مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش پیشنهاد فروش پورتوریکو پس از طوفان ماریا


People march to Trump Tower following a service at St. Bartholomew's Church for the one year anniversary of Hurricane Maria on September 20, 2018 in New York, New York. The evening service sought to celebrate and remember the lives of the nearly 3,000 people who died as a result of Hurricane Maria.
مردم مه به برج ترامپ زیر یک سرویس در St. Bartholomew کلیسا برای یک سال پیش از طوفان ماریا در 20 سپتامبر سال 2018 در New York, New York. شب خدمات به دنبال جشن می گیرند و به یاد داشته باشید زندگی نزدیک به 3000 نفر که فوت کرد به عنوان یک نتیجه از طوفان ماریا.
اسپنسر پلات/گتی ایماژ

ایلین دوک بود که وزیر امنیت داخلی برای کمی بیش از چهار ماه در سال 2017 تبدیل شده است و آخرین مقام کاخ سفید به صحبت کردن در برابر او رئیس سابق. در مصاحبه با نیویورک تایمز دوک می گوید: بسیاری از چیزهایی که ما آمده ایم به انتظار از کسانی که بدست جلو-صندلی مشاهده جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید عمل می کند. اما یکی از جزئیات کمی بیرون می پرد و موفق به نشان می دهد که هنوز هم وجود دارد یک حاشیه بود شوکه شده توسط رئیس جمهور. ظاهرا مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرد که شاید ایالات متحده می تواند با در نظر گرفتن فروش پورتوریکو. که اتفاق افتاده است در مدت کوتاهی پس از طوفان ماریا ویران جزیره در اواخر تابستان 2017.

دوک شد و در حال حاضر احساس سرخوردگی قبل از طوفان حتی باعث هر گونه خرابی به عنوان او استدلال کرد که وجود دارد باید یک اورژانس اعلامیه قبل از ریزش زمین. “ترک بودن تا احساسی ایلین آن را در مورد مردم آن را در مورد پول” دوک ادعا می کند که میک Mulvaney بود که پس از آن رئیس جمهور بودجه مدیر گفت. Mulvaney که در ادامه برای تبدیل شدن به بازیگری رئیس ستاد شدت رد می کند که مورد بود. اما دوک گفت: او بزرگترین شوک در پاسخ هنگامی که او شنیده ام صدای شیپور بالا بردن امکان خلاص شدن از پورتوریکو به طور کامل. “رئیس جمهور ایده های اولیه بودند بیشتر به عنوان یک تاجر, شما می دانید,” او گفت:. “می تواند ما را در برون سپاری برق ؟ می توانید با ما می توانید با ما فروش جزیره ؟ شما می دانید و یا محروم از که دارایی؟” این ایده نبود تا کنون به طور جدی در نظر گرفته شود.

این اولین بار نیست که وجود دارد گزارش می دهد که تهمت را مطرح کرده و امکان خلاص شدن از پورتوریکو البته به شوخی. در سال گذشته نیویورک تایمز گزارش داد که یک مقام سابق گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به شوخی در مورد تجارت پورتوریکو برای گرینلند مدتی در سال 2018 است.

دوک که شد وزیر در جولای 31, 2017, زمانی که جان اف Kelly شد کاخ سفید رئیس ستاد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فن از “نفرت پر از قهر و تفرقه” زبان و واقعا نمی مراقبت در مورد سیاست. “ما پریشان شعار, توسط شاید کلمات ما شنیده ام مانند رئیس جمهور گفته گفت:” هائیتی است shithole,'” دوک گفت. “بنابراین ما تنها چرخید تا در آن و پس از آن ما هرگز به این مسئله است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>