مغلوب ساختن پیشی جستن رسانهها تصویری از مسلح سفید زن و شوهر, تهدید, سیاه معترضان با AR-15

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک ویدیو نشان دادن سفید, سنت لوئیس, زن و شوهر, تهدید صلح آمیز سیاه معترضان با یک تفنگ و یک تفنگ دستی بیش از آخر هفته.

مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته شده در این ویدئو به 82 میلیون پیروان توییتر روز دوشنبه یک روز پس از او در توئیتر خود نوشت و به سرعت حذف شده فیلم دیگری نشان سالمندان تهمت حامی فریاد “سفید قدرت” در یک گروه از معترضان در روستاهای جامعه بازنشستگی در فلوریدا.

تبلیغات:

این ویدئو جدید نشان داد علامت و پاتریشیا McCloskey که هر دو وکلای صدمه شخصی تهدید معترضان با سلاح گرم به عنوان آنها در راهپیمایی های گذشته خود را 1 میلیون دلار به خانه, با توجه به St. Louis Post-Dispatch.

“مالکیت خصوصی!” علامت McCloskey مسلح با تفنگ او برگزار شد با اشاره به در همسر خود در میان تهدید معترضان بارها و بارها فریاد زد: در این ویدئو. “خارج شدن! مالکیت خصوصی! خارج شدن!”

“پس از آن تماس بگیرید f*cking پلیس شما ادم سفیه و احمق!” تظاهر کنندگان فریاد زد. “این یک خیابان عمومی.”

تبلیغات:

زن و شوهر در خانه به تازگی به ویژه در سنت لوئیس مجله. این گزارش به ارزش 1.15 میلیون دلار. یک روز پس از این حادثه زن و شوهر حاضر به پاسخ به سوالات و حقوقی سوار شد ،

زن و شوهر پلیس گفت که معترضان را شکست و دروازه خود را وارد کنید و خصوصی خیابان. لوئیس پلیس گفت: پس از اعزام که زن و شوهر به نام 911.

“گروه شروع به فریاد و فحاشی و تهدید به آسیب رساندن به هر دو قربانیان” پلیس گفت:. “هنگامی که قربانیان مشاهده چند نفر که مسلح بودند سپس آنها را مسلح خود و در تماس با پلیس است.”

تبلیغات:

جمعیت معترضان ادامه داد: برای مارس به بعد پس از درگیری.

پلیس در حال بررسی حادثه است. St. Louis دادستان کیمبرلی گاردنر در روز دوشنبه گفت که او “احساس خطر در حوادث رخ داده است که بیش از آخر هفته که در آن صلح آمیز معترضین ملاقات با اسلحه و خشونت آمیز حمله.”

تبلیغات:

“ما باید حفاظت از حق اعتراض مسالمت آمیز و هر گونه تلاش برای خنک آن را از طریق ارعاب یا تهدید مرگبار نیروی قابل تحمل نیست,” او گفت:. “اشتباه نکنید: ما را تحمل نکرده و با استفاده از زور در برابر کسانی که ورزش اول خود را اصلاح حقوق و استفاده از قدرت کامل از میسوری قانون به نگه داشتن مردم پاسخگو باشد.”

اعتراض ادامه داشت تا راهپیمایان رسیده از شهردار Lyda Krewson که نشان داد نام و آدرس افرادی که به نام او پال خواستار قطع بودجه دولت ، Krewson بعد از حذف این ویدیو و عذرخواهی کرد.

“به عنوان یک رهبر شما انجام نمی, چیزهای شبیه به آن . . . آن را فقط حق است که ما بازدید و در” دولت تشکر. Nasheeli Aldridge که پیوست معترضان گفت: به یک بلند گو حرف زدن.

تبلیغات:

معترضان خواستار Krewson به استعفا.

کاخ سفید می گویند نیست چرا تهمت ترویج تصویری در توییتر خود را تغذیه. مغلوب ساختن پیشی جستن بارها قول داد برای دفاع از متمم دوم حقوق در توییت خود.

“حق حمل سلاح نمی دهد هر کسی حق آزار و اذیت, ارعاب و نقطه اسلحه آمریکایی ها آنها مخالفت با” نیکو Bocour یک سخنگوی مرکز قانون برای جلوگیری از خشونت اسلحه گفت BuzzFeed News. “این شرم آور و نوع غیر مسئولانه مالکیت اسلحه است که منجر به بسیاری از مرگ و میر در این کشور است.”

تبلیغات:

توییتر قبلا پرچم یک صدای جیر جیر با مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهر می شود به تماس برای غارتگران به شات برای “ستایش خشونت است.” بعد آن را مخفی می کردند یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن جیر تهدید خشونت علیه معترضان در واشنگتن, DC.

این جریان ویدئو پلت فرم حرکت یا کشش ناگهانی در روز دوشنبه ممنوع یک حساب کاربری متعلق به ناروا مجدد انتخابات برای نقض سیاست های خود را بر “نفرت انجام شده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>