مغلوب ساختن پیشی جستن: اقتصاد بهترین در تاریخ است. نیز مغلوب ساختن پیشی جستن: ما نیاز به کاهش حقوق کارگران فدرال.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد به شما بر این باورند که اقتصاد آمریکا “بهترین بوده است” — اما او همچنین می خواهد شما را به این باور است که “جدی اقتصاد شرایط مؤثر بر رفاه عمومی” توجیه پیشنهاد خود را برای کاهش برنامه ریزی شده و افزایش دستمزد برای کارگران فدرال.

مجاورت نشان می دهد چه چیزی Trumpworld می گوید: می توان در ارزش اسمی و همچنین اهانت به دولت غیر نظامی دولت کارگران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است ادعای مذکور در مورد اقتصاد که “بهترین بوده است” در خود ایالت متحده آمریکا در فوریه 4. او تصریح کرد: آن روز سه شنبه.

در طول کنگره شهادت در چهارشنبه خزانه داری وزیر استیون Mnuchin تکرار تهمت تم گفتن سناتور که رئیس جمهور “آزادی اقتصادی در دستور کار است و کار” و “خانواده های آمریکایی در حال کسب درآمد بیشتر در هر سال رشد … [خواهد] ما کاهش بدهی و کسری در طول زمان است.”

اما در همان زمان به عنوان تهمت و مقامات دولت در حال نقاشی این تصویر گلگون رئیس جمهور بی سر و صدا با ارسال نامه ای به کنگره روز دوشنبه اعلام کرد که به عنوان بخشی از خود را 2021 بودجه پیشنهادی او می خواهد یک برنامه ریزی و افزایش دستمزد برای غیر نظامی فدرال کارگران کاهش از 2.5 درصد فقط 1 درصد است. در این نامه به نقل از یک “اضطراری ملی یا جدی شرایط اقتصادی مؤثر بر رفاه عمومی” و ادعای آژانس های فدرال “حفظ نمی مانند را افزایش می دهد.”

از نامه ای بود که برای اولین بار منتشر شده در توسط تخته سنگ:

عنوان 5, ایالات متحده کد اجازه من برای اجرای برنامه های جایگزین برای پرداخت تنظیمات برای غیر نظامی فدرال کارکنان تحت پوشش برنامه کلی و برخی دیگر از سیستم های پرداخت اگر به دلیل “اضطراری ملی یا جدی شرایط اقتصادی موثر بر رفاه عمومی” به نظر من این افزایش که در غیر این صورت اثر را به عنوان نامناسب.

در حال حاضر تحت قانون محل پرداخت را افزایش می دهد به طور متوسط 20.67 درصد هزینه 21 میلیارد دلار در سال برای اولین بار تنهایی را به اثر در ژانویه سال 2021 در علاوه بر این به 2.5 درصد در سراسر-هیئت مدیره برای افزایش پایه کلی برنامه.

ما باید با حفظ تلاش برای قرار دادن ملت ما در یک لحاظ مالی پایدار ، آژانس فدرال بودجه نمی تواند حفظ چنین را افزایش می دهد. بر این اساس من تعیین کرده اند که آن را مناسب است به ورزش من قدرت را به مجموعه جایگزین پرداخت تنظیمات برای 2021 به موجب 5 U. S. C. 5303(b) و 5 U. S. C. 5304a.

یکی از چیزهایی است که تاثیر منفی بر “پایداری” از بودجه فدرال است که در سال 2017 کاهش مالیات مشاغل و عمل می کنند. هر چند که بسته منجر به کاهش مالیات برای بسیاری از آمریکایی ها از آن بیشتر بهره مند افراد ثروتمند و شرکت های بزرگ و عظیم ایجاد هزینه های شکاف در حالی که تنها به میزان متوسطی تحریک اقتصاد. مغلوب ساختن پیشی جستن 2021 بودجه پیشنهاد قطع برنامههای استحقاقی در حالی که ساخت آن کاهش مالیات دائمی است.

و در حالی که اقتصاد آمریکا قوی است, آن است که بهترین در تاریخ است. همانطور که واشنگتن پست اشاره می کند تهمت “هرگز زمانی نرخ رشد سالانه بالای 3 درصد است اما در سال 1997 1998 و 1999 تولید ناخالص داخلی رشد 4.5 درصد و 4.5 درصد و 4.7 درصد بود.” نرخ بیکاری در حالی که پایین است که کمترین میزان در تاریخ و مغلوب ساختن پیشی جستن ایجاد شغل رکورد نشدم اوباما. هنوز این تصور که دولت می تواند استطاعت $738 میلیارد دلار برای خرج کردن در دفاع اما متوسط افزایش فدرال برای کارگران سخت است برای خرید.

بازار سهام است که ضربه همه زمان اوج و سود شرکت باید آمار سطح بی سابقه است. اما این هوای سرد به راحتی فدرال کارگران که با توجه به یک مطالعه اخیر را 27 درصد کمتر از بخش خصوصی هستند.

اشاره به قطع ارتباط بین دارا و ندار در مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصاد تونی Reardon رئیس جمهور از خزانه ملی کارکنان اتحادیه در بیانیه ای گفت که “برای یک دولت است که اضافه شده 3 تریلیون دلار به بدهی های دولت فدرال درآوردن فدرال کارمند پرداخت و مزایای به نام کاهش کسری بودجه مضحک است.”


اخبار حرکت سریع می باشد. به ماندن بگیرید به روز شده, به دنبال هارون Rupar در توییتر و جزئیات بیشتر از Vox سیاست و سیاست پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی