مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را بازگشایی اقتصاد “بر اساس بسیاری از حقایق و بسیاری از غرایز”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دو ” را در صفحه بهداشت عمومی مشاوران گرفته اند مواضع مختلف در مورد این مسئله که چه زمانی و چگونه تصمیم به سهولت اجتماعی فاصله ساخته خواهد شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت برای اهداف تهاجمی در روزهای اخیر گفت: “روز شنبه در فاکس نیوز که او قصد دارد به پایه تصمیم خود را در زمانی که به تنظیم فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و درخواست کسب و کار برای بازگشایی “بر روی بسیاری از حقایق و بسیاری از غرایز.”

اما دو تا از سلامت خود مشاوران مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci و غذا و داروی آمریکا (FDA) کمیسر دکتر استفان هان استدلال برای تصمیم گیری تنها بر اساس سابق یکشنبه. در جداگانه حضور در سی ان ان دولت از اتحادیه و ABC دیدار با مطبوعاتهر دو مقامات تاکید کرد که توصیه های خود را خواهد بود صرفا بر اساس به طور مداوم در حال تغییر اطلاعات تردید به شرکت و یا جارو پیش بینی به چالش کشیده و این تصور وجود دارد که یک مجموعه زمانی که کل کشور خواهد بود “آماده” برای از سرگیری زندگی آن را به عنوان یک بار بود.

“این است که برای رفتن به یک سوئیچ نور است که به ما می گویند:” خوب آن را در حال حاضر ژوئن, ژوئیه هر “کلیک سوئیچ نور می رود پشت در” Fauci گفت: در سی ان ان. “این خواهد بود بسته به جایی که شما هستند در این کشور که طبیعت از شیوع است که شما در حال حاضر تجربه کرده و خطر شیوع است که شما ممکن است تجربه کرده اند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن روشن ساخته است که او می خواهم برای دیدن آرامش اجتماعی فاصله و کسب و کار بازگشایی شد به زودی به عنوان امکان پذیر است. کمتر از سه هفته پیش به او گفت که او امیدوار بود که اقتصاد “باز و مشتاق برای رفتن عید پاک” یک هدف است که هر دو مقامات بهداشت و اقتصاددانان هشدار داده خواهد نافرجام چرا که این امر سرعت بخشیدن به گسترش coronavirus و به احتمال زیاد منجر به سریع reshuttering از اقتصاد است. گزارش های اخیر نشان می دهد که رئیس جمهور در حال حاضر امیدوار است شروع به بازگشت به حالت عادی 1 ماه مه و در آنجا در حال رشد است فشار از برخی از خود را غیر علمی مشاوران — به عنوان به خوبی به عنوان برخی از ایسنا شخصیت — برای انجام این کار.

در فاکس نیوز را عدالت با قاضی جانین شنبه تهمت دو بار تاکید کرد که شرایط اجازه می دهد که اقتصاد شروع به بازگشت به حالت عادی “به زودی” و وقتی پرسیده شد که چگونه او تصمیم گیری خواهد شد هنگامی که زمان مناسب برای توصیه در کسب و کار به بازگشایی جمهور به کمتر اندازه گیری پاسخ از Fauci.

“من خواهد شد این پایگاه در بسیاری از افراد بسیار باهوشی بسیاری از متخصصان و پزشکان و رهبران کسب و کار” او گفت:. “وجود دارد بسیاری از چیزهایی که رفتن به یک تصمیم گیری است که می خواهم. و آن را به بر اساس بسیاری از حقایق و بسیاری از غرایز ، که آیا ما آن را دوست دارم یا نه خاص وجود دارد غریزه به آن است. اما ما باید به کشور ما است.”

این نخستین بار نیست که رئیس جمهور موضع خود را در دولت coronavirus پاسخ را دقیقا نمی تراز وسط قرار دارد با موضع گیری از کارشناسان خود را. اما در مقابل تهمت اشتیاق به بازگشایی این کشور خود را بر پایه احساسات دل و روده و محتاط حرف از بالا, مقامات بهداشتی کمک می کند تاکید چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن فرایند تصمیم گیری در coronavirus است جدا از متخصص مشاور و اتفاقی در آن اعدام است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات بهداشتی شده اند به مراتب بیشتر محتاط و مردد به ارائه روده-سطح ارزیابی در مورد آینده اقتصاد و یا زمانی که آن را امن خواهد بود برای پایان دادن به اجتماعی فاصله.

ABC مارتا Raddatz پرسید: هان روز یکشنبه اگر ممکن است 1 بود “یک هدف خوب” برای بازگشایی اقتصاد است. او در پاسخ به کاهش به تعیین تاریخ برای تصمیم گیری.

“این یک هدف و بدیهی است که ما امیدواریم که در مورد هدف, اما من فکر می کنم آن را فقط بیش از حد اولیه قادر به بگویید که ما می بینیم نور در انتهای تونل” هان گفت. “من فکر می کنم آن را فقط بیش از حد در اوایل برای ما می گویند که آیا ممکن است 1 است که در تاریخ.”

و هان بود و همچنین مراقب باشید که به خلق و خوی خوش بینی برخی احساس کرده اند در دیدن این مورد تایید شده رای شروع به کاهش در تعدادی از coronavirus نقاط مانند نیویورک. وقتی پرسیده شد که اگر بدترین گذشت با کروناویروس عفونت هان گفت که این مدل نشان می دهد که “ما بسیار نزدیک به قله” اما تاکید کرد که این مهم به “این روز را به عنوان داده ها در آمده به خاطر این است که یک data-driven approach.”

Fauci بیش از حد قاطعانه خود در مورد چقدر دشوار است به prognosticate در چنین وضعیت پیچیده در طول سی ان ان ظاهر در روز یکشنبه.

“شما در حال تلاش برای تعادل دو چیز: شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما چیزی را انجام نمی زودرس و شتاب; در همان زمان شما با توجه به نیاز به تلاش و بازگشت به حالت عادی” گفت: Tapper.

زمانی که دق الباب بارها و بارها خواسته که دقیقا اقتصاد ممکن است دوباره راه اندازی شود Fauci پاسخ داد: “من فکر می کنم آن را احتمالا می تواند شروع حداقل از برخی جهات شاید ماه آینده — و دوباره جیک آن را بسیار دشوار است برای ایجاد این نوع از پیش بینی.”

“ما امیدواریم که در پایان ماه ما می توانید به اطراف نگاه کن و بگو: خوب وجود دارد هر عنصر در اینجا است که ما می توانید با خیال راحت و با احتیاط شروع به عقب کشیدن؟! اگر چنین است آن را انجام دهد, و اگر نه, پس از آن فقط در ادامه به سرپا ایستادن پایین” Fauci اضافه شده است.

آیا رییس جمهور با این کلمات به قلب باقی مانده است دیده می شود. اما او به نشانه تازگی او در نظر دارد برای ایجاد یک طرح توجیهی بتن برای دیدن اقتصاد عملکرد به صورت عادی دوباره. جمعه, او گفت که او را اعلام اعضای جدید “‘باز در کشور ما نیروی کار” یا “باز کردن در کشور ما شورای'” پر از “کسب و کار بزرگ رهبران بزرگ پزشکان” و “برخی از فرمانداران” این هفته است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>