مغلوب ساختن پیشی جستن تغییرات اجتماعی می گوید: فاصله دستورالعمل را در محل اقامت از طریق آوریل


President Donald Trump takes questions from reporters in the Rose Garden for the daily coronavirus briefing at the White House on March 29, 2020 in Washington, D.C.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد سوال از خبرنگاران در باغ گل رز به صورت روزانه coronavirus مطبوعاتی در کاخ سفید در 29 مارس سال 2020 در واشنگتن ،

Tasos Katopodis/گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمدید داوطلبانه ملی shutdown برای ماه آینده یک استارک تغییر برای فرمانده کل قوا که روز قبل از آن تا به حال ابراز خوش بینی در این کشور می تواند به زودی به حالت عادی بازگشت. روز یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که فدرال ارشاد اصرار اجتماعی فاصله در محل باقی می ماند از طریق 30 آوریل پس از دریافت استارک برآورد مرگ و میر است که می تواند در نتیجه اگر مردم رفت و برگشت به زندگی عادی خود خیلی زود است. “هیچ چیز می تواند بدتر از اعلام پیروزی قبل از پیروزی برنده است,” او گفت:.

اصل 15 روز برای اجتماعی فاصله دستورالعمل منقضی دوشنبه و تهمت قبلا ابراز خوش بینی آنها می تواند آرام در حداقل نقاط کشور. “من دوست دارم به کشور باز کرده و فقط مشتاق به عید پاک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک فاکس نیوز مجازی سالن شهر. “آیا آن را نمی بزرگ به تمام کلیساها پر است؟” مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه ای گفت:. “شما باید بسته بندی شده کلیساها در سراسر کشور ما است.” اما در یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او ذکر از عید پاک شد “aspirational,” اشاره کرد که در اطراف آن تاریخ باید “اوج تعداد” و در ماه ژوئن 1 کشور “خواهد بود و در راه ما را به بهبود است.”

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی با تمجید از تصمیم به گسترش دستورالعمل. “ما احساس می کنیم که این کاهش که ما در حال انجام در حال حاضر است که با داشتن یک اثر. آن را بسیار دشوار است برای quantitate آن را دلیل این که شما دو پویا چیزهایی که در همان زمان” Fauci گفت. “شما باید این ویروس بالا رفتن و شما باید تلاش برای کاهش فشار آن پایین اما تصمیم به … گسترش این کاهش روند تا پایان پایان مارس, من فکر می کنم بود و عاقلانه و محتاطانه تصمیم گیری است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین با اشاره انگشتان دست در بیمارستان ها گفت: آنها اغراق در کمبود و رفتن تا آنجا که به پیشنهاد برخی ممکن است احتکار و یا سرقت تجهیزات. به طور خاص مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر نیویورک بیمارستان های شهرستان است که به طور معمول استفاده از 10,000 تا 20,000 ماسک و در حال حاضر ادعا می کنند نیاز به عنوان بسیاری از 300,000. “چیزی در جریان است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و شما باید به آن نگاه کنید به عنوان خبرنگاران. کجا هستند ماسک رفتن ؟ آنها بیرون رفتن درب عقب ؟ چگونه می توانم شما را از 10,000 300,000—و ما که در بسیاری از مکان های مختلف است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>