مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد آینده اعتباری برای ریشه کن کردن ایدز به عنوان او به دروغ ادعای اوباما “آیا هیچ چیز” برای متوقف کردن آن

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافت و در مورد علاقه خود را آتش زا نهفته است در طول این هفته رادیو فردا مجازی تاون هال: رئیس جمهور سابق باراک اوباما “آیا هیچ چیز” برای مبارزه با ایدز است.

رئیس جمهور همچنین در زمان اعتبار برای آنچه که او ادعا خواهد بود ریشه کن کردن ایدز در آینده نزدیک است که او ثابت در هشت سال از هم اکنون — پایان ترم اول رئیس جمهور که موفق به مغلوب ساختن پیشی جستن باید او پیروزی در انتخابات مجدد.

تبلیغات:

“ما خواهد بود ایدز رایگان در هشت سال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آن را باید آغاز شده و در دولت قبلی — آنها چیزی. آن آغاز شده در دولت من.”

دروغ حباب تا در زمینه تلاش برای ایجاد یک COVID-19 واکسن یک juiced-همه-دست های جهانی تلاش رئیس جمهور در مقایسه با خسته کننده چند جانبه مبارزه با HIV/ایدز در یک نازک-محجبه تلاش برای گریز از لحاظ سیاسی واقعیت دردناک است که یک COVID واکسن را وارد نمی شود به عنوان به سرعت به عنوان او به دروغ وعده داده شده در روز تکرار کنید.

انتقاد تیز و برنده شد.

تبلیغات:

“این پیشنهاد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن برای پایان دادن به اپیدمی ایدز در حالی که او ارائه نمی کند در هر نقطه در نزدیکی سطح بودجه لازم برای قرار دادن هر کسی که HIV مثبت در درمان — اجازه دهید به تنهایی و بدون یک برنامه تست — است مضحک” اریک سایر اعضای موسس از عمل تا نیویورک و از بنیانگذاران مسکن کار می کند, گفت:.

دانیل دیل سی ان ان را در خانه مغلوب ساختن پیشی جستن واقعیت-جستجوگر به این نتیجه رسیدند که تهمت ادعای اوباما در مورد تعهد به این علت بود که “یک دروغ فاحش” بود که “حتی نزدیک به حقیقت است.”

“دولت اوباما صرف بیش از 5.5 میلیارد دلار در یک سال در سه اولیه داخلی برنامه های مبارزه با اچ آی وی/ایدز” گفت: با استناد به داده ها از قیصر بنیاد خانواده که آهنگ های بهداشت و درمان هزینه می شود.

تبلیغات:

نه تنها مغلوب ساختن پیشی جستن ساخت اوباما گذشته او نیز ساخته شده خود را. کنون از ارائه خود را راسخ پشتیبانی مغلوب ساختن پیشی جستن است محروم بودجه از چندین شناخته شده برنامه های دولت اختصاص داده شده به مبارزه با ایدز است. مغلوب ساختن پیشی جستن است و گرسنگی از ادارات مانند اداره ملی ایدز سیاست (ONAP) تاسیس در سال 1993 تحت رئیس جمهور سابق بیل کلینتون. او هنوز جایگزین آژانس سر محاوره شناخته شده به عنوان “ایدز تزار” — پس از استعفای خود را پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح بیش از سه سال پیش. ONAP وب سایت رفت و تیره در آن روز و در اتاق بسته است.

شش ماه بعد از نیم دوجین مقامات چک کردن ریاست جمهوری شورای مشورتی در مورد اچآیوی/ایدز را متهم به تهمت داشتن “استراتژی” برای این بیماری همه گیر مایل “صفر ورودی از کارشناسان” و هل دادن مضر رتروگراد قانون. رئیس جمهور برکنار مانده 16 عضو در ماه دسامبر.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها پیشنهاد عظیم به کاهش بودجه آژانس از جمله طرح های پیشنهادی دو سال در یک ردیف به قطع 200 میلیون دلار در هر سال از CDC و رایان سفید HIV/AIDS بودجه. یک سال پس از او معکوس البته به گسترش به طور گسترده محبوب بین المللی این طرح برنامه مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد $1.35 میلیارد برش همراه با 400 میلیون دلار کاهش به صندوق جهانی مبارزه با ایدز سل و مالاریا. رئيس جمهور در مرز سیاست به طور خاص هدف قرار دادن مهاجران مبتلا به HIV/AIDS.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین پیشنهاد کاهش به برنامه های داخلی که بازی مهم البته از نظر پزشکی مماس نقش را در درمان HIV مانند تکه های از سلامت روان برنامه بودجه و کاهش مسکن ویژه برنامه 90 میلیون دلار از جمله یکی که در خدمت معلولین می باشد.

وی با اشاره به ساخته شده بر روی پایه گذاشته شده توسط رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش — که اختصاص داده شده خیلی از دوره دوم خود به حاوی ویروس با توجه بین المللی (و نه بدون آن انتقادات) — و توسعه استراتژی اول به هماهنگی ملی در پاسخ به اچ آی وی است. بیشتر Obamacare به HIV مثبت آمریکایی ها این فرصت را به دریافت بیمه بهداشت و درمان.

تبلیغات:

در سال 2019 زمانی که برگ برنده دولت در حال توسعه “پایان دادن به اپیدمی ایدز: یک طرح برای امریکا” (با هدف کاهش جدید داخلی عفونت 75 درصد ظرف پنج سال و 90 درصد ظرف 10 سال) آن اذعان اوباما برنامه ملی شد پایه و اساس است.

“داخلی سیاست ها و برنامه های دولت فدرال همچنان به هدایت ملی HIV/AIDS استراتژی و تمرکز ما روی کار به سمت دستیابی به اهداف استراتژی برای سال 2020” سیاست اعلام گفت.

“این فقط یک مورد از تهمت و دروغ به مردم آمریکا در مورد دستاوردهای فوق العاده در حالی که او در حال انجام است مخالف — بستن دفاتر سرقت از بودجه” سایر مدافع و عمل کردن NY عضو موسس گفت.

تبلیغات:

ساویر با اشاره به لیبریا کومو که سوخت یک سال-کمپین طولانی به مهر HIV در نیویورک موثر 28% کاهش عفونت پس از آن در سال 2014 آغاز به کار. (کومو نیز به دست آورده ستایش خود را برای دست زدن به این بیماری همه گیر کوروناویروس در سخت ترین-آمار دولتی در کشور است.)

در همین سال دکتر Anthony Fauci — رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی که همچنین یک مشاور ارشد کاخ سفید coronavirus نیروی کار — ستایش کومو پروژهنشان می دهد که باید آن را یک مدل ملی.

“اگر شما به شدت به دنبال افرادی که آلوده آنها را به تست داوطلبانه مراقبت و درمان مدل ریاضی نشان می دهد که تیز انحراف در منحنی مردم در نهایت گرفتن عفونت” Fauci گفت: در آن زمان. “در نهایت شما می توانید پایان دادن به بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>