مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند “هر معترضان” جلوتر از خود تولسا رالی با امکان خشونت آمیز نشان می دهد از نیروی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی جمعه که “هر معترضان و آنارشیست ها و آشوبگران, غارتگران و یا lowlifes” که جمع آوری در راهپیمایی خود را در Tulsa, Oklahoma در روز شنبه خواهد بود در دیدار با “بسیار متفاوت” پاسخ از آنها دیده می شود در دیگر شهرستانها عمده—یک پیام بود که بلافاصله به عنوان یک تهدید به از بند باز کردن خشونت پلیس در سرکوب تظاهرکنندگان اعمال حقوق قانونی خود.

“هر معترضان و آنارشیست ها و آشوبگران, غارتگران و یا lowlifes که در حال رفتن به اوکلاهما لطفا درک شما را درمان نمی شود مثل شما شده اند در نیویورک و سیاتل یا مینیاپولیس. از آن خواهد شد بسیار متفاوت است!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی دروغ نشان می دهد که اجرای قانون نشان داده خویشتن داری در آن پاسخ به جرم تظاهرات علیه خشونت پلیس در آن شهرستانها.

تبلیغات:

در یک سخنرانی در کاخ سفید در اوایل این ماه ناروا ارائه شده خود را به عنوان یک “متحد از همه معترضان مسالمت آمیز” و حریف از “حرفه ای و آنارشیست ها و خشونت اوباش های انجام غارتگران مجرمان مهاجم, Antifa, و دیگران.” اما رئیس جمهور جیر جمعه قرعه کشی نیست هر گونه تفاوت به عنوان ناظران اشاره کرد:

“رئیس جمهور بیان قصد خود را به نقض قانون اساسی توسط انکار آمریکایی در متمم اول قانون اساسی حق مسالمت آمیز جمع آوری” Rep. همین Beyer (D-Va.) توییتی در پاسخ به تهمت و تهدید. “مغلوب ساختن پیشی جستن idolizes دیکتاتورها که در پاسخ به مخالفت و انتقاد با خشونت است. او نا مناسب برای دفتر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن جیر آمد ساعت پس از Tulsa جمهوری خواه شهردار G. T. به bynum در روز پنج شنبه اعمال مقررات منع رفت و آمد بین ساعت 10 تا 6 صبح برای منطقه اطراف BOK, مرکز محل برای مغلوب ساختن پیشی جستن اولین کمپین تجمع پس از coronavirus همه گیر توقیف بسیاری از ایالات متحده در ماه مارس است. حکومت نظامی باقی خواهد ماند تا 6 ساعت صبح روز یکشنبه.

تبلیغات:

در یک فرمان اجرایی اجازه حکومت نظامی, به bynum ادعا—بدون ارائه جزئیات خاص—که او را “دریافت اطلاعات از تولسا اداره پلیس و دیگر سازمان های اجرای قانون است که نشان می دهد که افراد از گروه های سازمان یافته که در مخرب و یا رفتار خشونت آمیز در کشورهای دیگر در حال برنامه ریزی برای سفر به شهر تولسا به منظور ایجاد ناآرامی در داخل و اطراف این تجمع است.”

آیتالله سیستانی که شکایت تهمت بیش خشونت آمیز پلیس با حمله به معترضان در خارج از کاخ سفید در ژوئن 1, عهد اقدام قانونی اگر اجرای قانون حملات تظاهرکنندگان در تولسا سایت از یک سال 1921 نژادپرستانه قتل عام.

“هر رئيس جمهور و شهردار و یا رئیس پلیس که حملات معترضان باید درک کنند که شما خواهد بود شکایت کرد و مانند ما شکایت کرد و در سی و سیاتل و مینیاپولیس” گروه توییتی. “شما پاسخگو خواهد بود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی