مغلوب ساختن پیشی جستن: ابدی هرگز-ریاست جمهوری مبارز

به طور کامل درک زمان اختلاف بیش از توییتر تنظیم رئیس جمهور تهمت آزادی بیان یکی از نیاز به درک چقدر Donald J. Trump دارای انحراف از گذشته عمل سیاسی از قبلی رئیس جمهور ایالات متحده.

این فقط یک ماده از خود آتش زا توییتهایی. در واقع وجود دارد روش به Trumpian جنون.

تبلیغات:

چگونه تهمت تنظیم آمریکا آزادی بیان

هیچ تصمیم تهمت تیم شده است بیشتر قابل توجه در تضعیف دموکراسی ایالات متحده و تبدیل مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری به یک فرقه مانند جنبش از این: چند ساعت پس از مراسم تحلیف خود در تاریخ 20 ژانویه 2017, رئیس جمهور تهمت رسما ثبت شده خود را از انتخاب مجدد کمپین برای سال 2020 با کمیسیون انتخابات فدرال (FEC).

این مرحله کاملا بی سابقه برای یک تنها-انتخاب وقت اجازه مغلوب ساختن پیشی جستن از یک روز به برگزاری (حزبی سیاسی) تظاهرات و جمع آوری کمک مالی برای خود دوباره انتخابات شد.

تبلیغات:

حتی مهم تر از پول مجموعه ای از عوامل بود که به دلیل FEC تشکیل پرونده تهمت بود قادر به تنظیم خود زبان عمومی حوادث.

چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن ایجاد یک اعتراض محیط زیست

ما می دانیم که چگونه بی ثبات مغلوب ساختن پیشی جستن است و چگونه او نیازمند است و با توجه به استحمام در ستایش توصیف کرد. مشکل این نتیجه شد این: چگونه به خاموش کردن مردم آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری ظاهر ؟

تبلیغات:

کمپین مقررات اجازه می دهد یک نامزد انتخاباتی و مبارزات انتخاباتی خود برای غرق کردن هر صدای مخالف در سخنرانی های خود را. قوانین ویژه ای است که به کسانی که تظاهرات که تهمت برگزار شد نزدیک به 100 پس از مراسم تحلیف خود.

بیشتر به طور قابل توجهی سازمان می تواند امتناع از ورود به غیر از حامیان. علاوه بر این تظاهرات را می توان به طور سیستماتیک مورد استفاده قرار گیرد برای ایجاد یک پایگاه داده بزرگ جمع آوری اسامی بالقوه آینده رای دهندگان.

تبلیغات:

هیچ واقعی “ریاست جمهوری” سخنرانی حوادث

تا مطمئن شوید که همه از رئیس جمهور سخنرانی در حال تظاهرات و بنابراین حضور و غیاب محدودیت اعمال نمی شود به تمام وقایع عمومی.

اغلب حتی کسانی که غیر FEC-تنظیم (=غیر انتخاباتی) سخنرانی برگزار می شود در “امن” و خیلی رسمی تنظیم می باشد.

تبلیغات:

کاملا بی بند و بار رئیس جمهور

بدتر هنوز, در جولای 23, 2019 آقای ترامپ نیز قاطعانه اعلام کرد: “من یک مقاله 2 [قانون اساسی] که در آن من حق را به انجام آنچه من می خواهم به عنوان رئیس جمهور.”

آنچه که او بدان معنی است که آشکار شد در پی جورج فلوید قتل مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و آن را بر خود به تهدید به استفاده از ارتش ایالات متحده علیه تظاهرکنندگان بیان کرد “…زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

تبلیغات:

این یک لود عبارت در سیاست آمریکا است. آن را به حال ساخته شده ignominiously معروف در سال 1967 در اوج جنبش حقوق مدنی. سپس میامی رئیس پلیس والتر Headley با افتخار اعلام کرد که “او را با استفاده از تفنگ ساچمه ای سگ و شدت جلوگیری و frisk’ سیاست برای کاهش جرم و جنایت در این شهر Negro منطقه است.”

وارد توییتر

بسیار وجود دارد در حال حاضر بحث در مورد توییتر راست به پرچم این توییت به عنوان تخطی از سیاست های خود را به خاطر آن ستایش کردند.

وجود دارد دلیل بسیار خوب برای توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی پس خیلی بی میلی به این نتیجه که “قوانین و مقررات توییتر” و “دستورالعمل های کلی و سیاست” — که حاکم بر رفتار کاربران آن — نیز باید اعمال شده به رئیس جمهور ایالات متحده است.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن aiders و abettors

در حالی که این یک لحظه نقطه عطفی در راه های مختلفی آن را در بسیاری از راه های منطقی نتیجه چندین عمیق نقایص از دیگر بازیگران سیاسی:

برای اولین بار وجود دارد احساساتی عدم تمایل جمهوریخواهان در کنگره آمریکا به فاصله خود از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک بیت از ثابت خود را نهفته است.

دوم وجود دارد بی دریغ حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن را با انگیزه مذهبی حامیان خود ایستاده مرد مهم نیست که چقدر فاحش خود عمدی اخلاقی نقایص هستند.

تبلیغات:

قانون اساسی بعد

Twitter, Facebook و یا دیگر رسانه های اجتماعی نیست و در صورت هر گونه مسئولیت قانونی برای بیان نفرت از آن محافظت شده است به عنوان آزادی بیان در ماده اول قانون اساسی ایالات متحده.

علاوه بر ثانیه. 230 از سال 1996 ارتباطات نجابت عمل (CDA), معاف ارائه دهندگان اینترنت از هر گونه مسئولیت بیان کرد: “هیچ ارائه دهنده و یا کاربر از یک کامپیوتر خدمات تعاملی باید به عنوان ناشر و یا سخنران از هر گونه اطلاعات ارائه شده توسط یکی دیگر از اطلاعات ارائه دهنده محتوا است.”

این حکم تایید شد به عنوان قانون اساسی توسط دیوان عالی کشور است. خیلی بعد از آن اعمال شد به رسانه های اجتماعی (که غیر موجود در آن زمان به حکم دادگاه).

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن flopping حرکت

امروزه این ماده (Sec. 230 از CDA) بحث برانگیز است در هر دو طرف راهرو. دموکرات ها ادعا می کنند که آن را ترویج نفرت سخنرانی در حالی که جمهوری خواهان ادعا می کنند که اعتدال اجتماعی سیستم عامل اتحاد ضد محافظه کار دارد.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به تلاش خود برای به انجام دور با این قانون — که به طور موثر محافظت از رسانه های اجتماعی شرکت از مسئولیت قانونی — اجرایی منظور در لرزان زمینه های قانونی است.

چرا ایالات متحده باید یک ریاست جمهوری در حقیقت پلیس

صرف نظر از هر گونه حقوقی و/یا قانون اساسی ملاحظات رسانه های اجتماعی شرکت ها در حق خود به “نسیم گفتار” در سایت میزبان آنها است.

در غیر این صورت آنها خواهد شد حداقل از نظر اخلاقی اگر هنوز از نظر قانونی مسئول برای مغلوب ساختن پیشی جستن سیستماتیک stoking از آتش خشونت است.

نتيجه گيری

تحت آن شرایط هر معقول رسانه های اجتماعی شرکت هیچ انتخاب دیگری نسبت به اعمال یک حقیقت آزمون به رئیس جمهور شنیع توییتهایی.

این امر در مورد همه بیشتر از آن به عنوان برگ برنده توييتها ملزم به تبدیل شدن به بیشتر از همیشه آتش زا در حال حاضر که او انتخاب مجدد چشم انداز در حال لغزش. جو بایدن باز کرده است تا 10 درصد فاصله خود را به نفع فراتر از حاشیه خطا.

این مقاله چاپ از این Globalist: روزانه ما تجدید نظر جهانی شدن و جهان چگونه واقعا آویزان با هم. فکری متقابل کشور مقایسه و بینش از همکاران از همه قاره ها. کاوش آنچه متحد و چه تقسیم ما در سیاست و فرهنگ است. Follow us on Facebook و توییتر. و ثبت نام برای ما برجسته ایمیل اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>