تهمت و تهدید به “پر کردن absentee ballot” پس از تلاش برای بازیگران در شخص رای در سال 2004

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است به شدت نرده در برابر رای گیری توسط ایمیل ساخت بی اساس ادعا می کنند که این یک دستور برای تقلب انتخابات — و حتی ساخت ظالمانه پیشنهاد در تاریخ 30 ژوئیه که شاید ایالات متحده باید تاخیر آن سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری به دلیل آن است. مغلوب ساختن پیشی جستن, اما, دارای سابقه رای گیری از طریق پست. و یک “Access Hollywood” تصویری از سال 2004 نشان می دهد که تهمت و تهدید به رای دادن از طریق پست پس از مبارزه با ماشین های رای گیری.

سی ان ان پل LeBlanc توضیح می دهد که “Access Hollywood” بخش “را نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن در کنار تلویزیون میزبان بیلی بوش در بازدید از چند شهر نیویورک رای گیری مکان. مغلوب ساختن پیشی جستن اما مسدود شده از رای گیری در هر یک از محل, چرا که او در هر یک از رای دهندگان رول در هر توقف.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به LeBlanc می شود “به طور فزاینده ای نا امید” و می گوید: “من قصد دارم برای پر کردن absentee ballot.”

زمانی که این بخش به پایان می رسد مغلوب ساختن پیشی جستن است دیده پر کردن موقت رای گیری در اتومبیل خود را و می گوید: “من فقط رای دادند. حداقل شما می توانید می گویند Trumpster را نمی کند.”

شما می توانید ویدئو زیر را تماشا کنید و از طریق یوتیوب:

تبلیغات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی