مغلوب ساختن پیشی جستن به سیاه و سفید آمریکایی: “اگر شما را درک نمی کنند و تاریخ خود را به شما خواهد شد بازگشت به آن را دوباره”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “فاکس و دوستان” شرکت میزبان برایان Kilmeade در یکشنبه شب ویژه ای است که پیام خود را به سیاه و سفید آمریکایی ها خواستار حذف از آثار تاریخی ارج نهادن به صاحبان برده این است: “شما باید به یاد بگیرند که” مورد “تاریخ خود را.”

“اگر شما را درک نمی کنند تاریخ” مغلوب ساختن پیشی جستن افزود: “شما را به بازگشت به آن را دوباره.”

تبلیغات:

رییس جمهور این اظهارات را در جریان یک بحث در مورد رشد calls برای خراب کردن مجسمه بزرگداشت مؤتلفه قهرمانان و دیگر برجسته آمریکایی که متعلق به بردگان است.

Kilmeade با اشاره به “درخشان” رهبران مانند سابق رئیس جمهور توماس جفرسون و جیمز مدیسون که مشکل است زیرا آنها متعلق به بردگان است.

“پس چگونه رشد ما به عنوان یک کشور و در عین حال نکنید که ما گذشته؟”

تبلیغات:

“شما باید درک کنند و شما باید به درک فرهنگ” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد.

رئیس جمهور گفت: این امر می تواند احمقانه به حذف مجسمه جورج واشنگتن به دلیل “نیمی از کشور ما است که پس از واشنگتن است.”

“ما باید به یاد داشته باشید این میراث و فرهنگ کشور ما ادامه داشته باشد.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است که “بسیاری از این افراد حتی نمی دانند که آنچه آنها در حال گرفتن پایین.”

“من می بینم چه در تلویزیون و آنها در حال پاره کردن همه چیز,” او گفت:. “آنها هیچ ایده چه چیزی آنها در حال پاره کردن, اما آنها شروع به خاموش با Confederates و در حال حاضر به Ulysses Grant. پس چه شده است که همه چیز در مورد؟”

تبلیغات:

رئیس جمهور تهدید هفته گذشته به امضای یک فرمان اجرایی برای مجازات “آنارشیست” که نابود کردن مجسمه با زندان هم که 10 سال زندان برای هر کسی محکوم به جرم و جنایت.

Kilmeade سپس پرسید تهمت چه پیام خود را برای آمریکایی های سیاه و سفید به طور خاص که اجداد برده بودند.

“پس از شما انجام داده اند بسیاری برای آفریقایی-آمریکایی جامعه چه پیام خود را به آنها را زمانی که اجداد خود برده بودند به دلیل [رهبران گذشته افتخار در آثار امروز] ؟” رادیو فردا میزبان رئیس جمهور خواسته.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد که آمریکایی های سیاه و سفید نیاز به یادگیری در مورد تاریخ این کشور مبادا آنها “بازگشت به آن است.” نظرات خود را پیشنهاد کرد که برده داری می تواند دوباره عود اگر آثار به صاحبان برداشته شد.

پیام من این است که ما یک کشور بزرگ: ما بزرگترین کشور روی زمین است. ما یک میراث. ما سابقه و ما باید یاد بگیرند از این تاریخ است. و اگر شما را درک نمی کنند و تاریخ خود را به شما خواهد شد بازگشت به آن را دوباره. شما حق بازگشت به آن است. شما باید به یاد بگیرند.

از آن فکر می کنم: شما به دور است که تمام دوران و شما در حال رفتن به رفتن به آن را گاهی اوقات. مردم نمی خواهد در مورد آن می دانیم. آنها در حال رفتن به در مورد آن را فراموش. آن را OK.

در حال حاضر آنچه که من انجام دهید ؟ من می خواهم این ایده از ساختمان جدید مجسمه برای مردم به مردم. مردم آن چیزی را انجام داده اند. و من فکر می کنم که خوب است.

رئیس جمهور در ادامه به ماه بیش زیبایی از برخی از اختلاف مجسمه های بزرگ که بسیاری از آنها از ویژگی های برجسته نظامی مؤتلفه جنگ شکل تحمل یک شمشیر سوار بر اسب یک اسب.

اما شما نمی خواهید به دور ما میراث و تاریخ و زیبایی. در بسیاری از موارد زیبایی — زیبایی هنری. برخی از مجسمه ها و بعضی از این کار این است که برخی از بزرگ — شما می توانید رفتن به فرانسه. شما می توانید در هر نقطه در جهان است و شما هرگز با شکوه تر کار می کنند. و این یک عامل است. آن را بزرگترین عامل, اما آن را یک عامل است.

در ظاهر در هفته گذشته در فاکس نیوز, Sean Hannity خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن آنچه او اولویت خواهد بود اگر او انتخاب مجدد برای یک دوره دوم. رئيس جمهور نبود نام یکی.

تبلیغات:

به جای او صحبت کرد و به طور خلاصه در مورد تعداد انگشت شماری از سفر او به واشنگتن در اوایل زندگی خود را قبل از pivoting به انفجار سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون که جدید کاخ سفید خاطرات و اسناد رئیس جمهور پاتولوژیک گرايش به ارتکاب impeachable جرائم به عنوان “ادم سفیه و احمق.”

“در حال حاضر من می دانم که همه چیز و همه کس من بزرگ مردم در دولت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما را به برخی از اشتباهات مانند شما می دانید یک ادم سفیه و احمق مانند بولتون. همه او می خواست به انجام این است که رها کردن بمب در همه. شما لازم نیست به رها کردن بمب در همه. شما لازم نیست که برای کشتن مردم است.”

شما می توانید به تماشای رئيس جمهور در مصاحبه با Kilmeade حق در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>