مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به اخبار میت رامنی در خود-قرنطینه: “هی که بیش از حد بد”


President Donald Trump speaks at the daily coronavirus briefing in the James Brady Press Briefing Room at the White House on March 22, 2020 in Washington, D.C.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در روزانه coronavirus جلسه در جیمز بردی نشست خبری در کاخ سفید در تاریخ 22 مارس سال 2020 در واشنگتن ،

Tasos Katopodis/گتی ایماژ

دو سناتور جمهوریخواه خود quarantining پس از ایالت کنتاکی شد اولین سناتور به تست مثبت جدید کروناویروس. رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید به نور از این وضعیت به عنوان او به نظر می رسد برای لذت بردن از آن سن. میت رامنی یکی از آنها است. “رامنی در انزوا?” مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته خبرنگاران در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه ، “هی. این خیلی بد است.” خبرنگار پرسید: رئیس جمهور اگر او می تواند “تشخیص طعنه” در صدای او. “نه” تهمت پاسخ داده است. “هیچ وجه.”

تهمت نیز گفت: او فکر کرد “این بود که مدتی پیش” که او آخرین تماس با پل.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها sparred با رامنی به خصوص پس از یوتا سناتور شد تنها جمهوری خواه برای رای دادن او را محکوم به سوء استفاده از قدرت در ماه گذشته.

رامنی و بهداشت ، مایک لی همچنین از یوتا گفت: آنها خود قرنطینه پنج شنبه بعد از اخبار از پل را تشخیص. Sens. کوری گاردنر (R-Colo.) و ریک اسکات (R-Fla.) نیز در قرنطینه پس از تماس با افرادی که آزمایش مثبت است.

بسیاری از آنها قطعا خوشحال نمی شود با تهمت آشکار طعنه در رابطه با کروناویروس خود انزوا. “فوق العاده خنده دار شوخی!” نوشت: MSNBC میزبان Chris Hayes. “یکی از ما باور نکردنی همکاران درگذشت از این روز جمعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>