مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد جورج فلوید در آسمان است و باید خوشحال و با مغلوب ساختن پیشی جستن در اداره ثبت


Trump leans toward a microphone while speaking, in a close-up shot.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در باغ گل رز در روز جمعه.

تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در باغ گل رز در صبح روز جمعه ارائه ترکیبی از آماده سخنان و آشنا رایگان-انجمن ریف. تعدادی از ناظران توییتی در طی سخنرانی که در یک نقطه به رئیس جمهور پیشنهاد کرده بود که مینیاپولیس خشونت پلیس قربانی جورج فلوید بود جشن صبح را با احتیاط مثبت آمار بیکاری در بهشت:

این متن نشان می دهد که این کاملا درست نیست. مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع پیشنهاد کرد که جورج فلوید است که (احتمالا) در بهشت جشن همه چیز در دولت فعلی انجام شده است به منظور تشویق امریکا بهبودی از آن های مختلف در جریان مشکلات (که تهمت نیست اعتراف به داشتن ایجاد می شود).

در اینجا چگونه سخنرانی را شروع کرد:

این یک روز بسیار بزرگ برای کشور ما است. این تاکید از همه کار ما انجام شده است واقعا برای 3½ سال است. این فقط در طول چند ماه گذشته. این است که برای 3½ سال است.

این به “روز” سخنان خود رفت و به این مفهوم را میرسانند زیبا بود به چند دلیل. یکی بود در واقع که شغل گزارش خوب بود: “این فوق العاده است آنچه امروز اتفاق افتاده است. در حال حاضر به آنها فکر تعداد خواهد بود با از دست دادن 9 میلیون شغل است. و آن به دست آوردن تقریبا 3 میلیون شغل است.” اما تهمت همچنین گفت که coronavirus اخبار روند مثبت: “من تا به حال یک جلسه دیروز واکسن. ما در حال انجام کار فوق العاده خوبی با آن است. من فکر می کنم شما در حال رفتن به برخی از بسیار مثبت و شگفتی است.” او در زمان اعتبار برای داشتن مجاز به عنوان بسیاری از COVID-19 مرگ و میر به عنوان بدترین پیش بینی (که به روشنی در محاسبه که چگونه بسیاری از مردم می میرند اگر بهداشت عمومی اقدامات احتیاطی گرفته شده در همه) پیش بینی کرد: “ما بسته به کشور ما پایین است. ما بسته است ، ما را نجات داد احتمالا 2 میلیون 2½ میلیون زندگی می کند.” و او را جشن گرفتند افزایش باز بودن از فضاهای عمومی: “ما در حال رفتن به عقب و ما در حال افتتاح کشور ما است. و من امیدوارم که این مستند فرمانداران من نمی دانم چرا آنها همچنان به قفل کردن. چرا که اگر شما نگاه کنید در گرجستان, اگر شما در, فلوریدا, اگر شما در, کارولینای جنوبی, اگر شما نگاه کنید در بسیاری از مکان های مختلف که باز من نمی خواهم به نام همه آنها اما آنهایی که بیشتر انرژی مورد باز کردن آنها در حال انجام کار فوق العاده ای کسب و کار است.”

رئیس جمهور روشن دو بار که این موفقیت خواهد بود به خطر افتاده است با انتخاب دموکرات: “تنها چیزی که می تواند ما را متوقف کند بد است و سیاست. رک و پوست کنده جناح چپ بد سیاست افزایش مالیات و سبز جدید می پردازد و تمام چیزهایی که به شما شده است نوشتن در مورد طولانی و سخت که آن را متوقف خواهد مثل شما باور نمی,” او گفت:. و او دو بار اشاره شده عبارت “تجدید بازسازی و بازیابی” در آنچه به نظر می رسید مانند یک معرفی یک کمپین جدید عبارت. آن را در واقع یک کمپین گفتار.

اما تهمت نیز سعی به گرفتن اعتبار برای سرکوب ناآرامی های مدنی در حالی که به طور همزمان جشن علت سیاه زندگی موضوع معترض است که چگونه اشاره به جورج فلوید مشغول به کار راه خود را در. اینجا جایی است که او segued از دروغ یادآوری میکند که او یک نقش در تماس مینه سوتا گارد ملی به یک با آب و تاب boilerplate حمایت از “برابر عدالت تحت قانون” به ad lib مورد فلوید:

تماس در گارد ملی با من تماس بگیرید. ما باید بسیاری از مردم بیشتر مردم از شما باید برای تسلط بر خیابان. شما نمی توانید اجازه دهید چه اتفاقی می افتد, اتفاق می افتد. آن را به نام تسلط بر خیابان. شما نمی توانید اجازه دهید که اتفاق می افتد در نیویورک جایی که آنها در حال شکستن به فروشگاه ها و همه چیز. و راه صدمه زدن به بسیاری از کسب و کارهای کوچک شما نمی توانید اجازه دهید آن اتفاق می افتد.

برابر عدالت و قانون باید به این معناست که هر آمریکایی دریافت درمان برابر در هر برخورد با اجرای قانون بدون در نظر گرفتن نژاد و رنگ و جنسیت و یا مذهب آنها باید برای دریافت رفتار منصفانه و عادلانه از اجرای قانون است. آنها را به آن را دریافت. همه ما شاهد آنچه اتفاق افتاده در هفته گذشته. ما نمی توانید اجازه دهید که اتفاق می افتد. امیدوارم جورج است که به دنبال پایین سمت راست در حال حاضر و گفت: “این چیزی است که اتفاق می افتد برای کشور ما است.” این یک روز بزرگ برای او. این یک روز بزرگ برای همه است. این یک روز بزرگ برای همه است. این یک روز بزرگ در شرایط برابری. واقعا ما چه اساسی نیاز دارد و این چیزی است که ما در کشور همه چیز در مورد.

گرفته همه با هم رئیس جمهور شد و گفت که جورج فلوید را noncorporeal که باید تحت تاثیر قرار چه تهمت و دولت به دست آورد و آن دستاوردها خواهد بود تهدید افزایش مالیات سبز و انجام معاملات جدید [sic].

با تشکر از شما برای خواندن این پست در مورد چگونگی مجنون چیزی است که رئیس جمهور آمریکا گفته بود در واقع کاملا دیوانه در راه آن را برای اولین بار به نظر می رسید اما در واقع به همان اندازه اگر نه بیشتر مجنون در راه کمی متفاوت است.

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را پوشش خبری مشترک به جان کلام را در اپل پادکست ها و یا گوش دادن زیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>