مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او با توجه به قرار دادن منطقه نیویورک تحت قرنطینه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه گفت که او با توجه به برنامه های قابل اجرا در کوتاه مدت قرنطینه در بخش های خاصی از New York metro منطقه پس از گفتگو با نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو — ادعا می کنند که کومو می گوید او هیچ دانش.

“من فقط با صحبت اندرو کومو, من فقط با صحبت [فلوریدا رژیم صهیونیستی است.] ران DeSantis. ما در حال فکر کردن در مورد برخی از چیزهایی. برخی از مردم می خواهم برای دیدن نیویورک قرنطینه به دلیل آن را به یک نقطه داغ” از coronavirus موارد تهمت خبرنگاران در کاخ سفید چمن. “ما ممکن است باید آن را انجام دهد اما این امکان وجود دارد که برخی از زمان امروز ما به شما یک قرنطینه کوتاه مدت دو هفته در نیویورک است. احتمالا نیوجرسی بخش های خاصی از کانکتیکات است.”

اما کومو بود که با دادن یک نشست خبری در همان زمان که تهمت صحبت می کرد به خبرنگاران گفت که او تا به حال مورد بحث نیست که این ایده با رئیس جمهور و ابراز نگرانی در مورد ایده. “من تا به حال کسانی که مکالمات” کومو گفت که در مورد خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن ،

“من حتی نمی دانم چه معناست. من نمی دانم که چگونه است که می تواند از نظر قانونی قابل اجرا,” کومو گفت: در کنفرانس مطبوعاتی خود در آلبانی. “و از پزشکی نقطه نظر من نمی دانم آنچه شما می تواند انجام.”

“اما من می توانم به شما بگویم که من حتی نمی خواهم صدای آن” او ادامه داد.

قطع ارتباط بین تهمت و کومو بیش از یک پتانسیل قرنطینه است آخرین نمونه از درگیری بین دو سیاستمداران به عنوان آنها در تلاش برای هماهنگ کردن یک واکنش در یک منطقه تبدیل شده است که کانون آمریکا coronavirus بحران است.

پیچیده چیزهایی که بیشتر توسط این واقعیت است که آن را دشوار است به دانستن چگونه به طور جدی مغلوب ساختن پیشی جستن قرنطینه بیانیه باید گرفته شود با توجه به عادت ساخت ادعاهای دروغین در مورد کوروناویروس مربوط به سیاست راه اندازی در هفته های اخیر مانند او اتفاقی rollout دفاع تولید عمل می کنند, که در آن او با برخورد با سازمان مدیریت اضطراری فدرال مدیر بیش کارگردانی تولید دنده محافظ و زندگی-صرفه جویی در دستگاه های پزشکی.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید به پایین بر اساس این ایده از یک قرنطینه در منطقه سه دولت بعد از آن در روز بعد از اولین صحبت با خبرنگاران. پس از اولیه خود را از نظر او در توئیتر خود نوشت: “به من دادن نظر به قرنطینه توسعه” نقاط داغ,’ نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات است. تصمیم گیری خواهد شد ساخته شده یک راه یا دیگری بگیرد.”

و در هنگام صحبت با خبرنگاران بار دیگر این بعد از ظهر و قبل از سوار شدن یک نیروی هوایی به نورفولک ویرجینیا تهمت نشانه دوباره که تصمیم گیری قریب الوقوع خواهد بود.

“ما در حال نگاه کردن به آن و ما در ساخت یک تصمیم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “بسیاری از کشورهایی که به این بیماری مبتلا هستند که آیا یک مشکل بزرگ آنها از من پرسید اگر من می خواهم به آن نگاه کنید بنابراین ما در حال رفتن به آن نگاه کنید. آن را برای یک دوره کوتاه از زمان اگر ما آن را در همه.”

وقتی پرسیده شد که برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونه او می خواهم به دنبال یک قرنطینه او به خبرنگاران گفت که بحث در مورد آن بعدا با کومو.

نیویورک در بحران است. تهمت نیست علاقه به نظر می رسید تا به حال.

فدرال و ایالتی سیاستگذاران بوده است تلاش برای کشف کردن که چگونه به پاسخ به این انفجار از موارد بیرون از شهر نیویورک است.

پیشتر در ماه مارس کومو استفاده از گارد ملی برای ایجاد یک مایل “مهار” منطقه اطراف New Rochelle, حومه شهر نیویورک برای کمک به کاهش خوشه ای از موارد. در مارس 27, New York شهرستان اختصاص بیش از یک چهارم از تمام موارد تایید شده از عفونت کروناویروس در آمریکا.

Vox را تنها کربی و Emily Stewart گزارش که نیویورک است که انتظار می رود به بدتر: “هر چند دولت از جمله شهرستان شده است تحت سخت stay-at-home سفارشات از روز یکشنبه نیویورک نمی رود برای رسیدن به اوج خود در coronavirus موارد حداقل برای یکی دیگر از سه هفته. در مارس 25, شهردار نیویورک, بیل د Blasio پیش بینی کرد که در یک شهرستان از 8 میلیون و نیم جمعیت باید انتظار برای دریافت coronavirus قبل از همه گیر به پایان می رسد.”

اما تهمت تلاش کرده است به کار مولد با کومو در نصب یک پاسخ به بحران است.

پیش از آن در هفته مثلا کومو شکایت کرده است که سازمان مدیریت اضطراری فدرال تصمیم به ارسال نیویورک 400 هواکش از ملی ذخایر کاملا ناکافی برای دامنه بحران است. “شما می خواهید یک پت در پشت برای ارسال 400? ما نیاز 30,000 گفت:” کومو در روز سه شنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج بعدا که فرماندار “باید به دستور هواکش” زمانی که او تا به حال شانس.

در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن قرنطینه اظهارات و کومو که در تاریکی در مورد آنها — پیشنهاد او فکر هل دادن برای آنچه که می تواند بسیار مهم تغییر سیاست بدون مشورت مربوطه محلی سیاستگذاران.

“جزئیات و تاثیر این بخشنامه جدید توسط صدای جیر جیر معلوم نیست & نامشخص ایم” دموکرات ایالت و سناتور ” ریچارد بلومنتال. “اثر ممکن است سردرگمی بیشتر از اعتماد به نفس.”

علاوه بر این معلوم نیست اگر تهمت است که به سادگی شناور یک ایده است که او در واقع از طریق فکر است و هیچ نیت واقعی از اجرای. در هفته های اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که ده ها تن از ادعاهای دروغین مانند دروغ امیدوار کننده است که هر کسی که می خواهد به آزمایش coronavirus می توانید تست شده است. تهمت نیز شعار هیدروکسی کلروکین به عنوان یک داروی معجزه برای Covid-19 حتی اگر شده است وجود دارد هیچ توجهی شواهد اثبات این که آیا آن را موثر و یا حتی امن است. در ضمن لوپوس و آرتريت روماتوئيد در بيماران در حال تجربه یک کمبود دارو به عنوان غذای مردم تهمت پیام ها در جوراب زنانه ساقه بلند.

مغلوب ساختن پیشی جستن slapdash پیام اطراف آن ممکن است نیویورک قرنطینه به نظر می رسد پر خود را برای coronavirus پاسخ ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>