مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به وتو اوباما امداد لایحه مگر آن شامل حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد که به نفع غنی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به وتو خواه coronavirus امداد پیشنهاد مگر آن شامل حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد که به شدت به نفع ثروتمندان و به طور بالقوه کاهش بودجه برای امنیت اجتماعی و مدیکر.

مغلوب ساختن پیشی جستن تایید گزارش خود را در مورد فشار شامل مالیات بر حقوق و دستمزد تعطیلات در مصاحبه با فاکس نیوز که برای اولین بار پخش در روز یکشنبه.

تبلیغات:

“من در نظر نمی امضای آن اگر ما یک حقوق و دستمزد کاهش مالیات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این ادعا که “بسیاری از جمهوری خواهان آن را دوست دارم.”

“این ثابت شده است موفق شود و آن را به صرفه جویی های بزرگ برای مردم است. آن را فوق العاده صرفه جویی و انگیزه ای برای شرکت ها برای استخدام کارگران خود را به عقب و به حفظ خود کارگران” مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از آن گفت: در طول یک ظاهر دوشنبه در دفتر بیضی. “مالیات بر حقوق و دستمزد برای من بسیار مهم است.”

هر چند جمهوری خواهان مانند بهداشت ، تد کروز سناتور تگزاس ابراز حمایت از حقوق و دستمزد کاهش مالیات یک “تعدادی از جمهوری خواهان در مخالفت با” اندازه گیری و تحت فشار قرار دادند پشت در گنجاندن آن در لایحه, به گزارش واشنگتن پست.

تبلیغات:

“من صحبت نمی کند به یک دفتر است که ابراز شور و شوق برای مالیات بر حقوق برش” برایان Riedl یک کارشناس مالیاتی در محافظه کار منهتن موسسه گفت: پست.

مالیات حقوق و دستمزد یک 7.65 درصد مالیات بر کارمند درآمد و 7.65 درصد مالیات بر کارفرمایان که بودجه امنیت اجتماعی و مدیکر وجوه سپرده. در حالی که باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا به طور موقت قطع مالیات 2 درصد برای کارگران در سال 2011 تهمت می خواهد کامل توقف موقت در مالیات برای کارگران و کارفرمایان با توجه به وال استریت ژورنال.

“مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات در حال جنگ در سالمندان” نانسی آلتمن رئیس انجمن حمایت از امنیت اجتماعی کار می کند گفت: CNBC. “او اصرار بر تهدید امنیت اجتماعی که در آن بسیاری از سالمندان را تکیه می کنند برای خود غذا و دارو و دیگر نیازهای اساسی.”

تبلیغات:

جمهوری خواهان که مطرح کردند بیش از افزایش کسری بودجه فدرال هستند انتظار می رود عبارتند از: این پیشنهاد در لایحه با توجه به پست. یک مارس برآورد از حزبی کمیته مسئول بودجه فدرال در بر داشت که حذف مالیات برای هشت ماه می افزایش کسری $840 میلیارد.

دلیل این پیشنهاد این است که هدف در آن هنوز دریافت حقوق آن را انجام دهد هیچ چیزی برای ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها گذاشته در میان همه گیر.

تبلیغات:

“حقوق و دستمزد کاهش مالیات است که فوق العاده بد-مناسب برای زمان حاضر” ست Hanlon یک کارشناس مالیاتی در سمت چپ متمایل مرکز آمریکایی پیشرفت گفت: کسب و کار خودی. “این یک دوم بهترین راه حل است. آن را حتی صدم بهترین راه حل است. این یک سیاست است که طراحی شده به نفع افرادی که مشغول به کار هستند. آن منافع افرادی که درآمد بیشتر و آن را انجام نمی دهد هر چیزی را برای مردم کار می کنند.”

سیاست را تا حد زیادی بهره مند شوند ثروتمندترین آمریکایی ها در حالی که ارائه بیشتر کارگران آمریکایی با اغماض مزایای. یک تجزیه و تحلیل توسط موسسه مالیات و سیاست اقتصادی یافت می شود که 65 درصد از منافع خواهد جریان به ثروتمندترین 20 درصد از آمریکایی ها است. برای بسیاری از آمریکایی ها از “منافع می رسند قطره توسط قطره” با توجه به مایکل فشار یک اقتصاددان در محافظه کار آمریکایی سازمانی موسسه.

“که نمی خواهد انجام دهد به اندازه کافی برای خانواده های آسیب دیده از کروناویروس که به احتمال زیاد به نیاز قابل ملاحظه تزریق پول برای دیدار با هزینه های لازم,” او نوشت: در یک بلومبرگ op-ed.

تبلیغات:

بدتر از جمهوری خواهان برنامه ریزی برای اضافه کردن مالیات بر حقوق برش به پیشنهاد خود را در حالی که هل دادن برای یک برش به مزایای بیکاری بیکاری آمریکایی با توجه به پست. جمهوریخواهان طرح نیز ممکن است نیاز به آمریکایی ها به پرداخت مالیات برش در تاریخ بعد.

این قانون همچنین می تواند تغییر برنامه ای برای ارسال دور دیگری از 1 ، 200 $پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها است. که انتظار می رود که همراه با کاهش به $600 در هر هفته فدرال مزایای بیکاری به 200 یا 400 دلار در هر هفته.

جمهوری خواهان نیز انتظار می رود به رد درخواست های از جان گذشته برای شهرها و ایالات متحده مواجه عظیم کمبود بودجه به دلیل کمبود درآمد مالیاتی ناشی از اقامت در خانه سفارشات. در عوض خواهان برنامه ریزی برای ارائه به رهبران محلی انعطاف پذیری در هزینه $150 میلیارد کنگره اختصاص داده شده در مارس. خانه تا به حال تصویب لایحه ای که ارائه می کنند $1 تریلیون اضافی امداد به استانها و شهرستانها.

تبلیغات:

جمهوری خواه لایحه همچنین انتظار می رود برای بستن بودجه مدارس به کلاس درس reopenings. در حالی که مجلس طرح ارائه حدود 3 تریلیون دلار در کمک های ایران با پیشنهاد این است که انتظار می رود به ارزش در حدود $1 تریلیون.

“متاسفانه همه حساب سنا جمهوری خواهان در حال تهیه پیش نویس قانونی است که می آید تا کوتاه در تعدادی از مناطق حیاتی مانند گسترش مزایای بیکاری و یا کمک های مالی برای اجاره, کمک, خطر پرداخت حق بیمه برای کارگران خط مقدم و یا سرمایه گذاری در جوامع رنگ بودن ویران شده توسط ویروس ها و بسیاری دیگر لازم, مقررات” رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. گفت: در یک شنبه نامه ای به دموکراتیک همکاران. “دموکرات ها نیاز به مبارزه سخت برای این مهم مقررات.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>