مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید مقامات بهداشت به درخواست “قات” فاکس نیوز دانشمند دکتر Oz برای مشاوره در coronavirus: گزارش

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و گفته می خواست بالا مقامات بهداشت به تماس های جنجالی تلویزیون دانشمند Dr. Mehmet Oz پس از تماشای مکرر رادیو فردا مهمان بحث در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس در سمت راست متمایل شبکه.

اونس شده است که بارها و بارها به نام با پزشکان دیگر به عنوان یک “قات” برای هل دادن بی اعتبار “معجزه” محصولات بهداشتی بارها حمایت فضائل مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان یک coronavirus درمان در فاکس امواج رادیو و تلویزیون.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین ترویج اثبات نشده دارو برای درمان جدید کروناویروس در اخبار جلسات با وجود بالا سلامت کارشناسان مانند دکتر Anthony Fauci رد ادعا می کند که این دارو موثر است در coronavirus موارد به عنوان “حکایتی است.” مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور اقتصادی پیتر ناوارو رو به گرم در درگیری با Fauci در اخیر کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسه بیش از این توضیحات با توجه به Axios.

به عنوان Fauci تحت فشار قرار دادند پشت در مغلوب ساختن پیشی جستن ادعای رئیس جمهور است “به طور خاص ساخته شده است یک نقطه از گفتن دستیاران او بود که علاقه مند در آنچه که اونس تا به حال به می گویند که او می خواست به صحبت می کنند” به او روزانه وحش گزارش شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا به نام دکتر خود را به شورای, ورزش, تناسب اندام و تغذیه.

اونس به نظر می رسد در شبکه فاکس 21 بار از مارس 24 اغلب ترویج اثبات نشده دارو با توجه به گزارش. بسیاری از این مصاحبه آمده اند به شدت pro-مغلوب ساختن پیشی جستن را نشان می دهد مانند “فاکس و دوستان” و با جمله Sean Hannity و hoseini. در ضمن او به نظر می رسد نیست در NBC News در بیش از یک ماه با وجود اینکه عضو “coronavirus تيم بحران” در “امروز” نشان می دهد.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش بالا گفته مقامات بهداشت و درمان است که این امر می تواند یک “ایده خوب” اگر آنها از صحبت با دکتر.

بالا مقامات دولت از جمله مراکز مدیکر و مدیکید خدمات رئیس Seema Verma گرفته اند و مغلوب ساختن پیشی جستن در پیشنهاد خود را و “خصوصی” به صحبت کرد اونس در روزهای اخیر در مورد مشاهدات خود را در مواد مخدر است. به گزارش نیویورک تایمز ماه گذشته است که مقامات دولت رسیده بود به اونس.

اونس بحث تماس خود را با ورما در فاکس نیوز در هفته گذشته توضیح داد که او خواست او را به استفاده از آژانس اطلاعات به مقایسه coronavirus میزان عفونت در بیماران مصرف هیدروکسی کلروکین و کسانی که نمی. همراه با مالاریا, این دارو معمولا برای درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید.

تبلیغات:

“این یک خشن و جست و خیز مطالعه, اما او موافقت خود را برای انجام آن و یا نگاه به آن به هر حال” Oz گفت.

تماس با ما نگران برخی از مقامات ارشد دولت افغانستان ،

“این بسیار آزار دهنده است برای برخی از ما که دکتر Oz تلاش برای بهم زدن سر خود را و بیشتر درگیر این” یک مقام رسمی گفت: روزانه وحش. “این نباید یک ویترین است.”

تبلیغات:

Fauci شخصا تحت فشار قرار دادند در اونس ادعا می کند او در طول حضور خود در رادیو فردا.

“اگرچه برخی از پیشنهاد با [اخیر هیدروکسی کلروکین] مطالعه که فقط ذکر شده توسط دکتر Oz . . . من فکر می کنم ما باید مراقب باشید که ما نمی را که با شکوه جهش به فرض که این یک حذفی با مواد مخدر گفت:” در هفته گذشته “فاکس و دوستان”.

اونس انتقاد کرده است Fauci و همچنین شکایت دوشنبه در مورد استفاده از اصطلاح “موردی” برای توصیف شواهدی وجود دارد که این دارو موثر بر علیه ویروس. یک مطالعه فرانسه و چینی مطالعه نشان متناقض نتایج جستجو در مورد اثربخشی دارو.

تبلیغات:

“است که نادرست شرح جایی که این دارو در حال حاضر” اونس ادعا کرد. “وجود دارد هیچ سوال آن را مفید ثابت کرده در یک کارآزمایی بالینی بزرگ به عنوان ما انتظار داریم در امریکا است . . . اما این شده است با پشتیبانی از مطالعات موردی.”

اونس رفت تا تقاضا که Fauci “احترام” مطالعات.

اما پزشکان دیگر که لازم نیست وقت خود را صرف ترویج اثبات نشده درمان مواد مخدر در شبکه فاکس اختلاف نظر دارند.

تبلیغات:

“این دارو دارای عوارض جانبی اصلی” دکتر مگان Ranney اورژانس پزشک در دانشگاه براون گفت: “Marketplace “از جمله پارانویا توهم و افکار خودکشی سرکوب خود را شمارش خون, بنابراین شما بیشتر مستعد ابتلا به عفونت. آن می تواند باعث شدید آریتمی قلبی است که می تواند حتی باعث مرگ شود. در حال حاضر این عوارض جانبی, اما آنها به اندازه کافی مشترک است که آنها باید گرفته نمی شود فقط willy-nilly. مانند این است که آب. آن است که بی ضرر نیست.”

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار داد که بدون نظارت استفاده “می تواند پیامدهای جدی سلامتی از جمله مرگ” و گفت: این دارو اثر “به هم جلوگیری و یا درمان این عفونت ناشناخته است.”

وزارت بهداشت و خدمات انسانی نیز هشدار داد که آزمایش های بالینی مورد نیاز به ارائه شواهد علمی است که این درمان ها موثر است.”

کشورهای دیگر را صادر کرد هشدار در برابر استفاده از مواد مخدر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را ادعا می کند.

تبلیغات:

در ضمن این تبلیغات از مواد مخدر منجر به کمبود برای بیمارانی که نیاز به آن برای درمان لوپوس و آرتریت است. انجمن پزشکی آمریکا و بالا داروساز سازمان هشدار داد از “عواقب جدی برای بیماران با شرایط مانند لوپوس یا آرتریت روماتوئید اگر داروهای در دسترس نیست در جامعه است.”

هشدارهای اند و مغلوب ساختن پیشی جستن از ترویج مواد مخدر به طور منظم حتی ادعا بیش از آخر هفته که او با توجه به مصرف دارو خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا استدلال کرد که “بدترین پزشکان (تا کنون) هستند, افراد مشهور, پزشکان است.”

خطرناک تر می تواند توصیه های پزشکی از افراد که مانند تهمت هیچ علمی پس زمینه.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل رودی جولیانی گفت واشنگتن پست که او نیز یکی از بالا صدای رئیس جمهور را گوش ترویج هیدروکسی کلروکین. جولیانی بارها به کرات از این دارو در توییتر پیشرو در این شبکه اجتماعی به حذف یکی از توییت خود ترویج مواد مخدر برای در حال اجرا گرفتار آن اطلاعات غلط سیاست.

تبلیغات:

Fauci احتمالا “فکر می کند من یک شخص کاملا بی سواد,” جولیانی گفت: پست. “آنها پرتاب آب سرد بر روی آن هستند زیرا دانشگاهیان. شما نمی توانید نابینا آن را تست کنید.’ من می دانم که شما نمی توانید نابینا آن را تست کنید. اما ما باید هزاران نفر از مردم در حال مرگ یار. و در زمانی که شما کور آزمون آن ما باید 100,000 افرادی که مرده است. چرا ما نمی توانید در دنیای واقعی یک دکتر به جای اینکه یک دانشگاهی?”

“ما باید به یک خطر کمی خدا dammit اگر ما می خواهیم برای نجات زندگی,” او اضافه شده است. “ما به دنبال در یک کشتار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>