US President Donald Trump and First Lady Melania Trump board Air Force One prior to departure from Joint Base Andrews in Maryland, February 14, 2020, as they travels to Mar-a-lago in Florida for the weekend. (Photo by SAUL LOEB / AFP) (Photo by SAUL LOEB/AFP via Getty Images)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump هیئت مدیره یک نیروی هوایی قبل از خروج از قرارگاه مشترک اندروز در مریلند در 14 فوریه سال 2020 است.

SAUL لوئب/گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن gleefully به نقل از یک مقاله نیویورک تایمز که به تیتر یک تماس تلفنی با رئیس جمهور “رنگ آمیزی در تاریخ است.” اما بخش مهم برای رئیس جمهور نمی شد تیتر اما منجر مقاله که به استناد یک رالف والدو امرسون نقل قول در مورد رفتن پس از “پادشاه”. حتی اگر این قطعه توسط پیتر بیکر منتشر شد دو هفته پیش مغلوب ساختن پیشی جستن به نقل از آن در توییتر شنبه با برخی از ابرو-بالا بردن تغییرات.

“رالف والدو امرسون به نظر می رسید به پیش بینی درس سنا استیضاح محاکمه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. ‘هنگامی که شما اعتصاب در یک شاه’ امرسون معروف گفت: “شما باید او را بکشند,'” جزئیات سرب از بیکر Feb. 1 قطعه. “آقای تهمت دشمنان زده و او را اما او را پایین.” نوشتن قبل از سناتورهای رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن بیکر نوشت که “یک پیروزی آقای ترامپ ظهور از بزرگترین آزمون ریاست جمهوری خود جسارت آماده به ادعای exoneration و خود را مورد شکایت آزار و اذیت و رنجش به مبارزات انتخاباتی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به نقل از کسانی که خطوط باز اما با حروف بزرگ “شاه” و تغییر آن از “پادشاه” به “پادشاه”.

رئیس جمهور با تشبیه خود به یک پادشاه به سرعت به خود جلب کرد خشم و عبارت “شما یک پادشاه” آغاز روند در توییتر. بسیاری نیز ابراز نگرانی کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید برای تایید مبارزات انتخاباتی خود را برای انتخابات مجدد خواهد بود تحت فشار قرار دادند توسط “شکایت آزار و اذیت و خشم.”

کارشناسان حقوقی نیز سریع به افزایش نگرانی ها در مورد رئیس جمهور توييتها. “این ممکن است اکثر شوم جیر تهمت تا به حال نوشته” دانشگاه میشیگان قانون پروفسور باربارا McQuade نوشت. “او است که در مقایسه خود با شاه و تهدید به استفاده از قدرت خود را برای انتقام در کسانی که سوال خود را از سوء استفاده از قدرت است.” رئیس جمهور قول آمد و در پایان یک هفته است که در آن او گفت که او تا به حال “حق قانونی” را به دخالت در پرونده های جنایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی