مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد برخی از مردم با پوشیدن ماسک صورت به عنوان بخشی از تلاش برای صدمه زدن به او را از لحاظ سیاسی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه به مصاحبه با وال استریت ژورنال که در آن او ساخته شده و تعدادی از ادعاهای عجیب و غریب در مورد چینی ها در دولت سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون و حتی افرادی که پوشیدن ماسک.

در اینجا برخی از نکات برجسته از رئيس جمهور در آخرین مصاحبه:

تبلیغات:

1.) مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید چین ممکن است به عمد اجازه رمان coronavirus به گسترش ایالات متحده در اقدامی تلافی جویانه برای خود تعرفه ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته وال استریت ژورنال بود که “شانس” است که گسترش COVID-19 خارج از چین “عمدی بود” و او پیشنهاد کرد که این کمک چین حتی برای تعرفه های او قرار داده شده در محصولات خود را.

“آنها می گویند ما در حال در یک ظرف غذا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت چین. “ایالات متحده در حال کشتن ما هستند. فراموش نکنید که من اقتصاد در طول سال و نیم گذشته بود و باد آنها را دور. و دلیل آن این است که تعرفه ها.”

تبلیغات:

رئیس جمهور اذعان کرد که او تا به حال هیچ مدرکی وجود ندارد تا ادعای خود و گفت: آن را تنها بر اساس یک “داخلی حس.”

2.) مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او را استخدام کرد جان بولتون به رهبران خارجی از ترس است که او می خواهم به جنگ با آنها را مگر اینکه آنها به او آنچه او می خواست.

رئیس جمهور صرف یک معامله خوب از زمان trashing مرد که او می خواهم منصوب خود را به عنوان مشاور امنیت ملی و آشکار او را درست منطقی برای آوردن او به دولت او در وهله اول.

تبلیغات:

“تنها چیزی که من دوست داشتم در مورد بولتون بود که همه فکر می کردند او دیوانه” مغلوب ساختن پیشی جستن توضیح داد. “هنگامی که شما را به اتاق راه رفتن با او را به شما در یک مذاکره خوب موقعیت زیرا آنها شکل شما در حال رفتن به جنگ اگر جان بولتون وجود دارد.”

3.) مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او در واقع تهدید به غارتگران شات خود را در حال حاضر بدنام صدای جیر جیر.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این ماه هشدار به ضد خشونت پلیس و معترضان در برابر شورش و غارت در طول تظاهرات به tweeting “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس رد کرده است که او می خواهم آن را به معنای به عنوان یک تهدید مستقیم به غارتگران او در حال حاضر بستری برای وال استریت ژورنال است که او معنی آن را حداقل تا حدی به عنوان یک تهدید.

“رئیس جمهور گفت: صدای جیر جیر می تواند به عنوان خوانده شده یا یک تهدید یا یک واقعیت” وال استریت ژورنال گزارش. “پرسید که چگونه او در نظر گرفته شده آن را آقای ترامپ گفت:” ترکیبی از هر دو.'”

تبلیغات:

4.) مغلوب ساختن پیشی جستن تماس COVID-19 تست “مبالغه” و سپس بالند در مورد چگونه بسیاری از آزمون ایالات متحده انجام داده است.

“من شخصا فکر می کنم تست مبالغه است حتی اگر من ایجاد بزرگترین دستگاه تست در تاریخ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از دولت او در پاسخ به این بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس توضیح داد که این آزمایش “باعث می شود ما نگاه بد” با آشکار تا چه حد این ویروس گسترش یافته است.

تبلیغات:

5.) مغلوب ساختن پیشی جستن بالند که او ساخته شده و بیشتر مردم آگاه Juneteenth با برگزاری یک تجمع در آن تاریخ در یک شهرستان شناخته شده به عنوان سایت از بدترین ضد سیاه پوگروم در تاریخ آمریکا.

رئیس جمهور جلب انتقاد برای او تصمیم به برگزاری یک تجمع در Tulsa, Okla., در ژوئن 19, است که در این روز که سالروز آزادی بردگان در ایالات متحده است.

در علاوه بر این به پله در Juneteenth با راهپیمایی خود را رئیس جمهور همچنین با انتقاد از برگزاری راهپیمایی خود را در تولسا که سایت بدنام “سیاه وال استریت” قتل عام سیاه آمریکایی در سال 1921.

“من چیزی خوب: من Juneteenth بسیار معروف” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این در واقع یک رویداد مهم مهم زمان است. اما هیچ کس هرگز از آن شنیده بود.”

تبلیغات:

6.) مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد برخی از مردم با پوشیدن ماسک صورت به آسیب های سیاسی و اجتماعی.

با توجه به وال استریت ژورنال رئیس جمهور “مجاز برای این احتمال که برخی از آمریکایی ها به تن صورت پوشش نه به عنوان یک اقدام پیشگیرانه اما به عنوان یک راه برای سیگنال مخالفت از او.”

او همچنین گفت که او نگران است که ماسک نیست واقعا بهترین راه برای کاهش سرعت گسترش این رمان coronavirus به عنوان بیش از حد بسیاری از مردم را لمس چهره خود را با ماسک در حالی که با پوشیدن آنها.

“آنها با قرار دادن انگشت خود را بر روی ماسک و آنها را خاموش و سپس آنها شروع به دست زدن به چشم ها و دست زدن به بینی و دهان خود را,” او گفت:. “و سپس آنها نمی دانند که چگونه آنها گرفتار آن؟”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی