغاب صندوق برای وزارت خزانه داری قادر به دست کردن به دوستان خود” الیزابت وارن سناتور. D-Mass., در بیانیه ای گفت.

“ما در حال رفتن به 500 میلیارد دلار در واقع یک دوغاب صندوق برای کمک به صنایع کنترل Mnuchin با بسیار کمی شفافیت ؟ این است که آنچه ما باید انجام می شود؟” سناتور. Mazie Hirono D-هاوایی خواسته

تبلیغات:

زمانی که سوال در مورد اینکه آیا او مرتکب عموم که شرکت خود را نمی خواهد به دنبال فدرال کمک مالی بودجه تهمت شکایت کرده است که رئیس جمهور بود “من هزینه میلیاردها دلار است.”

“من متعهد عموم که من نمی خواهد را 450.000 دلار حقوق و دستمزد,” او گفت:. “این یک مقدار زیادی از پول. این که آیا شما ثروتمند هستید یا نه, این یک مقدار زیادی از پول, و من آن را انجام داد. هیچ کس مراقبت. هیچ کس گفت: “متشکرم.””

خبرنگاران همچنین با اشاره به تعدادی از سناتورها که به فروش سهام پس از خصوصی coronavirus مطبوعاتی قبل از بازار کاهش یافت و پرسید: مغلوب ساختن پیشی جستن که آیا او تا به حال به فروش می رسد هر سهام.

تبلیغات:

تهمت شکایت کرده بود که آن را “تند و زننده سوال” قبل از اصرار “من نمی انبار خود. من خود همه چیز است.”

رئیس جمهور همچنین به نظر می رسید برای مسخره خبری که سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا به حال خود جدا شده و پس از سن. رند R-Ky., در معرض متعدد سناتورها به کوروناویروس.

تبلیغات:

“رامنی در انزوا?” مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید. “Gee که بیش از حد بد است.”

رامنی اعلام کرد که خود قرنطینه بعد از پل آزمایش مثبت برای COVID-19. پل گزارش به ورزشگاه رفت و با همکاران در روز یکشنبه با وجود اینکه آزمایش این ویروس منجر رامنی و همکار یوتا جمهوریخواه مایک لی به خود منزوی.

“این آمریکا است که کاملا غیر مسئولانه” سناتور. Kyrsten Sinema, D-Ariz., توییتی در پاسخ به این گزارش. “شما نمی تواند نزدیکی افراد دیگر در حالی که انتظار برای coronavirus نتایج آزمون. آن را به خطر می اندازد دیگران & احتمال را افزایش می دهد گسترش ویروس.”

تبلیغات:

هر سه سناتور وجود ندارد که سنا به بن بست رسیده 47-47 در جمهوریخواه لایحه. مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا گفت: دو طرف آنقدر دور از هم است که آمریکا می نوشتن لایحه خود را. رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. همچنان به مذاکره با Mnuchin.

حتی به عنوان ویروس نهفته اعضای تهمت خود حزب رئیس جمهور پیشنهاد کرد پنج شنبه که او ممکن است محدودیت برای مبارزه با کروناویروس به منظور تقویت اقتصاد احتمالا در پاسخ به رادیو فردا بخش در این موضوع است که پخش یکشنبه شب.

“ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را. در پایان از 15 روز دوره ما تصمیم به راه که ما می خواهم برای رفتن!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی انعکاس صاحب نظران و نمایندگان مجلس است که باید به طور موثر به نام برای اجازه دادن به مردم به منظور صرفه جویی در اقتصاد است.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن نظر آمد و در همان روز که جراح عمومی جروم Adams هشدار داد که وضعیت بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود.

“من می خواهم به درک: در این هفته آن را بد گفت:” ان بی سی نیوز. “ما نمی خواهیم دالاس یا نیواورلئان یا شیکاگو به نوبه خود به نیویورک و به این معنی است که هر کس نیاز به در نظر گرفتن گام های حق در حال حاضر. و این بدان معناست که: در خانه بماند.”

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شکایت در مصاحبه با مجله ساینس که آن را یک چالش بوده است به مغلوب ساختن پیشی جستن به گوش دادن به کارشناسان پزشکی و توقف حمایت اطلاعات نادرست در جلسات.

“من نمی تواند پرش در مقابل میکروفون و او فشار پایین” Fauci گفت.

تبلیغات:

مقامات همچنین به طور فزاینده گله و شکایت که مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد دفاع تولید عمل می کنند که اجازه می دهد تا دولت به نیروی شرکت تولید تجهیزات لازم در طول یک بحران اما حاضر به استفاده از آن.

هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن است bragged که شرکت هایی مانند اپل و جنرال موتورز و Hanes ارائه شده برای کمک به تولید تجهیزات حیاتی مانند ماسک و هواکش روند می تواند ماه و برانگیخته “گسترده سردرگمی در مورد چه مقدار و چه هر شرکت است که قرار است به تولید” نیویورک تایمز گزارش داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن hesitance آمد و پس از تایمز گزارش داد که مشاور و پسر در قانون Jared کوشنر به “پرتاب از تاسیس دولت برنامه ای برای برخورد با بیماری های همه گیر” پس از آن deeming
“کافی نیست.”

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت متحده مجبور شده اند به پیشنهاد در برابر هر یک از دیگر تجهیزات مهم ترک برخی از کشورها قادر به دست آوردن آن و بالا بردن قیمت در سراسر هیئت مدیره.

تبلیغات:

کومو که گفت این ویروس می تواند آلوده به 80 درصد از نیویورک و آخرین برای نه ماه یا بیشتر اضافه شده است که هیچ دولت می تواند مدیریت فرایند بدون فدرال نظارت.

“دولت فدرال باید ملی پزشکی عرضه کسب. ایالات متحده به سادگی نمی تواند مدیریت آن را” کومو گفت. “به همین دلیل من اعتقاد دارم که دولت فدرال باید بیش از آن که تابع قرارداد و دستیابی به تمام تجهیزات پزشکی که ما نیاز داریم.”

او گفت: “قیمت سنگ آهن در بازار” توسط شرکت های قرار داده متحده به یک “غیر ممکن” شرایط.

“ما می توانید از دست دادن زندگی است که ما می تواند داشته باشد در غیر این صورت نجات داد اگر ما تا به حال تجهیزات مناسب,” او اضافه شده است.

تبلیغات:

احساسات تکرار شد توسط نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio.

“اگر ما نمی تواند بیشتر هواکش در 10 روز آینده مردم خواهد مرد” او با سی ان ان گفت. “من نمی تواند به اندازه کافی غیر نافذ. اگر رئیس جمهور عمل نمی کند مردم می میرند که زندگی می کردند در غیر این صورت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به شکایت در مورد فرمانداران که انتقاد او ضربه در فرماندار ایلینویز JB پریتزکر به “سرزنش دولت فدرال” برای خود “کاستی های خود.”

پریتزکر در پاسخ به اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به “دریافت کردن توییتر و کار خود را انجام دهد.”

“شما تلف گرانبها ماه زمانی که شما می توانید اقدام به محافظت از آمریکایی & Illinoisans” او هنوز توییتی. “شما باید رهبری یک پاسخ ملی به جای پرتاب بداخلاقی از صندلی عقب. کجا بودند این آزمایش زمانی که ما نیاز به آنها را? از کجا PPE [تجهیزات حفاظت شخصی]?”

پریتزکر شد اشاره به گزارش هایی که دولت فدرال مورد مطالعه بالقوه بیماری های همه گیر مانند coronavirus اما توصیه برای تقویت سیستم دفاعی نادیده گرفته شد. آمریکا و سازمان های اطلاعاتی نیز هشدار داده مغلوب ساختن پیشی جستن در ژانویه و فوریه در مورد تهدید از coronavirus اما مغلوب ساختن پیشی جستن به جای تمرکز بر اطمینان بازار با کم اهمیت جلوه دادن بلندی همه گیر واشنگتن پست گزارش داد.

رویترز گزارش روز شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حذف یک مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در موقعیت چین در نظر گرفته شده برای کمک به تشخیص بیماری شیوع بیماری در منطقه در مدت کوتاهی قبل از وقوع آغاز شد. دولت نیز قبلا axed شورای امنیت ملی همه گیر تیم و به دنبال کاهش زیادی به CDC.

مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دارد که او ندارد “مسئولیت در همه” برای دولت خود bungled پاسخ به بحران شکایت که او قربانی واقعی یکشنبه.

“من تماشا و گوش دادن به اخبار جعلی, CNN, MSDNC, ABC, NBC, CBS, برخی از فاکس (به شدت & ابلهانه شفاعت به لحاظ سیاسی صحیح است) @nytimes و @پایگاه سازمان تبلیغات اسلامی و همه من می بینم این است که نفرت از من به هر قیمتی” رئیس جمهور توییتی. “آیا آنها درک کنند که آنها در حال از بین بردن خود را؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>