در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ذهن امضا موفقیت خود را در انتخابات ریاست جمهوری است که اقتصاد آمریکا چیزی او با چکش به خانه خود را در دولت از آدرس اتحادیه هفته گذشته است.

“سه سال پیش ما راه اندازی بزرگ آمریکا باز گشت. . . . امشب من ایستاده قبل از اینکه شما برای به اشتراک گذاشتن نتایج باور نکردنی” رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: سه شنبه شب. “سال از فروپاشی اقتصادی هستند بیش از” او bragged اضافه کرد که اقتصاد “است که بهترین آن تا کنون بوده است.”

تبلیغات:

در عین حال به عنوان mهر رسانه باید توضیح داد کهتهمت سیاست های انجام نشده زیادی برای اقتصاد است. امضای خود را اقتصادی قانون در سال 2017 کاهش مالیات مشاغل و عمل (TCJA) را ثابت کرده اند از هر گونه سود به کارگران به خصوص یقه آبی ، و اگر نرخ بیکاری کاهش یافته است به 3.5 درصد و نسبت ناروا به ارث برده در حال حاضر پایین و نرخ بیکاری از 4.7 درصد زمانی که او آغاز شده است. به همین ترتیب نرخ فقر در حال سقوط است کمیدر عین حال یکی در هشت آمریکایی ها هنوز هم زندگی می کنند زیر خط فقر. از این رو وقتی که تهمت می گوید اقتصاد “بهترین بوده است” وجود دارد یک گروه نسل از آمریکایی ها که احساس عمیقا قطع از این ادعا: وای جوانترین نسل به طور کامل در سن کار. در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام ادعا می کنند که اقتصاد پررونق است خسته کننده به یک نسل سبب شیوع توسط دانش آموز بدهی مراقبت از سلامت هزینه ها و بدهی های فصل هزینه های مهد کودک, کارت اعتباری بدهی و خارج از رسیدن به قیمت مسکن است.

آماندا Dacks 24 ساله که با این نسخهها کار در صنعت سرگرمی در لس آنجلس گفت: سالن در مصاحبه ای که زمانی که او می شنود صدای شیپور لاف زدن در مورد اقتصاد و او را “تمایل به مخالفت.”

“من فکر می کنم این چیزی است که دارای وای بازگشت بیش از هر نسل دیگر است ما بدهی وام دانشجویی,” Dacks گفت. “من به طور کامل قادر به انجام کارهایی که باعث تحریک اقتصاد از آنجا که من پرداخت بیش از $1000 در ماه در وام های دانشجویی.”

تبلیغات:

در ایالات متحده بدهی وام دانشجویی بیش از دو برابر بیش از دهه گذشته به مجموع حدود 1.5 تریلیون دلار. نیویورک تغذیه می گوید نیمی از این بدهی وام دانشجویی برگزار می شود millennials.

برای Dacks که باعث می شود $41,000 یک سال او هنوز هم به کار دو تا سه آزاد مباحث و بچهداری در تعطیلات آخر هفته به پایان می رسد دیدار. Dacks گفت که او خواهد شد در حمایت از نامزد حزب دموکرات در سال 2020 است که با تمرکز بر کاهش بدهی وام دانشجویی, کسی مانند الیزابت وارن یا برنی ساندرز.

کت دین است که 38 سال زندگی در یوجین اورگان. به عنوان یک حسابدار با دو بچه او و شوهر او را مجبور به ترک پرهزینه منطقه خلیج سان فرانسیسکو به پرداخت هزینه مهد کودک.

تبلیغات:

“ما وجود دارد برای 2 سال و نیم و بعد از داشتن بچه های ما بودند مانند “ما نمی توانیم این را, آن را نمی ممکن است'” دین که در منطقه خلیج گفت. “ما نمی توانیم مراقبت از کودکان اگر ما تا به حال هر دو مشغول به کار تمام وقت.”

Danee K. 25 سال زندگی در مرکزی, مونتانا گفت: سالن یک ایمیل او باعث می شود $32,000 یک سال قبل از مالیات خود را به کار در سازمان های غیر انتفاعی. وقتی پرسید که چگونه او احساس می کند در مورد این ادعا که اقتصاد پر رونق است, او یک ایمیل به در گفت: “من نمی خواهم بگویم من موافق یا مخالف.”

تبلیغات:

“اقتصاد پر رونق است صرفا از یک آماری/نظر عددی اما به نظر من اقتصاد نیست و بخوبی رشد می کند تا زمانی که هیچ بیشتر فقر” او گفت:. “این واقعیت است که وجود دارد بسیار نابرابری درآمد باعث می شود من احساس می کنم عصبانی و نا امید کننده در مورد تا کنون با داشتن آزادی مالی است.”

در واقع وجود دارد این است که هر دو از یک نسل و شکاف جنسیتی وقتی که می آید به فقر در ایالات متحده است. منn 2015 از اطلاعات این سرشماری نشان داد که هزاره زنان با احتمال بیشتری نسبت به همتایان مرد خود و بیشتر از زنان از هر گروه سنی دیگری را در فقر زندگی می کنند. یک گزارش جداگانه در سال 2019 یافت که آمریکایی هزاره زنان 37 درصد بیشتر از زنان ژنرال X به زیر خط فقر زندگی میکنند.

تبلیغات:

Danee گفت: بزرگترین اقتصادی اضطراب — بدهی وام دانشجویی گران بهداشت و درمان — نگه داشتن او را از حرکت رو به جلو در زندگی است.

“من قرار دادن خرید یک خانه من قرار دادن و من قرار دادن خاموش شروع یک خانواده چون امنیت مالی وجود ندارد,” او گفت:. “بدیهی است که مردم وجود دارد که در حال انجام کار خوب و بدون اما بسیاری از ما خریداری به دروغ که یک مدرک دانشگاهی بود و در واقع چیزی با ارزش و در حال حاضر ما این قطعه از کاغذ به ارزش $100,000.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی