مغلوب ساختن پیشی جستن زنده استبدادی راهکار از روسای جمهور گذشته

در طول ریاست جمهوری خود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم کرده منتقدان خود را برای همان ادعاهای ساخته شده علیه او حمله به اعتبار خود و تصویر خود را به عنوان یک قربانی توطئه.

دروغ خود را به خوبی مستند و در عین حال او را متهم به خبرنگاران دائمی فریب. او استیضاح برای انسداد کنگره و سوء استفاده از قدرت و در عین حال او را متهم به جو بایدن از شیوه های فاسد در اوکراین است.

تبلیغات:

با به کارگیری این تاکتیک صدای شیپور بلند است آزادانه از سابق FBI مدیر J. Edgar Hoover را راهکار. هوور به عنوان مثال زندگی یک مستور گی زندگی و در عین حال شبکه با نازی ها که به قتل مردم بودن و او را تهدید گی مردم به متراکم کردن قدرت است.

در سال 1969 نیویورک تایمز گمان که هوور “اختیار داشت قدرت بیشتر و طولانی تر از هر انسان در تاریخ آمریکا است.” FBI مدیر با استفاده از قدرت خود را برای تضعیف رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت و Harry S. Truman و همچنین قرارداد جدید او تحریک قرمز “ترساندن” را به نگه داشتن شغل خود را در سال 1947.

کپی کردن هوور را راهکار تهمت ساخته شده چند ساله ادعا می کنند برای قدرت هنگامی که او به تازگی در توئیتر خود نوشت “LAW & ORDER!” در پی سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات.

تبلیغات:

هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و هوور, علاوه بر این, شاغل بحث سیاسی عمل Roy Cohn. آن Cohn که معرفی مغلوب ساختن پیشی جستن به راجر سنگ پس از کوهن به عنوان هوور منادی برای چند دهه. در نور از این تهمت درخواست تجدید نظر برای جایگزین حقایق اصرار خود را به ماسک ناشایستگی می آید به عنوان جای تعجب ندارد.

به عنوان یک استاد مطالعات ارتباطات است که نوشته شده است در مورد هوور را تبلیغ و که منجر بایگان به صورت محرمانه FBI پرونده در آرشیو ملی, من, پیدا کردن شباهت بین هوور و تهمت به خصوص نگران کننده به عنوان ایالات متحده چهره تاریخی و چالش های آن دموکراسی است.

توطئه داستان

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب فسادهای خود را در توییتر به عنوان یک قربانی توطئه است. او توییتی در مورد یک “کج و مجنون عمیق دولت و احتمالا غیر قانونی دموکرات/اخبار جعلی رسانه های مشارکت.” شکایت خود را از “نامشروع استیضاح جعل” echos چند دیگر از ادعاهای دروغین از قربانی.

به طور مشابه هوور با استفاده از هشدار از “ستون پنجم” را به نشان می دهد که برخورد با یک توطئه است. اصطلاح ابداع شده توسط یک ژنرال تحت فرانسیسکو فرانکو در جنگ داخلی اسپانیا که افتخار است که چهار ستون ملی شورشیان احاطه مادرید در حالی که یک “ستون پنجم” رسم در.

تبلیغات:

هوور هشدار داد در سال 1950 که “کمونیست ستون پنجم” به دنبال “خشونت و نابودی کامل دولت آمریکا.” به نام او که قرارداد جدید یک “توطئه بین المللی” یک “جنبش انقلابی” و اشاره به آن به عنوان کمونیسم.

Delegitimizing مخالفان

مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب نشان می دهد که ظاهر خیانت واقعیت, ریخته گری مخالفان به عنوان جعلی و فریبکارانه و خرابکارانه — افرادی که باید بی اعتبار.

تبلیغات:

به طور مشابه هوور گفت: دریک دانشجویان دانشگاه در سال 1940 که “ستون پنجم روش کار” توسط “باطل و fakery … امریکا ممکن است مقاومت در برابر fakers.” او در سال 1947 به کنگره گفت که لیبرال ها بودند “hoodwinked و فریب خورده” توسط “فریب این حیله گری و دروغ از آمریکا کمونیست.”

مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از تاکتیک های مشابه در برابر روزنامه نگاران, روزنامه نگاری به تصویر کشیدن عنوان “خبر جعلی.” او شکایت در مورد “جعلی و خلاف کاران” و “ساختگی informer” و “ساختگی استیضاح جعل.”

موش ها فراوانند

تبلیغات:

توطئه داستان و حشرات موذی استعاره جفت هست. این استعاره استفاده شد در برابر اقلیت های قومی در آلمان نازی و آمریکا مافیا خانواده جرم و جنایت در برابر اراذل و اوباش خبرچینان.

هوور حیوانات استفاده می شود استعاره برای حمله به دشمنان خود چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن اعزام غالبا به تحقیر منتقدان خود را.

در سال 1936 گفتار به پسران باشگاه از امریکا هوور توصیف جدید نمایندگی به عنوان “scuttling موش در کشتی از سیاست gnawing در آن چوب, besmirching آن آرمان و انجام بیشترین تلاش خود را به خراب کردن سیستم ما از دولت است.”

در سال 1950 او در الک مجله که “کمونیست ها علاقه مند هستند در نفوذ به حیاتی ترین صنایع کشور…. این داستان از هنگامی که یک موش می آید را به یک خانه از طریق یک سوراخ در کف یکی دیگر از موش به دنبال مطمئن است.”

تبلیغات:

به طور مشابه مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که دموکرات “نمی مراقبت در مورد جرم و جنایت و می خواهید مهاجران غیر قانونی, مهم نیست چقدر بد آنها ممکن است به پور و هجوم کشور ما” مانند حشرات موذی یا حشرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف الیاس کامینگز’ کنگره منطقه به عنوان یک “منزجر کننده موش و جوندگان آلوده ظروف سرباز یا مسافر.” او در توییتی که سابق خود عمل “مایکل کوهن تنها شد ‘موش’ پس از FBI چیزی بود که کاملا غیر قابل تصور است.” همانطور که برای روزنامه نگاران مغلوب ساختن پیشی جستن است آنها را به نام “این حیوانات در مطبوعات … برخی از بدترین انسان شما تا کنون ملاقات کند.”

آمریکایی

هوور آمریکا رئیس promulgator از آمریکایی نظریه white Anglo-Saxon پروتستان ناسیونالیسم. رهبران مانند تئودور روزولت و اضطراب به ایجاد انگلیس و آمریکا تسلط در خانه و خارج از کشور محبوبیت این اصطلاح ابتدا در سال 1894. با جنگ سرد این بود که در درجه اول مورد استفاده توسط جمهوری خواهان به شریک میهن پرستی با ارزش های محافظه کار و لیبرال ها به عنوان سازمان ملل-آمریکایی است.

تبلیغات:

هوور اغلب استفاده می شود در این مدت است. او در سال 1947 به کنگره گفت که “بهترین حکایت به کمونیسم شدید, هوشمند, قدیمی آمریکایی با هوشیاری ابدی.” خانه سازمان ملل متحد-آمریکا فعالیت های کمیته به زودی پس از آن برگزار شد عمومی محاکمه متهم به لیبرال ها از کمونیسم هزینه آنها شغل و معیشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین تماس های خود را عقیده آمریکایی است. در جمهوری 2016 کنوانسیون ملی گفت که “مهم ترین تفاوت بین طرح ما و مخالفان ما این است که طرح ما را آمریکا برای اولین بار. آمریکایی نه جهانی شدن خواهد بود و ما عقیده.”

و در ماه ژوئن سال 2016 تهمت توییتی زیر است: “هیلاری می گوید: چیزهایی که نمی توانید تغییر دهید. من می گویم آنها را تغییر دهید. آن را به یک انتخاب بین آمریکایی و فاسد جهانی شدن.”

زمانی که Hoover اعتراض به نظم و قانون آن بود که نه قرارداد اجتماعی اما قوانین علمی نژادپرستی که او استناد در برابر دیگر. به طور مشابه مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب بیانگر تحقیر برای لیبرال دموکراسی و او اغلب منابع خود تسلط بیش منتقدان و حاشیه گروه.

تبلیغات:

امروز, Black Lives Matter جنبش مظهر یک چالش به نظم سیاسی است که ملی گرایان پایدار از طریق تبلیغات و اجرای قانون است. که منظور متبلور مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت, و او خواهد شد به احتمال زیاد تلاش برای تحکیم آن در زمان آشفته جلوتر است.

Stephen M. Underhill, دانشیار, مارشال Univeristy

این مقاله چاپ از مکالمه تحت Creative Commons. خواندن این مقاله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>