مغلوب ساختن پیشی جستن منتشر خاورمیانه به طرح صلح اسرائیل-فلسطین

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه منتشر شده خود را مدتها در انتظار صلح خاورمیانه طرح است. در سخنرانی خود در کاخ سفید در کنار بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل تهمت مشخص شده خود را “چشم انداز برای صلح و رفاه و آینده ای روشن تر برای اسرائیلی ها و فلسطینی ها است.”

پیشنهاد مغز متفکر با مغلوب ساختن پیشی جستن در قانون و مشاور ارشد Jared Kushner, تلاش برای حل مشکلات مقاوم بین اسرائیلی ها و فلسطینی ها است که مانع هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه دولت برای چند دهه.

آن redraws منطقه کنونی مرزهای تعریف آینده از شهرک های یهودی نشین در اسرائیل و اشغال فلسطین سرزمین را میسازد که تحت آن شرایط آینده فلسطین می تواند ایجاد شده و آدرس های اسرائیل را بی شمار نگرانی های امنیتی.

چه چیزی آن را ندارد انجام دهید این است که ارائه یک “حق بازگشت” برای آوارگان فلسطینی به خانه های اجدادی خود را در اسرائیل اجازه می دهد برای یک کشور مستقل فلسطین به شکل یک نظامی است که در آن می تواند با استفاده از تهدید اسرائیل (یا به دفاع از خود در برابر اسرائیل) و یا به فلسطینی ها هر معنی دار و بخشی از بیت المقدس به عنوان پایتخت آن است.

در واقع این اصل را نادیده می گیرد همه از فلسطینی ها خواسته به عنوان طرح پیش نویس بود با هیچ ورودی از طرف فلسطینی.

به همین دلیل بسیاری از تحلیلگران پیش بینی معامله خواهد بود مرده در هنگام ورود. اما این بدان معنا نیست که آن را نمی خواهد هنوز هم به طور بالقوه عواقب دراماتیک برای اسرائیلی ها و فلسطینی ها و بسیاری دیگر در خاورمیانه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی