مغلوب ساختن پیشی جستن تصدیق به توضیح دهید که چگونه او هنوز هم می تواند با پیروزی در برابر مخرب های جدید فاکس نیوز نظرسنجی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر یکشنبه به توضیح دور اخیر فاکس نیوز, نظر سنجی نشان داد که او از دست دادن همراه با سایر نظرسنجی ها نشان می دهد که مردم در حال تبدیل شدن به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در میان coronavirus بحران است.

“@FoxNews با کمال میل قرار می دهد تا ساختگی سرکوب انتخابات به عنوان به زودی به عنوان آنها بیرون می آیند” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی بعد از ظهر یکشنبه. “ما پیشرو در نظرسنجی زیرا مردم بیمار و خسته از تماشای دموکرات اجرا شهرستانها در تمام موارد در حال سقوط از هم جدا. همچنین در حال حاضر 96 درصد تصویب امتیاز در حزب جمهوری خواه. یکی دیگر 2016!”

تبلیغات:

وجود نداشت جدید, فاکس نیوز, نظر سنجی ارسال شده و در عین حال با توجه به سایت. به نظر می رسد که برگ برنده است که هنوز هم نا امید با آخرین نظرسنجی ها از اواسط ماه ژوئن نشان بایدن برد.

با توجه به تعداد 50 درصد از پاسخ دهندگان را برای رای دادن به بایدن و فقط 38 برای مغلوب ساختن پیشی جستن. این کاهش چشمگیر از این رای گیری که 48 درصد حمایت بایدن و 40 درصد خواهد رای مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>