مغلوب ساختن پیشی جستن جایگزین مدیر کمپین براد Parscale با سابق کریس کریستی مشاور

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرده و به جای مدیر کمپین براد Parscale با سابق کاخ سفید مدیر سیاسی لایحه Stepien نیویورک تایمز برای اولین بار گزارش روز شنبه.

Parscale خواهد ماند به عنوان مشاور ارشد به صورت دیجیتال و اطلاعات عملیات با توجه به مبارزات انتخاباتی در افغانستان ،

تبلیغات:

گزارش اول قرار داده شده Parscale در بلوک سفت در اواخر ماه آوریل زمانی که یک طرف مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش تهدید به شکایت او را در یک ناسزا-سرند تلفن تماس داخلی پس از انتخابات نشان داد که رئیس جمهور در کسری به presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن.

Parscale بلافاصله پرواز به واشنگتن برای اطمینان بخشیدن به رئیس خود را بیش از هفته آینده او موفق به ارائه به عنوان برگ برنده در ادامه به لغزش در پای صندوقهای رای است. که یک نقطه بنا به گزارش خانه رانده توسط Karl Rove بود که به نام در به اضطراری ارائه مشاوره در درخواست از میچ مک کانل.

پس از یک فاجعه سری از وقایع اطراف مغلوب ساختن پیشی جستن ژوئن 20 “باز گشت رالی” در Oklahama که شامل هزاران نفر از طرفداران موسیقی پاپ کره ای چرخش Parscale مصنوعی inflating ثبت نام شماره خود اعلام کرد اطلاعات گورو سرنوشت تمام شد اما ،

تبلیغات:

جایگزینی خود Stepien توصیه مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 و بعد از آن به عنوان کاخ سفید مدیر سیاسی. در 2019, Stepien کمک به متقاعد کردن کنگره جف ون درو از نیوجرسی به سوئیچ پارتی وابستگی از حزب دموکرات به جمهوریخواه در طول مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.

در این سال ون درو استخدام Stepien از کاخ سفید به مبارزات انتخاباتی خود مدیر است. در حال حاضر او شده است آب پشت مغلوب ساختن پیشی جستن.

قبل از سال 2016 Stepien شد کمپین مدیر سابق رژیم صهیونیستی. Chris Christie, R-N. J. کریستی اخراج Stepien در سال 2014 پس از “Bridgegate” رسوایی گفته او “از دست رفته اعتماد به نفس” در قضاوت خود را.

تبلیغات:

در سال 2016 Parscale طرح میتوانست استراتژی مبارزه با بودن در میان برای اولین بار به درخواست های دیجیتال تکنیک های بازاریابی به طور گسترده ای استفاده می شود در خارج از حوزه سیاسی مانند advanced micro-هدف از سفارشی-بهینه سازی تبلیغات در Facebook.

اما Parscale برخاستیم rankled مغلوب ساختن پیشی جستن در راه های دیگر در میان آنها تجاری در موقعیت خود را با انقباض ده ها میلیون دلار در کمپین کسب و کار به انواع شرکت های دیگر است که متعلق به او.

تبلیغات:

در اوایل سال جاری Parscale شد گزارش شده است که صدور راز پرداخت به کیم Guilfoyle و لارا تهمت عاشقانه شرکای رئیس جمهور دو پسر بزرگسال.

Parscale را تنزل می آید که او ظاهرا در تلاش برای تصرف که همان 2016 در روشنایی بزرگتر, بهتر, بطری, ساخت عظیم اما مبهم بیان دیجیتال داده های جمع آوری کمک مالی ماشین دوبله توسط برخی از مطبوعات به عنوان “ستاره مرگ.”

مرگ ستاره منفجر می شود در پایان اولین “جنگ ستارگان” ، امپراتوری سپس ایجاد یک دوم نسخه بزرگتر که در پایان “بازگشت جدای” نیز منفجر می شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>