مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید coronavirus است که “تحت کنترل است.” آن را نمی.

نگرانی که دولت آمریکا در واکنش به جهانی coronavirus تهدید شده است underwhelming رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حداقل برسد نگرانی رمان ویروس در حالی که در ستایش او تصمیم گیری و حمله به دشمنان خود را بیش از این بیماری در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی در وزارت امور خارجه به هند است.

رمان coronavirus — و Covid-19 بیماری باعث می شود — “به خوبی تحت کنترل در کشور ما” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:, و اضافه کرد “ما تعداد بسیار کمی از مردم با آن, و مردم است که باید آن را در همه موارد [خوب] من شنیده ام و نه چیز دیگر [از آن].”

او در ادامه به ادعای “ما واقعا پایین احتمالا 10, بسیاری از مردم در خارج از خطر در حال حاضر.”

ممکن است که به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده تهمت دسترسی به برخی از Covid-19 اطلاعاتی است که در دسترس عموم است — اگر چه او می گویند روز شنبه او نیست “شده است از دیدن بیش از حد از [Covid-19] اخبار” چون هند سفر کرده “اند و همه جانبه” — اما آمار او ذکر شده است که در تقابل با داده های جمع آوری شده توسط محققان در دانشگاه جانز هاپکینز که در می یابد وجود دارد 53 تایید Covid-19 نفر در ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ادعا — بدون ارائه شواهد و مدارک است که آمریکایی ها نیاز نمی شود بیش از حد نگران Covid-19 چرا که هر کس به زودی محافظت از رمان ویروس.

“در حال حاضر آنها را, آنها را مطالعه کرده اند می دانند بسیار, در واقعیت ما بسیار نزدیک به یک واکسن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

دانشمندان قطعا سخت در کار بر روی یک: استرالیا, کشورهای مشترک المنافع علمی و صنعتی سازمان پژوهش های یکشنبه اعلام کرد که از آن آغاز شده است تولید در یک آزمایش واکسن و دانشمندان در آمریکا و جاهای دیگر در حال ادامه تحقیقات واکسن خود را. اما به عنوان دانشکده پزشکی Icahn را فاطمه Amanat و فلوریان Krammer توجه داشته باشید که از آزمایش یک واکسن برای داشتن یک موجود است که برای استفاده در هر جایی می تواند از شش تا 18 ماه اگر نه دیگر. بنابراین با وجود آنچه رئیس جمهور گفت: ما واقعا هنوز “نزدیک” به یک واکسن.

فراتر از تلاش برای تطهیر نگرانی تهمت همچنین با استفاده از coronavirus به عنوان یک فرصت برای حمله به دموکرات ها که در گزارش ارائه شده اشاره کرد و انتقادات از دولت coronavirus پاسخ در خصوصی.

“بسیاری از استعداد مقدار زیادی از قدرت است که برای قرار دادن در پشت [مبارزه با کروناویروس]: $2.5 میلیارد دلار ما در حال قرار دادن در” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من می بینم که [رهبر اقلیت سنا] چاک شومر انتقاد آن; او فکر کرد که باید آن را بیشتر. و اگر من به او می گویند باید کمتر است. این خودکار, شما می دانید, با این شخصیت آنها تنها برای کشور ما خوب نیست.”

درست است که شلاق مردم را به وحشت بیش از Covid-19 است و نه عاقلانه و نه مفید به خصوص از آنجا که ما دیده نمی شود سطح مورد کشورهای دیگر مانند کره جنوبی و ایران مواجه شده اند.

اما مهم این است که رئیس جمهور ندارد و به حداقل رساندن پتانسیل شدت از رمان virus به عنوان ما مقامات بهداشت نیست و باید به عنوان دقیق یک تصویر از وضعیت فعلی Covid-19 نفر در ایالات متحده است. تلاش توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) به گسترش تست از مردم برگزاری نمایشگاه Covid-19-علائم مربوط به آن مواجه اند تاخیر جدی به این معنی وجود دارد می تواند بیشتر Covid-19 مورد از آنها در حال حاضر متوجه شدم.

با توجه به این عدم قطعیت و این به این معنی می تواند وجود داشته باشد مردم ندانسته های Covid-19 مهم است که دولت را در عمل متفکرانه و گوش دادن به کارشناسان آن مانند کسانی که در CDC که خواسته جمعه که “آمریکا آماده شدن برای انتظار است که این ممکن است بد” — برای اطمینان از coronavirus گسترش نمی بدتر در ایالات متحده است. و مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات سهشنبه همچنین از اقدامات دولت است بیش از چند هفته گذشته آن را به نظر می رسد این است نه آنچه که اتفاق می افتد.

و در حالی که تهمت استفاده Covid-19 به عنوان یک چماق برای حمله به دموکرات های سنا در مورد تهمت میهن بودجه امنیت در واشنگتن نشان داد که حتی جمهوری خواهان unimpressed با دولت پاسخ.

در آن جلسه دیابت جان کندی (R-LA) سرزنش اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ پس از او ارائه گریزان پاسخ به سوالات در مورد دقیقا چگونه بسیاری از موارد مقامات دولتی انتظار می رود در این کشور او را به گفتن “تو ، من فکر می کنم شما باید بدانید که پاسخ دهد.”

در حالی که ما قطعا در شکل بهتر از سرزمین اصلی چین که در آن وجود دارد در حال حاضر بیش از 77,000 تایید Covid-19 مورد آن است که روشن نیست که رئیس جمهور درست است در ادعای اینکه این رمان ویروس “است که به خوبی تحت کنترل است.”

به عنوان Vox مت Yglesias نوشته است تهمت مواجه شده است و انتقاد برای ترک ما را coronavirus پاسخ رهبر اشاره کرد که “در پاییز 2014, دولت اوباما منصوب ران Klain به عنوان ‘ابولا تزار’ — یک مقام مسئول هماهنگی پاسخ در سراسر دولت است.” مغلوب ساختن پیشی جستن دولت Covid-19 پاسخ, اما, انجام گرفته توسط نامتجانس سازمان گاهی اوقات هر کدام با ایده های خود را در مورد چگونگی ادامه.

و تهمت متهم شده است ظاهر می شود به استدلال می کنند که ویروس اصل مراقبت از خود به tweeting که موارد کاهش خواهد یافت “به عنوان آب و هوا شروع به گرم و ویروس امیدوارم ضعیف تر می شود و پس از آن رفته است.”

در حالی که درجه حرارت گرمتر حد گسترش برخی از ویروس ها مانند بسیاری که باعث آنفلوانزا آن روشن نیست که آیا این رمان coronavirus یکی از این موارد است. هنوز هم وجود دارد بسیاری از چیزهایی که دانشمندان را درک نمی کنند در مورد این کروناویروس و بسیاری از کارشناسان می گویند تحقیقات بیشتری مورد نیاز است به منظور درک این که آیا آب و هوا خواهد هر گونه اثر در انتقال است.

نیاز به تحقیقات بیشتری است و در عین حال یکی دیگر از شمارش در آن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مواجه شده است و انتقاد. رئيس جمهور در بودجه طرح های, بارها و بارها نام برای کاهش CDC از جمله بودجه منتشر شد در این مه که همچنین به نام برای کاهش موسسه ملی بهداشت.

CDC شده است ابزاری در کمک به درک ویروس و هماهنگی تلاش ها برای مبارزه با آن است. همچنین توصیه می شود در برابر یک تصمیم به پرواز آمریکایی که شده بود به قرنطینه در ژاپن و تا به حال قرارداد Covid-19 در همان هواپیما به عنوان کسانی که آزمایش منفی برای این بیماری — مشاوره مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نادیده گرفته شده است.

مدیر دانشگاه مینه سوتا مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست مایکل Osterholm گفت: سیاسی تصمیم گیری “یکی از بیرحمانه ترین انسان آزمایش من دیده ام در تمام زندگی حرفه ای است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش بیان شده در خصوصی که او ناراحت شد و با این تصمیم که می تواند به راحتی منجر به سالم آمریکایی ها آلوده بودن اما روز سه شنبه او را مسبب آن را در جای دیگر نشان می دهد در حالی که وجود دارد هیچ کار اشتباهی با آن است.

“من احساس کردم که تصمیم گیری ساخته شده در ژاپن اجازه دهید این آمریکایی ها به عقب می آیند و ما را ببینید که در آن آنها” رئیس جمهور گفت:. “اما آنها بلافاصله قرار داده و به قرنطینه وجود دارد هیچ مشکلی با آن, آنچه, آنها بلافاصله قرار داده و به قرنطینه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به تبریک خود را برای تصمیم دیگری زد که برای مقابله با مشاوره از کارشناسان بهداشت و درمان (این بار در سازمان جهانی بهداشت): ما را انکار ورود به هر غیر شهروندی است که به چین سفر کرده در گذشته 14 روز.

“ایالات متحده به دلیل تصمیم اولیه من ساخته شده من تصمیم به اعتقاد من مانند آن را برای اولین بار آن را تا کنون انجام شده است ما در کشور بسته به مناطق خاص به عنوان شما می دانید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و من برای انتقاد از این تصمیم در حال حاضر آنها می گویند که این یک تصمیم خوب است.”

به عنوان بورسی را Julia Belluz و استیون هافمن باید توضیح داد, مقامات بهداشت عمومی به مدت طولانی استدلال کرد که ممنوعیت سفر نمی کمک به جلوگیری از گسترش بیماری و در واقع می تواند خنثی سازی یک بیماری سخت تر است.

همه این باعث می شود آن معلوم نیست چگونه آماده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد بود در صورتی که ما Covid-19 موارد را بدتر کند. در حال حاضر رئیس جمهور است که به درخواست آمریکایی ها اعتماد به او گفت:, “شما می دانید که ما کار درست را انجام داد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>