مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را تکیه بر “حقایق و غرایز” به تصمیم می گیرید که برای بازگشایی این کشور


Anthony Fauci, director of the National Institute of Allergy and Infectious Diseases, listens to President Donald Trump speak from the press briefing room with members of the White House Coronavirus Task Force on April 1, 2020 in Washington, D.C.

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گوش به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت از این نشست خبری با اعضای کاخ سفید Coronavirus نیروی کار در تاریخ 1 آوریل سال 2020 در واشنگتن ،

برنده McNamee/گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز’ Jeaning Pirro که او می تواند با تکیه بر “بسیاری از حقایق و بسیاری از غریزه” برای کمک به او تصمیم می گیرید که او را برای مناطقی از کشور برای شروع به بازگشایی شد به عنوان coronavirus بحران همچنان ادامه دارد. او مشخص می شود این تصمیم به عنوان سخت ترین از ریاست جمهوری خود. “من فکر می کنم آن را به سخت ترین تصمیم من تا کنون ساخته شده و امیدوارم سخت ترین من تا به حال خواهد شد را. من امیدوارم که من قصد دارم برای تصمیم گیری درست” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک مصاحبه تلفنی در عدالت با قاضی جانین. “من خواهد شد این پایگاه در بسیاری از افراد بسیار باهوشی بسیاری از متخصصان و پزشکان و رهبران کسب و کار. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که رفتن به یک تصمیم گیری است که می خواهم. و آن را به بر اساس بسیاری از حقایق و غرایز.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را جزئی از اتکا به دل و روده خود را به چنین تصمیم کلیدی می تواند کمی مورد توجه او نیست همیشه نشان داده بهترین غرایز در سراسر coronavirus بحران است. فقط در ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم ظاهرا نمی دانند که چرا آنها نمی تواند فقط اجازه coronavirus اجرای آن از طریق کشور با این ایده که “گله ایمنی” در نهایت محافظت از اکثر مردم است. “چرا ما نمی اجازه دهید این شستن بیش از کشور؟” مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در طی جلسه ای در اتاق وضعیت, به گزارش واشنگتن پست. Fauci به نظر می رسید اشتباه در برای اولین بار در چه تهمت به معنای اما هنگامی که او فهمیده بود که قاطعانه آن را نتایج غم انگیز. “آقای رئیس جمهور بسیاری از مردم می میرند” Fauci گفت.

حتی اگر او در حال حاضر می گوید: او می داند چرا که ممکن نیست او هنوز هم به وضوح خارش به اقتصاد در حال حرکت دوباره به زودی. و برخی از ترس که حتی به عنوان برگ برنده می گوید: از آن خواهد شد یک تصمیم دشوار بسیاری در کاخ سفید در حال حاضر ساخته شده تا ذهن خود را. “آنها در حال حاضر می دانیم آنچه که آنها می خواهند به انجام و آنها به دنبال راه هایی برای انجام این کار” یک مقام ارشد دولت رسمی می گوید در این پست. “آنها فکر می کنم آن زمان برای بازگشایی به دلیل برخی فکر آن هرگز زمان برای بستن و آنها ساخته شده ایم که در ذهن خود را.” مغلوب ساختن پیشی جستن روشن ساخته او کمی بی تاب در مصاحبه خود با جانین Pirro شنبه شب. “من می خواهم به آن را دریافت و باز کردن به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. این کشور به معنای باز و پر جنب و جوش و بزرگ نیست که در آن مردم در حال, شما می دانید, ماندن, در,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن است فشار برای بازگشایی این کشور و ایجاد یک نیروی کار به سمت این—حتی به عنوان وجود دارد این است که هنوز هیچ برنامه مشخص برای مقابله با کروناویروس بحران است. مطمئن شوید که وجود دارد بسیاری از جلسات و تعداد زیادی از نیروهای وظیفه—اما هیچ کس تا کنون به نظر می رسد به تصمیم گیری و هر گونه پیشنهاد طرح اقدام بلافاصله درهم می شود تا در یک ظرف غذا اداری. پست می گوید تهمت خود را در بخش های بزرگ به سرزنش به عنوان “حتی بیشتر نیکوکار طرح ها و پروژه ها اغلب در هرج و مرج از کاخ سفید است.”

با وجود این مشکلات به آمده تا با یک برنامه مشخص برای مقابله با این حال تهمت روشن ساخته شنبه شب که او در حال حاضر به دنبال به جلو و گفت: اقتصاد را بازسازی خواهد شد در “به افتخار کسانی که جان سپردند.” به علاوه او پیش بینی کرد همه چیز خوب پیش رو برای کشور گفت: اقتصاد در حال رفتن به رشد “مانند یک کشتی موشک” پس از بحران است. “من فکر می کنم محرک همراه با این مقید کردن تقاضا و هر کسی که مایل به خارج و بازگشت به کار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من فکر می کنم ما در حال رفتن به فقط فوق العاده ای افزایش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>