مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: 200,000 آمریکایی ها می میرند از coronavirus او را به خاطر انجام “یک کار بسیار خوب”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فقط به طور چشمگیری تعریف موفقیت کشور در پاسخ به کوروناویروس.

به سختی یک ماه پیش مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا coronavirus خواهد برود به خودی خود. سپس به او گفت: آن paled در مقایسه با سال 2009 شیوع آنفلوآنزای H1N1 که به کشته شدن حدود 12,500 آمریکایی است. در حال حاضر او گفت که برآوردها نشان Covid-19 می تواند کشتن 100,000 آمریکایی — تقریبا معادل دو جنگ ویتنام یا 38 حملات 11 سپتامبر — در واقع منعکس کننده چگونه موثر او شده است.

طی یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که نهایی ما coronavirus تلفات جایی در حدود 100,000 تا 200,000 مردم نشان می دهد که خود را دولت “انجام یک کار بسیار خوب است.”

“شما در حال صحبت کردن در حدود 2.2 میلیون مرگ و میر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به امپریال کالج مطالعه که شناسایی 2.2 میلیون نفر به عنوان پایان بالا از چگونه بسیاری از آمریکایی ها می میرند اگر بدون اقدامات گرفته شد به سرعت گسترش coronavirus. “بنابراین اگر ما می تواند نگه دارید که به ما گفت به 100,000 آن را وحشتناک, شماره, شاید حتی کمتر اما به 100,000 بنابراین ما باید بین 100 [هزار] و 200000 ما در مجموع به انجام یک کار بسیار خوب است.”

رئیس جمهور اذعان است که به عنوان بسیاری از 200000 نفر می میرند از coronavirus تا حدودی پذیرش خیره کننده — به خصوص با توجه به اینکه به تازگی به عنوان هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن بود هل دادن شدت خطرناک صحبت کردن نقطه مورد آرامش اجتماعی فاصله در زمان برای کلیساها برای بسته بندی در عید پاک. اما آن را نیز پیش نمایش این نوع از استدلال او را آماده سازی را در انتخابات آینده در مورد چگونگی مدیریت بحران یک موفقیت بود — بدون توجه به نتیجه و بدون در نظر گرفتن گذشته خود اظهارات.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در روز یکشنبه نشان می دهد که کارشناسان صحبت کردیم و از بعضی جهات به او از هفته گذشته. در ظاهر در سی ان ان پیش از آن در روز, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی اشاره کرد همان محدوده انتظار مرگ و میر به عنوان تهمت آیا ساعت بعد.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن نوظهور رئالیسم نشان دهنده چشمگیر خروج از نه تنها آنچه که او گفت: هفته گذشته اما همچنین (و شاید از همه مهمتر) از آنچه او می گفت در طول مهم دوره در ماه فوریه و اوایل ماه مارس زمانی که ویروس پخش شد تا حد زیادی غیر قابل تشخیص, در بخشی به دلیل دولت خود را شکست و به سرعت تدبیر موثر و به طور گسترده ای در دسترس coronavirus آزمون.

در فوریه 26, مثلا, مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر است که وجود دارد تنها 15 مورد شناخته شده از coronavirus در کشور و ادعا کرد که “در عرض چند روز در حال رفتن به پایین به نزدیک به صفر است که یک کار خیلی خوب انجام داده ایم.” دو روز بعد او گفت: “آن را به ناپدید می شوند. یک روز آن را مانند یک معجزه آن ناپدید خواهد شد.” در حال حاضر وجود دارد بیش از 148,000 تایید موارد coronavirus در این کشور از مارس 30 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب.

در مارس 9, تهمت ارسال یک صدای جیر جیر نشان می دهد که اقدامات انجام شده توسط دولت برای تعطیل کردن فعالیت های اقتصادی به امید کاهش گسترش ویروس نمی شود لازم است چرا که دهها هزار نفر از مردم مرگ از آنفولانزا در هر سال (از جمله بیش از 30000 در سال 2018-’19 فصل) و در عین حال “[n]othing تعطیل است زندگی و اقتصاد بر روی بروید.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از چهار روز مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه با دولت خود را از دست داده و coronavirus مطلوب که از واکنش دولت اوباما به H1N1. “جالب است که اگر شما برگردید — لطفا — اگر شما برگردید به آنفولانزای خوکی چیزی شبیه به این بود,” او گفت:. “آنها نمی تست شبیه به این. و در واقع آنها را از دست داده حدود 14000 نفر است. و آنها را تست. آنها شروع به فکر کردن در مورد تست هنگامی که آن را بیش از حد دیر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا در مورد تعداد آمریکایی که جان خود را از H1N1 در سال 2009 و 2010 نادرست است. یک CDC مطالعه انجام شده سال پس از این واقعیت یافت که در مورد 12,500 درگذشت. و ProPublica به تازگی دقیق که چگونه دولت اوباما به ریاست CDC توسعه یک H1N1 آزمون که در دسترس برای استفاده از فقط دو هفته پس از اولین مورد شناسایی شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل نظارت botched CDC آزمون-فرآیند توسعه قرار داده است که ما در پشت منحنی وقتی که می آید برای تشخیص گسترش coronavirus. او به شدت سعی در سرزنش اوباما برای این در روز یکشنبه.

البته تهمت دروغ گفتن در مورد اوباما این است که جای تعجب ندارد. اما آنچه مهم است این است که به جای درست با آمریکایی ها در مورد کوروناویروس تهدید در یک شیوه ای است که به احتمال زیاد می ام و خواسته مردم را بیشتر احتیاطی تهمت نگه داشته و کمرنگ جلوه دادن آن به عنوان ویروس گسترش و دولت او bungled تلاش برای شروع آزمایش مردم است. این خوب است که او در نهایت واقع گرایانه بودن اما واقعیت این است که ما در حال حاضر در نقطه ای که در آن یک نتیجه است که در آن 100000 آمریکایی ها می میرند برای تلفن های موبایل مانند گرفتن آسان است.

در نظر کره جنوبی مقابل. کره جنوبی و ایالات متحده در گزارش اول خود را coronavirus موارد در همان روز 20 ژانویه. اما در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش بود به آرزو ویروس دور مقامات کره جنوبی فنر به عمل است. نگهبان جزئیات تفاوت بین کره جنوبی و آمریکا پاسخ:

در عرض یک هفته از آن اولین مورد تایید شده کره جنوبی, بیماری کنترل آژانس احضار شده بود 20 شرکت های خصوصی به پزشکی معادل یک جنگ برنامه ریزی اجلاس و به آنها گفت به منظور توسعه یک آزمون برای این ویروس با سرعت رعد و برق. یک هفته بعد از اولین تست تشخیصی تصویب شد و به جنگ رفت, شناسایی افراد آلوده که می تواند پس از آن خواهد شد احتمالا به توقف پیشرفت این بیماری است.

برخی از 357,896 بعد از آزمایش این کشور است بیشتر یا کمتر برنده coronavirus جنگ. روز جمعه تنها 91 مورد جدید گزارش شده در کشور بیش از 50 میلیون نفر است.

ما در پاسخ می گوید یک داستان متفاوت است. دو روز پس از اولین تشخیص در ایالت واشنگتن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در رفت و هوا در CNBC و bragged: “ما آن را کاملا تحت کنترل است. آن یک نفر که از چین است. این خواهد بود فقط خوب است.”

نه تنها در آن بود و نه “خوب” اما مغلوب ساختن پیشی جستن و بلاغت و خوشنودی نیز آن را بدتر. به جای تصدیق کسانی که شکست اما مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت: Fox & Friends که او “[نمی تواند] تصور کنید که هر رئیس جمهور قادر به انجام بیشتر از ما انجام داده ایم.”

در طول کنفرانس خبری یکشنبه تهمت بارها و بارها به ارمغان آورد تا امپریال کالج مطالعه به این نتیجه رسیدند که به عنوان بسیاری از 2.2 میلیون آمریکایی اند از coronavirus تا به حال این دولت هر چیزی را انجام نداده.

“بسیاری از مردم شد و گفت: شاید ما نباید هر چیزی را انجام دهید [درباره کروناویروس]. فقط آن سوار است. سوار آن را مانند یک گاوچران. سوار که پمپاژ حق را از طریق. این جایی است که 2.2 میلیون [مرگ] در آمده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این قابل قبول نیست.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید به تلاش برای رسم یک تضاد بین سناریو که در آن دولت به معنای واقعی کلمه هیچ چیز و مسیر امریکا است که در حال حاضر در. با انتخاب مجدد در خط او مجموعه ای از صحنه به در نهایت اعلام شود که حتی 200,000 آمریکایی مرگ و میر ناشی از کوروناویروس خواهد بود اثبات این که او زندگی را نجات داد.

ما هرگز می دانم که چگونه بسیاری از مردم می تواند در امان است تا به حال تهمت گرفته coronavirus به طور جدی تر در اوایل. و درست است که این است که واقعا وضعیت بی سابقه ای است که تقریبا هر دولت ممکن است تلاش کرده اند با. اما ما نمی دانیم که تقریبا همه چیز را مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: آیا در مورد شیوع بیماری از ژانویه تا یک هفته پیش — به غیر از محدود کردن سفر از چین بعد از این ویروس در حال حاضر شروع به گسترش در اینجا در ایالات متحده آمریکا — شکست بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن است در تلاش برای بازنویسی تاریخ است. اگر 100,000 آمریکایی ها می میرند از coronavirus آن خواهد بود تنها یک نتیجه موفقیت آمیز نسبت به وضعیت فاجعه آمیز ما در حال حاضر پیدا کردن خود را در پس از هفته ها از افکار واهی و پوچ و انفعال از رئیس جمهور — دولت از امور است که می ایستد در مقابل نه تنها به دولت اوباما دست زدن به H1N1 و 2014 ابولا بحران بلکه به دولت چگونه مانند کره جنوبی را در پاسخ به بحران کنونی است.


اخبار حرکت سریع می باشد. به ماندن بگیرید به روز شده, به دنبال هارون Rupar در توییتر و جزئیات بیشتر از Vox سیاست و سیاست پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>