مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید آن را “وحشتناک” به سوال که چرا مردم در حال کشته شدن توسط پلیس: “بنابراین مردم سفید”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به فشار شعارهای نژادپرستانه در واکنش به ادامه بازداشت معترضان به خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند به او عنوان تیراندازی از مردم توسط مقامات و دفاع مؤتلفه پرچم در سه شنبه مصاحبه با رادیو فردا.

ایسنا خبرنگار کاترین Herridge فشرده تهمت چرا آمریکایی های سیاه و سفید بودند “هنوز هم در حال مرگ در دست اجرای قانون در این کشور است.”

تبلیغات:

“بنابراین مردم سفید. بنابراین مردم سفید. چه وحشتناک یک سوال بپرسید. بنابراین مردم سفید” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. “بیشتر مردم سفید ، سفید بیشتر مردم است.”

در حالی که از لحاظ فنی درست مغلوب ساختن پیشی جستن جواب نادیده گرفته شود این واقعیت است که سفید آمریکایی ها را تشکیل می دهند 60 درصد از جمعیت در حالی که مردم سیاه و سفید را تشکیل می دهند بیش از 13 درصد است. یک 2018 مطالعه منتشر شده توسط انجمن آمریکایی بهداشت عمومی انجمن نشان داد که مردان سیاه و سفید بودند 350 درصد بیشتر احتمال دارد به کشته شدن توسط پلیس نسبت به مردان سفید پوست. مطالعه دیگری که توسط محققان دانشگاه هاروارد در اوایل این سال به طور مشابه یافت می شود که افراد سیاه و سفید حدود 300 درصد بیشتر احتمال دارد به کشته شدن توسط پلیس از مردم سفید.

مغلوب ساختن پیشی جستن که متهم شده است به طور مستقیم جذاب به رنگ سفید supremacists در دفاع از مؤتلفه پرچم اصرار داشت در مصاحبه ای که نمایش بنر باید یک ماده از “آزادی بیان.” در سال 2015 او پشتیبانی حذف مؤتلفه پرچم و گفت: آن را باید “در موزه قرار داده.”

تبلیغات:

Harridge فشرده مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد اینکه آیا او درک “چرا پرچم دردناک است نماد برای بسیاری از مردم به دلیل آن را یادآور میشوند.”

“خب مردم آن را دوست دارم و من مشاهده نمی — من می دانم که افرادی که مانند مؤتلفه پرچم و آنها در حال فکر کردن در مورد برده داری” رئيس جمهور گفت: قبل از مقایسه حامیان پرچم سیاه و سفید “زندگی موضوع” جنبش است.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا به نام سیاه و سفید زندگی می کند موضوع نقاشی دیواری, نقاشی شده, در مقابل تهمت برج در نیویورک یک “نماد نفرت است.”

تبلیغات:

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف یک دموکرات تحت نظر معاون نامزدی ریاست جمهوری مورد انتقاد و تهمت نظرات در مصاحبه با سی ان ان.

“مقايسه سیاه زندگی موضوع با مؤتلفه پرچم است که به سادگی نفرت و از” او گفت:, و اضافه کرد که رئیس جمهور “فاقد همدلی است.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شد انتقاد از معترضان baselessly ادعا در یک مصاحبه جداگانه است که یک سنت لوئیس زن و شوهر است که تهدید به شلیک به معترضان در مقابل از $1 میلیون عمارت را حمله شده است.

“رفتن آنها به ضرب و شتم بد و خانه بود و کاملا غارت و یا سوزانده مانند آنها سعی در سوزاندن کلیساها,” او گفت: راست خروجی Townhall.

St. Louis مدار وکیل کیم گاردنر که وزن اتهامات عنوان شده علیه زن و شوهر در بیانیه ای گفت که تهمت و میسوری رژیم صهیونیستی است. مایک Parson “پس از من برای انجام کار من” پس از او راه اندازی شد رسیدگی به این موضوع است.

تبلیغات:

کشیش بخش در روز سه شنبه به خبرنگاران گفت که تهمت وعده داده بود به مداخله و “همه چیز را او می تواند در درون قدرت خود را” برای محافظت از زن و شوهر.

“او می داند که وضعیت در سنت لوئیس و چه خارج از کنترل آن را برای دادستان اجازه دهید به جنایتکاران و نه انجام کار خود را و سعی کنید برای حمله به شهروندان مطیع قانون,” پرشن گفت. “مکالمه من با رئیس جمهور گفت که او همه چیز را او می تواند در قدرت خود را برای کمک به این وضعیت است.”

“در حالی که آنها همچنان به بازی سیاست با دست زدن به این موضوع گسترش اطلاعات غلط و تحریف حقیقت من حاضر به انجام این کار” گاردنر گفت: در پاسخ.

تبلیغات:

تهمت نیز برگزار شد کمپین تجمع در باغ گل رز تحت پوشش رسمی کنفرانس خبری. رئیس جمهور با استفاده از گفتار به استوک نژادی بیشتری ترس.

مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر یک اوباما-عصر مسکن قانون در نظر گرفته شده برای رسیدگی به تبعیض نژادی.

“شما در حال رفتن به لغو حومه با این” او اعلام کرد.

“مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است که بایدن خواهد ‘لغو حومه شهر” و به نقل از او مایل به لغو در حال حاضر خفته نمایشگاه مسکن قاعده” واشنگتن پست Cathleen دکر است. “کسانی که انواع اقدامات مشخص شده در مبارزات دهه 1960 در اقدامی تلافی جویانه برای حقوق مدنی تلاش است.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن گسترده ای از نژاد پرستی شنبه به طور گسترده ای محکوم مدنی از فعالان حقوق بشر و قانونگذاران دموکرات.

“مغلوب ساختن پیشی جستن نژادپرستی مطلق است که او حاضر به حتی اذعان به این بیماری همه گیر از خشونت پلیس علیه سیاهان در امریکا” آیتالله سیستانی در بیانیه ای گفت. “او نژادپرستانه سوت سگ نگه گرفتن بلندتر.”

“حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن معنا نیست که شما یک نژادپرست اما این به آن معنا شما در حال حمایت از یک نژادپرستانه” سناتور. برایان Schatz, D-هاوایی گفت.

“آن را بیش از حد آسان برای تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن یک نژادپرست ما تا به حال سال از شعارهای نژادپرستانه و تفرقه سیاست” Rep. آدریانو Espaillat, D-n. y. اضافه شده است. “امروز اخراج از زندگی به عنوان یک نتیجه از [در لندن] به عنوان اثبات بیشتر از خود رفتارهای غیر انسانی و نفرت & نژادپرستانه اعتقادات.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>