مغلوب ساختن پیشی جستن تعلیق جهانی ورود سفر برنامه در نیویورک در اقدامی تلافی جویانه برای دولت, قانون گواهینامه رانندگی


A traveler waits in a passport control line at Newark International Airport in Newark, New Jersey.

یک مسافر منتظر در گذرنامه خط کنترل در فرودگاه بین المللی نیوآرک در Newark, New Jersey.

کریس Hondros/گتی ایماژ

وزارت امنیت داخلی مطلع ایالت نیویورک روز شنبه که آن را دیگر نمی خواهد اجازه می دهد نیویورک ساکنان به درخواست برای آن جهانی ورود سفر برنامه که در بازگشت برای یک بار کامل چک پس زمینه اجازه می دهد تا مسافران برای یک دوره پنج ساله به سرعت از طریق فرودگاه مرز و چک امنیتی. حرکت تلافی با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در برابر ایالت نیویورک اخیر خود برای عبور از به اصطلاح چراغ سبز قانون است که اجازه می دهد تا مستند نشده ساکنان در دولت به دریافت گواهینامه های رانندگی در حالی که همچنین ساخت آن را سخت تر برای دولت فدرال به دسترسی دولت سوابق رانندگی تلاش برای محافظت از جارو نظارت از مهاجران مستند نشده.

قانون جدید که رفت به اثر در دسامبر اجازه می دهد تا نیویورک وسایل نقلیه موتوری ادارات به صدور مجوز به متقاضیان واجد شرایط بدون در نظر گرفتن متقاضی وضعیت مهاجرت. قانون تنها که متقاضیان قادر به ثابت: نام و تاریخ تولد و ایالت نیویورک اقامت. اقدام وزیر امنیت داخلی چاد Wolf گفته فاکس نیوز سهشنبه شب که قانون باعث مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای مسدود کردن دسترسی به فدرال برنامه های سفر. این حرکت تاثیر نمی گذارد وضعیت نیویورکی در حال حاضر ثبت نام در فدرال “اعتماد مسافر برنامه های” تا زمانی که آنها نیاز به درخواست مجدد اما DHS رسمی گفت که واشنگتن پست آن را ضربه به عنوان بسیاری از 150000 نفر از ساکنان این دولت که به درخواست مسافر برنامه های هر سال است.

حرکت تشدید مداوم دشمنی بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و ایالت نیویورک که همراه با تعدادی از دیگر مناطق شهری تصویب قوانین با هدف محدود کردن همکاری با مقامات اداره مهاجرت فدرال. مغلوب ساختن پیشی جستن هزینههای این “پناهگاه شهرستانها” در به طور معمول گرافیک وحشتناک نظر در طول روز دوشنبه دولت از آدرس اتحادیه. این قانون گواهینامه رانندگی محبوب است در نیویورک در مناطق شهری کمتر از آن در آن بیشتر محافظه کار روستایی بخش است. اندازه گیری های جدید باعث شده بود مبارزه بین نیویورک مقامات و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اما تلافی باقی مانده بود تا حد زیادی بلاغی تا سفر برنامه تعلیق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی