مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او تنها به کلرادو 1 ٪ از هواکش به آن نیاز دارد پس از توافق سناتور خواسته برای آنها

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شد متهم سیاسی طرفداری در دولت coronavirus پاسخ تنها پس از ارسال یک کسری از هواکش به دنبال کلرادو فرماندار دموکرات “در صورت درخواست” از دولت جمهوری خواه سناتور.

کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس یک دموکرات بوده است شفاعت برای دولت فدرال برای ارائه به دولت خود با 10000 فن های پس از ماه گذشته.

تبلیغات:

“کلرادو COVID-19 مرگ و میر در حال رشد است سریع تر از هر کشور دیگر در حال حاضر این بیماری همه گیر در حال گسترش است به طوری سریع است که وقفه در تست پوشش شرایط واقعی تجربه Coloradans سراسر کشور” پلیس گفت: در نامه ای به معاون رئیس جمهور مایک پنس که منجر کاخ سفید coronavirus نیروی کار.

نه تنها دولت فدرال پاسخ نمی دهند به درخواست, اما پلیس همچنین گفته CNN تنها چند روز بعد از آن دولت فدرال کشف و ضبط منظور از 500 هواکش خریداری شده توسط دولت است.

“ما نمی توانیم رقابت در برابر خود ما دولت فدرال,” او گفت:. “بنابراین یا با ما کار می کنند و یا نمی انجام هر چیزی در همه. اما در این میانه جایی که آنها در حال خرید کردن از ما و نه ما گفتن آنچه که ما در حال رفتن به دریافت کنید که واقعا به چالش کشیدن برای مدیریت بیمارستان ما خروش و ایمنی ما از ما مراقبت های بهداشتی کارگران در این نوع از محیط زیست است.”

تبلیغات:

اما تهمت چهارشنبه اعلام کرد که دولت او خواهد بود “بلافاصله ارسال 100 هواکش به کلرادو به درخواست سناتور [کوری] گاردنر” آسیب پذیر جمهوریخواه برای انتخابات مجدد.

در این اطلاعیه آمده گاردنر پس از صحبت با رئیس جمهور شخصا به او گفت: فاکس نیوز.

“استاندار شده است جستجو برای هواکش و FEMA نیز شده است به جستجو برای هواکش. من به صحبت رئیس جمهور شب گذشته در مورد کلرادو نیاز به هواکش و البته من خیلی خدا را شکر که او ارائه شده است که شب گذشته” گاردنر گفت. “ما قصد داریم به ادامه کار با رئیس جمهور برای بیشتر و در ادامه به ملاقات کلرادو اما من فکر می کنم این فقط یک نشانه است که ما در حال مبارزه برای کلرادو است.”

تبلیغات:

پنس را به عقب رانده وقتی پرسید که آیا گاردنر رابطه شخصی با مغلوب ساختن پیشی جستن منجر به کلرادو گرفتن زندگی صرفه جویی در تجهیزات.

“ما شده ایم تماشای دنور بسیار نزدیک است . . . ما در حال شروع به دیدن برخی از تشویق اخبار در تعاملات ما با فرماندار و با مقامات محلی و با سناتور” او به خبرنگاران گفت: در روز چهارشنبه در کاخ سفید, اخبار جلسه. “ما تلاش نه تنها در کلرادو اما در سراسر کشور به خصوص پاسخگو به کشورهای که در آن ما شاهد رشد بوده است.”

تبلیغات:

اما تشکر. Institutvanier D-Colo., که ریاست کمیسیون انرژی مجلس و تجارت کمیته نظارت و تحقیقات فرعی گفت: سی ان ان که این حرکت بوی سیاسی طرفداری.

“به نظر می رسد که راه را به من,” او گفت: وقتی پرسیده شد که اگر آن را به نظر می رسد سیاسی به نفع گاردنر. “من کاملا خشم.”

DeGette که خدمت در کنگره برای بیش از دو دهه گفت: این شبکه که “این چیزی است که اتفاق افتاده است با سن. گاردنر و رئیس جمهور تهمت بسیار نگران کننده است.”

تبلیغات:

در یک تماس خصوصی با آمریکا روز چهارشنبه از کنگره متهم پنس از “دروغ” در مورد روند توزیع هواکش با توجه به سی ان ان.

“هیچ جا آن را می گویند اگر یک جمهوری خواه سناتور تماس تا رئیس جمهور آنها می توانید آن را,” او گفت:, و اضافه کرد که آسیب پذیر جمهوریخواهان پس از آن در زمان “انواع اعتبار در تلویزیون ملی.”

پلیس dodged سوال در مورد این موضوع زمانی که فشار چهارشنبه توسط خبرنگاران.

تبلیغات:

“خوب, شما نمی خواهید به من در ادامه آن را چون من اینجا نیست برای انجام تحلیل سیاسی” او گفت:. “من در اینجا به جشن هر فن می رسند که در کشور ما و البته ما سپاسگزار برای 100 هواکش.”

مقامات در حداقل نیم دوجین متحده شکایت کرده اند که دولت فدرال کشف و ضبط تجهیزات حمل به کشورهای متعدد و فرمانداران از جمله جمهوری خواهان در ایالت مریلند و ماساچوست ناودان فدرال برای مناقصه مقابل متحده برای به دست آوردن حیاتی هواکش.

اطلاعات بیشتر در مورد فدرال پاسخ از وزارت بهداشت و خدمات انسانی و سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) منتشر شد شنبه توسط مجلس نظارت کمیته همچنین نشان می دهد که دولت فدرال فرستاده شده به همان تعداد از N95 ماسک ماسک های مورد استفاده توسط کارکنان اورژانس به هر دولت در آن “فشار نهایی” برای دریافت تجهیزات از ملی ذخایر قبل از توزیع این وظیفه به بخش خصوصی است. به عنوان یک نتیجه, ورمونت, دریافت حدود 193 ماسک در هر 1000 در حالی که ساکنان تگزاس دریافت فقط پنج نفر در هر 1000 نفر.

“در حال حاضر که ملی ذخیره شده است تهی از تجهیزات مهم به نظر می رسد که دولت این است که خروج متحده به دفع کردن برای خود به تکاپو باز بازار برای این منابع کمیاب و با یکدیگر به رقابت و سازمان های فدرال در یک هرج و مرج رایگان برای همه مناقصه جنگ” خانه نظارت رئیس کارولین Maloney, D-n. y. در بیانیه ای گفت:. “رئیس جمهور شکست خورده را در FEMA در اوایل شکست خورده به نام ملی فرمانده برای این بحران و شکست خورده به طور کامل با استفاده از مقامات کنگره به او تحت دفاع از تولید اقدام به تهیه و مدیریت توزیع بحرانی منابع. او باید در حال حاضر اقدام به مقابله با این کمبود.”

تبلیغات:

زیر آتش از دموکرات ها بیش از دولت پاسخ تهمت استفاده کرده است کاخ سفید coronavirus جلسات مطبوعاتی به جای فشار تئوری های توطئه او امید را افزایش و انتخاب مجدد او تلاش.

مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته ادعا کرد بدون شواهد که ایمیل رای گیری استفاده شده است که به طور گسترده ای توسط ایالات متعدد از جمله جمهوری خواه پایگاه های مانند یوتا است “فاسد” و دموکرات ها را به “تقلب”. هیچ گونه شواهد گسترده پست الکترونیکی رای گیری تقلب و تنها اخیر شواهد است یک ایمیل به رای گیری تقلب طرح هماهنگ توسط یک جمهوری خواه عمل در کارولینای شمالی.

“پست الکترونیکی-در رای گیری که توسط ‘رسیده برای تقلب و نباید اجازه داده شود!” مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد که روز شنبه در توییتر.

“هیچ مدرکی وجود ندارد که رای گیری از طریق پست و نتایج قابل توجهی تقلب. به عنوان با فرد رای گیری تهدید است infinitesimally کوچک” گفت: یک گزارش از دانشگاه نیویورک Brennan Center for Justice. “بیست و سه درصد آرای ریخته شد از طریق پست در سال 2016 و بیست و شش درصد از آراء ریخته شد از طریق پست در سال 2018 است. پنج متحده — هاوایی, یوتا, اورگان و واشنگتن و کلرادو — اجرا خواهد شد تمام الکترونیکی انتخابات این سال است. و در 28 ایالت و ناحیه کلمبیا هر رای دهنده حق دارد به درخواست یک ایمیل به رای گیری و بدون عذر در ماه نوامبر است.”

تبلیغات:

اما مغلوب ساختن پیشی جستن شده است جای تعجب شفاف در مورد مخالفت خود را به پست الکترونیکی رای گیری با این استدلال که جمهوری خواهان نمی توانید برنده شوید اگر تعداد زیادی از مردم رای می دهند.

بحث دموکراتیک پیشنهاد به صندوق پست الکترونیکی رای گیری تلاش در میان coronavirus همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز که “شما هرگز جمهوری منتخب در این کشور دوباره” اگر متحده گسترش پست الکترونیکی رای گیری.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و همچنین با استفاده از این جلسات به فشار دستور کار خود در برابر سازمان های جهانی با چیدن مبارزه با سازمان جهانی بهداشت (WHO) آن را متهم بودن “چین-محور” در حالی که از دریافت بخش زیادی از بودجه خود را از ایالات متحده آمریکا

“جهان که در دنیای بهداشت اشتباه کردم. منظورم این است که آنها آن را بسیار اشتباه است. در بسیاری از آنها در اشتباه بودند. آنها نیز به حداقل تهدید به شدت و خوب نیست” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در چهار جلسه.

تبلیغات:

مصرف آن نشانه از رادیو فردا میزبان مانند Tucker Carlson کاخ سفید در حال کار بر روی یک طرح ممکن برای برش که بودجه به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر در ان بی سی نیوز گزارش داد.

Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل به نظر می رسد برای پاسخ به تهمت و تهدید با محکومیت سیاسی بحران است.

“تمرکز همه احزاب سیاسی باید برای نجات مردم خود را. لطفا همین حالا سیاسی این ویروس گفت:” در یک شنبه اخبار جلسه. “اگر شما می خواهید به بهره برداری می شود — و اگر شما می خواهید به بسیاری از کیسه های بدن — سپس شما آن را انجام دهد. اگر شما نمی خواهید بسیاری از کیسه های بدن, سپس شما خودداری از سیاسی کردن آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>