مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به گزارش هایی در مورد بی کفایتی خود را با پرواز به خود Pitying خشم در مطبوعات


Donald Trump shouts and points at a finger towards the press from behind the podium

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیوانه می شود.

مندل فا نگن/گتی ایماژ

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روزانه coronavirus نیروی کار جلسات مطبوعاتی متوقف بودن در مورد کوروناویروس هفته پیش. هر یک لازم و یا به طور بالقوه مفید اطلاعیه را تا حد زیادی جایگزین شده است با ساعت طولانی قرائت از تهمت های مختلف نارضایتی خود را تصور موفقیت و تمام افرادی که اخیرا ستم او. اما امروز در میان معترضان رئیس جمهور به نحوی موفق به رسیدن به یک سطح جدید از خود pitying روان مصرف بیش از یک ساعت از یک کنفرانس مطبوعاتی در یک بیماری است که به کشته شدن بیش از 20 ، 000 آمریکایی ها برای ضربه زدن در مورد درمان خود توسط رسانه ها و به نشان می دهد خود را بسیار خود را تبلیغ حلقه.

قبل از همه چیز واقعا در جریان Anthony Fauci زمان مرحله به ظاهرا “روشن” نظرات او به جیک Tapper این آخر هفته گذشته زمانی که او گفت: “شما می تواند منطقی می گویند که اگر شما تا به حال یک فرایند است که در حال انجام و شما شروع به کاهش زودتر شما می تواند زندگی را نجات داد.” نظرات به ظاهر باعث تهمت به پاسخ کسی که تا به حال با استفاده از هشتگ #FireFauci.

از این کلیپ:

اولین و تنها زمانی که دکتر Birx و من در رفت و به طور رسمی ساخته شده یک توصیه به رئیس جمهور در واقع یک “تعطیل”—در حس نه واقعا تعطیل اما واقعا باید قوی کاهش—مورد بحث ما است که بدیهی است که وجود خواهد داشت برخی نگران آن است که ممکن است عواقب منفی داشته باشد. با اینحال رئیس جمهور گوش به توصیه و رفت به کاهش.

بعدی—دوم—زمانی که من رفت و با دکتر Birx به رئیس جمهور کرد و گفت: “پانزده روز به اندازه کافی نیست. ما نیاز به رفتن 30 روز” بدیهی است که وجود دارد و افرادی که تا به حال یک مشکل است که به دلیل پتانسیل اثرات ثانویه. با این وجود در آن زمان رئیس جمهور رفت و با سلامت توصیه ما به تمدید آن یکی دیگر از 30 روز. بنابراین من فقط می توانم به شما بگویم آنچه که من می دانم و آنچه من توصیه شد. اما به وضوح به عنوان اتفاق می افتد در همه زمان ها وجود دارد تفسیرهای است که پاسخ به یک سوال فرضی است که من فقط فکر کردم این امر می تواند بسیار خوبی برای من روشن چون من یک شانس نیست برای روشن شدن.

Fauci شد و سپس پرسید که آیا او در این بیانیه به طور داوطلبانه و یا اگر آن را در رئیس جمهور برسند. Fauci گفت: “همه چیز من انجام دهید این است که به طور داوطلبانه” sidestepping این فرصت را به مشخص کنید که آیا یا نه تهمت درخواست کرده بود عملکرد.

مدت کوتاهی پس از Fauci عملکرد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه مونتاژ مطبوعات با یک ویدئو قرار دادن با هم توسط کارکنان کاخ سفید ساعت قبل بود که به معنای به تصویر کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن (و در یک نقطه, Sean Hannity) به عنوان داشتن در ابتدا شناسایی تهدید coronavirus مطرح شده در حالی که هر کس دیگری بود و هنوز هم منفعل یا غافل.

مغلوب ساختن پیشی جستن معرفی حلقه با شکایت در مورد یک مقاله نیویورک تایمز از این آخر هفته گذشته که مستند چگونه رئیس جمهور متعدد و شکست های شخصی خود را به دولت devastatingly قادر و مایل به اقدام در روزهای اولیه از ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن طغیان در این جلسه منجر به تعدادی از لحظات ناراحت کننده. در کلیپ زیر مثلا تهمت اظهار داشت که “آنتونی گفت: من نجات بسیاری از زندگی [محدود کردن سفر از چین].” مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس تبدیل به Fauci و پرسید: “من درست است ؟ من نمی خواهم برای قرار دادن کلمات در Anthony دهان راه است. و من او را دوست دارم! امروز من در راه رفتن و من می شنوم من قصد دارم او را به آتش کشیدند. من قصد ندارم او را به آتش کشیدند! من فکر می کنم او یک پسر فوق العاده.” در طول تمام این Fauci سکوت.

بزرگترین اوقات تلخی از شب زمانی بود که خبرنگار پرسید: مغلوب ساختن پیشی جستن دقیقا آنچه در آن بود که او انجام شده بود در ماه فوریه برای آماده سازی.

پس از رجزخوانی از مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد Jan. 31 محدودیت در سفر از چین—تنها عمل او متعهد به رسیدگی به همه گیر می دوزند در حالی که بیماری-تست برنامه ها و تجهیزات پزشکی انبارهای نادیده گرفته شدند—خبرنگار می پرسد: “آیا دولت خود را انجام دهد در ماه فوریه با زمان خود را با ممنوعیت سفر خریداری؟”

این بود که رئیس جمهور پاسخ:

زیادی است. بسیاری! و در واقع ما به شما یک لیست. ما یک مقدار زیادی. نگاه شما می دانید که شما جعلی است. شما می دانید که. خود را در کل شبکه راه شما آن را پوشش جعلی است. و بسیاری از شما—همه از شما—اما مردم عاقل هستند به شما. به همین دلیل شما باید پایین تر تصویب امتیاز پس از آن شما تا به حال قبل از دوران احتمالا سه. و هنگامی که شما از من بپرسید که سوال—اجازه دهید من از شما درخواست این. چرا بایدن عذرخواهی? چرا او نوشتن یک نامه عذرخواهی ؟ که بسیار مهم است. چرا دموکرات ها فکر می کنم من عمل بیش از حد سرعت ؟ شما می دانید چرا ؟ چرا که آنها واقعا فکر می کردم که من عمل بیش از حد به سرعت. ما انجام یک کار بزرگ است.

در حال حاضر من می تواند آن را نگه داشته است و من می توانم انجام داده اند و آنچه برخی از کشورها انجام می دهند. آنها در حال گرفتن ضرب و شتم بسیار بد است. من نگه داشته می تواند آن را باز کنید. من فکر نگه داشتن آن را باز کنید چرا که هیچ کس را تا کنون شنیده ام از بسته شدن یک کشور اجازه دهید به تنهایی در ایالات متحده آمریکا است. اما اگر من انجام داده اند که ما را به حال صدها نفر از هزاران نفر از مردم که در حال حاضر مرده است. ما انجام داده ایم این حق ما واقعا انجام داده اند این حق است. مشکل این است که مطبوعات را پوشش نمی دهد راه آن باید باشد.

در همه جلسه امروز به طول انجامید بیش از دو ساعت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>