مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به بازگشایی Obamacare مبادلات پس از میلیون ها نفر از گذاشته شدن کارگران از دست دادن پوشش بهداشت و درمان

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حاضر به بازگشایی Obamacare مبادلات اجازه می دهد تا میلیونها نفر از گذاشته شدن کارگران بیمه سلامت, حتی اگر کاخ سفید برآورد شده است که صدها هزار نفر از آمریکایی ها می میرند به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

نزدیک به یک دوجین متحده بازگشایی دوره ثبت نام خود را برای کمک به میلیون ها نفر از کارگرانی که شغل خود را از دست در میان ایالت مستندات اما یک مقام کاخ سفید گفت سیاسی که دولت هیچ برنامهای برای راهاندازی HealthCare.gov و به جای “بررسی گزینه های دیگر.”

تبلیغات:

به Obamacare ثبت نام دوره منتهی به ماه پیش, اما میلیون ها نفر از مردم را برای ثبت نرخ بیکاری پس از coronavirus بحران آغاز شد. هر چند برخی از دموکرات ایالت بازگشایی بیمه خود را, بازار تهمت و اداره نظارت بر ثبت نام برای اکثریت قریب به اتفاق متحده است.

این تصمیم شگفت زده بیمه که هفته گذشته گفت که آنها انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن به اعلام ثبت نام ویژه دوره پس از گفتگو با مقامات در مراکز مدیکر و مدیکید خدمات با توجه به گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود گفت: هفته گذشته بود که او با توجه به یک دوره ثبت نام ویژه در همان زمان به عنوان دولت او پشتیبانی از طرح دعوی در دادگاه به دنبال لغو Obamacare در یک حرکت است که می پوشش بیمه از بیش از 20 میلیون نفر است.

تبلیغات:

“این چیزی است که ما در حال صحبت کردن به بسیاری از مردم در مورد” رئیس جمهور گفت:. “خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.”

افرادی که خود را از دست کارفرما مبتنی بر بیمه واجد شرایط برای درخواست مراقبت های بهداشتی در بازار اما باید اثبات کند که آنها را از دست داده در حالی که پوشش ویژه ثبت نام دوره می روند ساده تر خواهد بود و نیاز نیست که مدارک نیویورک تایمز’ مارگوت سانگر-کاتز گزارش شده است.

گذشته از این, بازار, برخی از گذاشته شدن کارگران باید گزینه ای را برای گسترش کارفرمای خود را مبتنی بر بیمه از طریق کبرا که هزینه های کاربران به مراتب بیشتر از بیمه دریافت آنها از طریق کار خود را. کارگران کم درآمد همچنین می توانید درخواست برای مدیکید هر چند بسیاری از جمهوری متحده حاضر به گسترش مدیکید تحت Obamacare به قانون است.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن ترویج ارزان کوتاه مدت برنامه های بهداشتی به عنوان یک جایگزین به Obamacare مبادلات اما این برنامه به طور معمول پوشش نمی دهد از قبل موجود شرایط و اغلب در نتیجه بزرگتر اسکناس از خارج از جیب هزینه در Obamacare به بازار است.

بسیاری از قانونگذاران به نام برای مغلوب ساختن پیشی جستن به بازگشایی بازار پس از بحران آغاز شد هر چند کنگره را شامل نمی شود یک دوره ثبت نام ویژه خود را 2.2 تریلیون دلار coronavirus امداد لایحه.

تبلیغات:

حتی شرکت های بیمه خواست دولت اعلام ویژه ثبت نام دوره است.

“با توجه به خطر ناشی از COVID-19 آن است مهم تر از همیشه برای مردم به سلامت پوشش” سران امریکا طرح بیمه بهداشت و آبی صلیب آبی سپر ارتباط نوشت: در نامه ای به کنگره, با توجه به سی ان ان.

این حرکت به عنوان کاخ سفید هایش با پیش بینی ها نشان بی سابقه مرگ عوارض. کاخ سفید تخمین زده است که بین 100000 تا 240,000 مردم می میرند — حتی با گسترده کاهش تلاش — در مقایسه با بیش از 2 میلیون که ممکن است به مرگ پایدار بدون مداخله.

تبلیغات:

بدون ثبت نام ویژه دوره بسیاری از مردم خواهد شد در صورت بحران بدون پوشش “ترک آنها را به طور بالقوه در معرض ده ها هزار دلار در هزینه اگر آنها بیمار از رمان های کروناویروس و نیاز به درمان های پزشکی” HuffPost جف جوان نوشت. “افراد بیمار نمی شود جدا شده و تحت درمان به معنای آنها در خطر گسترش coronavirus به مردم بیشتر است.”

دموکرات ها در روز سه شنبه را محکوم کرد این تصمیم است.

“این فقط یک تصمیم ظالمانه اما آن را نیز مرگبار یک” تشکر. ورونیکا Escobar D-تگزاس توییتی. “لحظات پیش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد ما باید انتظار 100-200k مرگ و میر در آمریکا برای کسانی که بدون بیمه درمانی این کشنده است. این زمان برای پایان دادن به این جنگ بی معنی در بهداشت و درمان.”

تبلیغات:

“در وسط [از] یک بیماری همه گیر است که می تواند کشتن صدها نفر از هزاران تهمت و toadies عمدا مسدود کردن آمریکایی ها از خرید بهداشت و درمان” در کنگره لایحه Pascrell D-N. J., اضافه شده. “ایشان است متعصب ظلم و ستم است که کشتن مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>