مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها رد Coronavirus هشدار به جنجال آفرینی برای هفته ها قبل از بحران


President Donald Trump participates in the daily briefing of the White House Coronavirus Task Force in the James Brady Briefing Room April 10, 2020 at the White House in Washington, D.C.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت در جلسه توجیهی روزانه از کاخ سفید Coronavirus نیروی کار در جیمز بردی جلسه اتاق مارس 10 سال 2020 در کاخ سفید در واشنگتن ،

الکس ونگ/گتی ایماژ

نیویورک تایمز با یک شیرجه عمیق به هفته است که قبل از coronavirus بحران و رنگ ویرانگر پرتره چگونه کاخ سفید تلف ارزشمند هفته قبل از آن در نهایت تصمیم به اقدام است. اتلاف هفته به سختی تعجب به چندین رسانه از جمله واشنگتن پست گرفته اند به نظر می رسد در چگونه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نادیده گرفته چند تلاش های مقامات خود را به عمل است که می تواند زندگی را نجات داد. اما این بار داستان منتشر شده شنبه موفق به روشن جدید به نقصان وجود داشت که در اولین ماه از سال قرار می دهد و بر روی صفحه نمایش کامل فقط چگونه بسیاری از هشدارهای تهمت و متحدان خود را نادیده گرفته و برای هفته ها. آن را نیز روشن می سازد که چگونه بسیاری از در دولت می دانست که به خوبی میزان از این بحران بود که در این کشور در آستان هنوز نمی تواند حق مردم را به توجه.

یک دلیل کلیدی چرا تهمت بود آهسته توجه به هشدارهای شد بی اعتمادی خود را از آنچه او را دیدم به عنوان “دولت عمیق.” آینده مدت کوتاهی پس از استیضاح نبرد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال شک و تردید عمیق مردم بودند که هشدار او را از این بحران بود که چند هفته کوتاه دور. کمی نمونه ای که بیشتر از بخش بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر, تلاش برای به دست آوردن تهمت به تمرکز بر روی coronavirus دو بار در ماه ژانویه برای اولین بار در Jan. 18 و سپس در ژانویه. 30, زمانی که او هشدار داد که می تواند تبدیل به یک بیماری همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد و هشدار دهنده مشخص آذر به عنوان یک جنجال آفرینی.

حتی اگر طرح های است که می تواند کمک به شناسایی و متوقف کردن گسترش coronavirus شده بود فکر می کردم از آن به نظر می رسد فقدان رهبری مانع از هر چیزی در واقع در حال حرکت رو به جلو است. آذر مثلا گفته بود دولت خواهد راه اندازی یک سیستم اندازه گیری گسترش ویروس در پنج شهرستانها آمریکا بود اما با تاخیر برای هفته ها و چپ که دولت در تاریکی در مورد چگونه به سرعت ویروس پخش شد.

این بار داستان باعث آشکار وجود دارد روشن قطع ارتباط بین آنچه تهمت بود و گفت و آنچه که مقامات آموزش بودند. در حالی که رئیس جمهور نقاشی یک تصویر گلگون و پیش بینی کرد که “هنگامی که آن را می شود کمی گرمتر” این ویروس را “معجزه آسایی” برود و مقامات در دولت او بودند انعقاد آنها را به تهاجمی حرکت به سمت اجتماعی فاصله. یک ایمیل در اواخر فوریه است به خصوص نمونه آن را به عنوان نشان می دهد که چگونه مقامات آموخته جزئیات کلیدی است که بدون علامت مردم هنوز هم می تواند گسترش ویروس. اما آنها هنوز هم نمی توانستم رئیس جمهور را به تمرکز به عنوان جنگ های چمن در کاخ سفید شناخته شده برای آن هرج و مرج داخلی نگه داشته انحراف هر گونه امید برای اقدام سریع است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهرا هیچ یک بیش از حد خوشحال با بمب داستان او به عنوان فرستاده دو توییت در روز شنبه که به صراحت انتقاد نیویورک تایمز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>