مغلوب ساختن پیشی جستن به فاکس نیوز: Black Lives Matter ثبت نام در خیابان پنجم باعث می شود من احساس می کنم مثل من بودن “محاکمه”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد نشان می دهد یکی دیگر عوض در مصاحبه با رادیو فردا میزبان Sean Hannity.

MSNBC را لارنس o’donnell به آن اشاره کرد در مصاحبه با سناتور. کامالا هریس (D-CA) است.

“من بسیار خوب بود برای شهردار de Blasio. من او هواکش زمانی که او نیاز به آنها را . . . من به او لباس. من او را به ماسک. من او را از همه چیز. سپس او می اندازد, بزرگ سیاه و سفید زندگی می کند توجه به نشانه حق را در وسط خیابان پنجم. من خیلی خوب به او و به رژیم صهیونیستی است. Cuomo, مثل هیچ کس تا کنون خوب بوده است. و سپس همه شما را تا پایان انجام در خارج از آن محل است تحت پیگرد قانونی قرار.”

تبلیغات:

او در ادامه به تماس شهر نیویورک hellhole.

ارسال تجهیزات حفاظت شخصی از فدرال ذخایر و دولت فدرال به کمک آمریکایی ها در یک بیماری همه گیر نمی کند و به طور معمول به این معنی است که او به عنوان رهبر این کشور خواهد چیزی در بازگشت مانند کور وفاداری.

در همان زمان رئیس جمهور به نظر می رسد به این باور است که “Black Lives Matter” نشانه نوعی از تعقیب او. آن چیزی هریس کوک در در و گفت که BLM هیچ ربطی به با مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات:

“من فکر می کنم ما شده است صحبت کردن در مورد حدود چهار سال به اشکال مختلف از خودشیفتگی” گفت هریس. “سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. آن را در مورد سیاه و سفید زندگی می کند که آیا مهم است.”

شما می توانید کلیپ زیر را از طریق توییتر:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>