مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او چهره “بزرگترین تصمیم” — اما آنهایی که او را در حال حاضر ساخته شده اند و هزاران نفر کشته

در مارس 24, رئیس جمهور تهمت برگزار شد ایسنا تاون هال و ارسال shudders از طریق هر متخصص مراقبت های بهداشتی در کشور زمانی که او اعلام کرد که او برنامه ریزی شده بود به “باز کردن این کشور” در عید پاک یکشنبه. او گفت:

نگاه پاک: عید پاک در یک روز بسیار ویژه برای من است. و من از آن نوع که در زمانی که من فکر کردن در مورد. و من می گویم آیا آن را نمی بزرگ به تمام کلیساها ؟ … بنابراین من فکر می کنم یکشنبه عید پاک و شما باید بسته بندی شده کلیساها در سراسر کشور ما است. من فکر می کنم این امر می تواند یک زمان, و آن را فقط در مورد زمانی که من فکر می کنم درست است.

در همان روز 16 متحده بود به تصویب stay-at-home سفارشات موثر بر بیش از 40 ٪ از جمعیت. نظامی آماده برای استقرار بیمارستان و اعزام نیروی دریایی بیمارستان کشتی به نیویورک و لس آنجلس است. فرمانداران سراسر کشور بودند به شدت التماس برای آزمون ها و منابع.

تبلیغات:

شهر نیویورک اعلام کرد که بعد که 15,597 موارد مثبت COVID-19 و 192 مرگ و میر در پنج بخش نیویورک. دو هفته و نیم بعد در عید پاک یکشنبه بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن به حال می خواستم کلیساها با مردم بسته بندی شده وجود دارد 103,208 موارد در شهر نیویورک به تنهایی از جمله حداقل 6,717 مرگ و میر.

خوشبختانه تهمت بود صحبت از عید پاک “رستاخیز” به عنوان فاکس نیوز’ لایحه Hemmer به نام آن توسط کارشناسان بهداشت و درمان که به او گفت یک چهارم از یک میلیون نفر می میرند — و در مبارزات انتخاباتی خود را کارکنان که به او گفت این بود رای گیری هست. (من به شما اجازه شما برای خودتان تصمیم می گیرید که از این مجموعه از مشاوران قانع کننده تر بود.) آن را در زمان او چند روز اما رئیس جمهور در نهایت آمد به اطراف اعلام کرد که او را نگه داشتن فدرال دستورالعمل CDC در محل تا پایان ماه آوریل است.

اما در حال حاضر او antsy دوباره. در طول چند روز گذشته او را روشن ساخته است که او را به “باز کردن این کشور” در پایان ماه. اما او هنوز هم نمی فهمم که این به چه معناست.

تبلیغات:

در طول روز جمعه گذشته coronavirus تجمع (که خود را به اصطلاح کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید) تهمت اعلام کرد که ویروس “به زودی به طور کامل عقب نشینی است.” زمانی که یک خبرنگار از او پرسید که چگونه او می تواند احتمالا می دانید این بدون گسترده آزمایش او گفت که او می دانم چرا که “مردم در حال رفتن به رفتن به بیمارستان مردم نمی خواهید به مریض. میخوای در دید هیچ کس gonna be گرفتن بیمار دیگر. آن خواهد بود رفته و آن را نمی خواهد بود که بسیار طولانی است.”

ظاهرا او نمی داند که افراد بدون علامت می تواند گسترش ویروس به این معنی که در جهت مردم به امن بیرون رفتن به صورت عادی فعالیت های اجتماعی ما نیاز به یک عظیم تست و تماس با ردیابی برنامه. ما لازم نیست که چیزی نزدیک به آن در حال حاضر. تست هنوز بسیار پایین تر از آنچه مورد نیاز به واقعا درک دامنه این بیماری همه گیر. مردم نمی خواهد بود قادر به رفتن به محل کار و یا رفتن به رستوران ها و رویدادهای ورزشی تا زمانی که آنها احساس امن است. فقط گفت که همه چیز خوب کار نخواهد کرد.

علاوه بر این در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است اصرار دارند که او “قدرت مطلق” به بازگشایی این کشور او واقعا نمی کند. او می تواند دستورالعمل و همه آنها باید خود را از بازگشت به محل کار و بیرون رفتن و لذت ببرید اما اکثر فرمانداران دولت نمی خواهد همراه است که منجر خواهد شد که به این حال بیشتر تقسیم اختلال و مرگ است.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن به سادگی نمی تواند درک عظمت بحران او قرار است به مقابله با. از همان ابتدا پاسخ او شده است بی اعتنا و تنبل و پر هرج و مرج و ادامه می دهد که به این روز است.

نیویورک تایمز منتشر جارو حساب بیش از آخر هفته از روزهای آغازین بحران و واشنگتن پست و به دنبال با یک شبیه گزارش. این و دیگر گزارش های خبری بیش از چند هفته گذشته از فرم چه اطلس جیمز Fallows خواستار “زمان واقعی پنتاگون مقالات از این دولت همه گیر فاجعه است.”

تبلیغات:

گزارش تایمز اضافه شده بسیار کمی از جزئیات جدید به آنچه که ما می دانستم که در حال حاضر. شورای امنیت ملی رو کلمه در اوایل ژانویه که کشور در معرض خطر از ویروس و در مورد ضرورت مردم ماندن در خانه برای برخی از زمان. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت البته هیچ حرکت برای انجام این کار تا اواسط ماه مارس.

تهمت دروغ و هنگامی که او گفت که او نمی دانم در مورد تجارت خود را مشاور پیتر ناوارو را یادداشت Jan. 29 در آن ناوارو ساخته شده استارک, پیش بینی وجود دارد که می تواند از نیم میلیون مرگ و میر شدید و ویرانی اقتصادی. به دلیل تمام اختلافات درون تهمت را با تهمت و حلقه درونی خود را رد کرد و بسیاری از این نگرانی ها به عنوان چین-شاهین پارانویا که تهمت بود در خلق و خوی برای شنیدن به خاطر او از جان گذشته برای یک موافقتنامه تجارت آزاد با رئیس جمهور چین است که او می تواند با استفاده از خود را به اثبات dealmaking دلاوری در انتخابات آینده.

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر اقدام به هشدار دادن نسبت ناروا بیش از یک بار گفته بود او بود که با جنجال آفرینی. آذر همچنین سعی کردم به برنامه های موسسه در ماه فوریه به پروژه virus نقاط که بدون توضیح به تعویق افتاد. همراه با شکست بزرگ برای تولید و آزمایش این بدان معنی است که دولت clueless در مورد گسترش ویروس در سراسر کشور برای چند مهم هفته.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن صرف کل ماه فوریه در واقع فلج امتناع از انجام بسیاری از هر چیزی برای جلوگیری از بحران آرزو و امید هر دو در عمومی و خصوصی است که این کابوس فقط می خواهد برود. در زمان او موافقت کرد به توصیه های اجتماعی فاصله در اواسط ماه مارس ناظران توصیف او به عنوان احساس “رام” و “گیج” توسط همه چیز.

واشنگتن پست داستان می رود در امتداد خط های مشابه در یک نقطه ساخت این ویرانگر مشاهده:

آن را ممکن است هرگز شناخته می شود که چگونه بسیاری از هزاران نفر از مرگ و میر و یا میلیون ها نفر از عفونت ممکن است مانع شده اند با یک پاسخ که بیشتر منسجم فوری و موثر است. اما حتی در حال حاضر نشانه های بسیاری وجود دارد که دولت را از دست داده و این بحران به حال به طور بالقوه عواقب ویرانگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر مشغول سرزنش هر کس جز خودش را شروع با چین فرمانداران کنگره و هر روز در حال حاضر دکتر Anthony Fauci گفت که حقیقت در سی ان ان این یکشنبه گذشته هنگامی که او اعتراف کرد که قبل از آن کاهش می توانست زندگی را نجات داد. مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک #FireFauci صدای جیر جیر در یکشنبه شب.

تبلیغات:

وقتی پرسیده شد که در روز جمعه چه معیارهای او قصد دارد به استفاده از برای تصمیم گیری که آیا برای باز کردن این کشور رئیس جمهور با اشاره به سر او و گفت: “متریک مناسب است در اینجا. که من متریک. که همه من می توانید انجام دهید.” بعد از آن شب به او زنگ زد به قاضی جانین Pirro را فاکس نیوز نشان می دهد و در ادامه توضیح داد که او تصمیم “بر اساس بسیاری از حقایق و بسیاری از غرایز نیز است.”

به عبارت دیگر او فقط رفتن به بال آن را به عنوان او همیشه می کند.

در روز جمعه تجمع تهمت مشخص می شود این را به عنوان بزرگترین تصمیم ریاست جمهوری خود. آن را یکی از بزرگ تا مطمئن شوید. اما او در حال حاضر ساخته شده بزرگترین تصمیم ریاست جمهوری خود را زمانی که او حاضر به آمدن بیماری همه گیر به طور جدی و موفق به گرفتن گام های لازم برای پاسخ موثر و محافظت از آمریکا زندگی می کند. هر روز پس از آن به معنای یک تصمیم بد یکی پس از دیگری. کمی وجود دارد دلیلی برای فرض کنیم این یکی را هر گونه متفاوت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>