مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد Fauci بیش نظرات به کروناویروس در مقابل Surge: “اشتباه است!”


Anthony Fauci, director of the National Institute for Allergy and Infectious Diseases, testifies on Capitol Hill on July 31, 2020 in Washington, D.C.
Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شهادت در کاپیتول هیل در تاریخ 31 ژوئیه سال 2020 در واشنگتن ،
استخر/گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن علنا انتقاد ملت بیماری های عفونی متخصص این ادعا که Anthony Fauci را توضیح که چرا coronavirus موارد شده اند فزاینده در ایالات متحده بود “اشتباه است!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت عمومی خود را ملامت از Fauci در یک توییت از یک ویدیو که در آن رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی توضیح داد که چرا ایالات متحده در حال تجربه یک موج جدید از COVID-19 موارد در حالی که کشورهای اروپایی بودند که سخت ترین ضربه این ویروس را دارا بودند موفقیت های بیشتر در گرفتن آن تحت کنترل است. در شهادت او جمعه قبل از یک خانه کمیته فرعی بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به کروناویروس بحران Fauci اشاره کرد که در حالی که کشورهای اروپایی برقرار دقیق مستند اقدامات است که خود را تعطیل کشور حدود 95 درصد ایالات متحده در زمان یک رویکرد آرام تر. “حتی اگر ما تعطیل, حتی اگر آن را ایجاد یک معامله بزرگ از مشکل” Fauci گفت: “ما واقعا عملکرد تعطیل تنها حدود 50 درصد از کلیت کشور است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مورد مناقشه Fauci را توصیف از آنچه اتفاق افتاد یک بار دیگر قصد بازگشت به او اصرار کرد که ایالات متحده به سادگی با انجام تست های بیشتر. “ما در بیشتر موارد از آنجا که ما مورد آزمایش قرار داده اند به مراتب بیشتر از هر کشور دیگری 60,000,000,” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. “اگر ما آزمایش کمتر وجود خواهد داشت کمتر موارد است.” مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که ادعا می کنند قبل از آن بوده است صریحا مورد مناقشه توسط کارشناسان بهداشت و درمان که نقطه به نقطه داده که از افزایش COVID-19 نفر در ایالات متحده است نه به دلیل افزایش تست. در بسیاری از کشور تعداد موارد جدید را افزایش می دهد سریع تر از تست. و در حالی که این درست است که برخی از کشورهای اروپایی را آزمایش کرده اند کمتر در طول زمان است که تا حد زیادی به انجام با راه های که در آن آنها موفق تر در حاوی این ویروس به دنبال یک استراتژی تهاجمی اولیه تست.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از Fauci می آید پس از هفته ها از افزایش تنش ها بین این متخصص بیماری های عفونی و مغلوب ساختن پیشی جستن. هفته گذشته برای مثال مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک پیام است که گفت: Fauci بود “گمراه” آمریکایی ها در تعدادی از مسائل. Fauci مورد مناقشه است که ادعا می کنند: “من شده اند نه گمراه کننده مردم آمریکا تحت هیچ شرایطی.” قبلا مغلوب ساختن پیشی جستن به حال مشخص Fauci به عنوان “کمی از جنجال آفرینی.” Fauci نیز تحت فشار قرار دادند که ادعا گفت که او در نظر گرفته خود را “بیشتر یک رئالیست از جنجال آفرینی.” چند مقام ارشد کاخ سفید مقامات همچنین صحبت کردن در برابر Fauci. مهمترین پیتر ناوارو رئیس جمهور top تجارت مشاور منتشر شده در اواسط ماه جولای op-ed در ایالات متحده آمریکا امروز گفت که “Fauci خوب بالین شیوه با اما او بوده است اشتباه در مورد همه چیز من را به تعامل با او است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن حمله مستقیم علیه Fauci یک روز پس از یکی از خود را بالا پشتیبانی Tucker Carlson, استفاده از یک بخش خود را فاکس نیوز نشان می دهد برای حمله به Fauci به عنوان یک “کل تقلب.” کارلسون با استفاده از یک گرافیک با اصطلاح “رهبر عزیز” به انفجار Fauci برای امتناع از پاسخ به یک سوال از حزب جمهوری خواه در کنگره جیم اردن در مورد اینکه آیا دولت باید محدود شد. “من فقط می خواهم یک جواب به این سوال. انجام تظاهرات افزایش گسترش ویروس؟” اردن اصرار داشت پس از عقب و جلو. Fauci فشرده خود را به نقطه که تجمع مردم در جمعیت از مردم, به خصوص اگر آنها با پوشیدن ماسک باعث افزایش خطر انتقال است. اما Fauci خودداری از پاسخ به اینکه آیا دولت باید محدود تظاهرات: “من در یک موقعیت برای تعیین آنچه که دولت می تواند انجام دهد در یک راه قوی.” کارلسون حمله Fauci برای پاسخ خود را: “هیچ چیز وجود دارد Dr. Anthony Fauci نمی خواهد اظهار نظر کردن در زمانی که آن را نمی کند, توهین به محبوب و مد روز باقی مانده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی