مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد که پزشکان “شگفت زده” او می تواند با تصویب یک آزمون شناختی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فردا نیوز, میزبان, Sean Hannity که او گرفته شده است یک آزمون شناختی و گذشت با رنگ پرواز. لاف زدن در مورد آن, اما, او اجازه دهید آن را لغزش است که پزشکان زیادی ندارد ایمان به او.

به نظر آمد و به عنوان Hannity خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن نظر است که او “تست هوش” در همه زمان ها. بایدن ارجاع شد که او باید با برخورد جدی و مسائل پیچیده اغلب و است که کسانی که همه چیز را شناختی استعداد است که او را باور نمی کند رئیس جمهور فعلی است.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد بایدن نظرات گفت که بایدن “به معنای” که او را آزمایش coronavirus تمام وقت. بایدن آیا آدرس که و گفت که او نمی خواست به آزمایش می شود چرا که او نمیخواهد به جای شخص دیگری در خط که واقعا نیاز به یک آزمون. مغلوب ساختن پیشی جستن به تمسخر بایدن برای ماندن در داخل تحت قرنطینه.

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس چرخد و به لاف زدن در مورد شایستگی خود را:

“من آن را در زمان در والتر رید یک مرکز پزشکی در مقابل پزشکان و آنها بسیار شگفت زده” مغلوب ساختن پیشی جستن bragged.

تبلیغات:

ویدئو زیر را ببینید:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>