مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به بازگشایی دولت فدرال بیمه سلامت مبادلات در طول بیماری همه گیر کوروناویروس


An Instacart employee uses a cellphone to scan barcodes while picking up groceries from a supermarket for delivery on March 19, 2020 in North Hollywood, California.

یک Instacart کارکنان با استفاده از تلفن همراه برای اسکن بارکد در حالی که چیدن مواد غذایی از سوپرمارکت برای تحویل در مارس 19, 2020 در شمال هالیوود کالیفرنیا.

فردریک J. BROWN/گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: آن را نمی خواهد بازگشایی Obamacare ثبت نام اجازه می دهد تا بیمه آمریکایی ها به خرید پوشش بهداشت و درمان در این بیماری همه گیر کوروناویروس. این تصمیم پس از آن کاخ سفید به قانونگذاران گفت و بیمه آن را با توجه به یک دوره ثبت نام ویژه علاوه بر این به طور معمول Nov. 1 از طریق Dec. 15 پنجره برای فدرال اجرای ارز را پوشش می دهد که حدود دو سوم از کشورهای. یازده تا حد زیادی دموکراتیک متمایل متحده و واشنگتن باید به طور موقت بازگشایی بیمه خود را به مبادلات گزارش سی ان ان در پاسخ به شیوع کروناویروس. نوع فرد است که ممکن است نیاز به پوشش اضافی در این لحظه خواهد بود بسیاری از کارگران محوری به خط مقدم از همه گیر پاسخ: از آشپز به پاک کننده تحویل مردم و فروشگاه خواروبار کارگران است.

قانونگذاران دموکرات به نام به حال در کاخ سفید به باز فدرال اجرا مبادلات برای برخی از 30 میلیون آمریکایی که بیمه باقی می ماند و پس از تردید اولیه از صنعت بیمه بیش از این چشم انداز در حال برخورد با یک سیل از coronavirus مرتبط با ادعای “اصلی بیمه لابی آمریکا در طرح بیمه سلامت تایید ویژه ثبت نام دوره تقریبا دو هفته پیش نیز در حالی که با اصرار نمایندگان مجلس برای گسترش حق بیمه یارانه ها را پوشش مقرون به صرفه تر برای درآمد متوسط مردم” سیاسی, گزارش.

“با توجه به خطر ناشی از Covid-19 آن است مهم تر از همیشه برای مردم به پوشش بهداشت و درمان” از مدیران اجرائی از برنامه های بیمه درمانی و آبی صلیب آبی سپر ارتباط نوشت: در نامه ای به کنگره در اواسط ماه مارس. شرکت های بیمه گفت: سیاسی آنها انتظار داشتند مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید به اعلام یک دوره ثبت نام ویژه هفته گذشته پس از دریافت خصوصی اطمینان از دولت که مبادلات خواهد بود بازگشایی شد. Coronavirus در حال حاضر قرار داده و فشار شدید در بازار کار و اقتصادی و میر از این بیماری همه گیر انتظار می رود به بدتر در طول هفته های آینده میلیون ها نفر از تازگی کارگران بیکار که قبلا بیمه از طریق کارفرمای خود را به احتمال زیاد خواهد شد نیاز به گزینه های بیمه خدمات درمانی. کارگران که از دست دادن بیمه درمانی خود را از طریق کارفرمای خود را واجد شرایط برای خرید یک برنامه فدرال و یا دولت ارز تا 60 روز پس از تبدیل شدن به بیکار.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انجام نمی دهد هر دلیلی برای امتناع از بازگشایی بیمه سلامت بازار در طول همه گیر اما رئیس جمهور تهمت علنا حمایت بی حد و حصر عربستان حقوقی, تلاش, این یک led توسط فرمانداران جمهوریخواه برای از بین بردن قانون مراقبت مقرون به صرفه یک بار و برای همه است. دیوان عالی کشور موافقت کرده است به شنیدن در مورد که می تواند با قرار دادن 10 ساله و 20 میلیون آمریکایی که پوشش بهداشت و درمان از آن در معرض خطر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>