مغلوب ساختن پیشی جستن تورهای ماسک کارخانه در حالی که “زندگی کن و بگذار بمیرد” نقش Unironically در زمينه

هر یک بار در در حالی که جهان راستا ابرها در آسمان و خارج از هیچ جا یک نمونه از غیر منتظره وضوح می درخشد را از طریق. یک لحظه از ذن اگر شما خواهد شد. در روز سه شنبه فقط یک لحظه هنگامی که وارد خدایان سمت چشم نگاه کردن بر ما را محاصره ملت و تحویل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تور یک N95 ماسک کارخانه در ققنوس. در طول coronavirus بحران مغلوب ساختن پیشی جستن عدم عمیق از هر چیزی شبیه احساسات و عواطف انسانی بوده است شگفت انگیز حتی با تهمت استاندارد. به جای رئیس جمهور است و وسواس بیش از شماره های خود را در اشکال مختلف: مرگ تعداد ونتیلاتور تولید COVID آزمون, انجام, بازار سهام, نظرسنجی شماره مقبولیت و شاید خوفناک ترین تلویزیون رأی شبانه اش همه گیر کنفرانس مطبوعاتی بلایای طبیعی که در آن او نهفته است obfuscates و تحریف همه از بالا.

در طول آن همه تهمت را فراهم کرده است هیچ جمعی, اخلاقی, اخلاقی و یا حتی چارچوب عملی برای چگونه به آدرس مرتبط با مشکلات ناشی از این بیماری همه گیر هر دو از نظر بهداشت عمومی و جمعی ما رفاه اقتصادی. این عمیقا سخت محاسبه برای به دست آوردن حق اما تا کنون این عنصر انسانی از آنچه که اتفاق می افتد به واقعی آمریکایی ها از طرف دیگر از تعداد مبتنی بر ریاست جمهوری تصویب شده بود به طرز محسوسی وجود ندارد. هیچ تشکر و قدردانی از این رئیس جمهور یا حزب او واقعا—که شما می خواهید به بازگشت به کار حتی نیاز به بازگشت به کار در حالی که به طور همزمان در حال مشروع ترس مایل و یا قادر به انجام آن است.

آن شده است کاملا روشن از رئیس جمهور برای اولین بار شناور “بازگشایی اقتصاد” عید پاک تنها یک هفته پس از خاموش کردن این کشور است که تهمت را باز ‘استروژن سرود در اقتصاد همواره در خدمت او شماره نه خود مردم. در برخی از محله های آمریکا و روان به نوعی تهمت و متحدان خود موفق شده اند برای تبدیل بد مطلع کوتاه مدت تصمیم گیری—که به احتمال زیاد خواهد شد در عظیم انسانی و هزینه های اقتصادی در میان مدت و بلند مدت—به مبهم شباهت و آمورف رفراندوم “آزادی.” در این لحظه خاص “آزادی” برای مغلوب ساختن پیشی جستن و خود مردم است و آزادی برای انجام مطلقا هر آنچه که آنها می خواهند به انجام هر زمان که آنها می خواهند به آن را انجام دهد. ضروری آزادی مانند آزادی برای رفتن به ساحل شلوغ در یک روز گرم بدون توجه به عواقب آن. آزادی به امتناع از پوشیدن یک ماسک و حتی اگر آن را می تواند زندگی شما را نجات دهد—و مهمتر از همه زندگی دیگران است. چه چیزی شما را با این نام تجاری خاص مطلق عواقب-بود-سر در گم آزادی است که حباب به سطح در زمان حاضر ؟

روز سه شنبه ما رو پاسخ هنگامی که در راه می رفت مغلوب ساختن پیشی جستن به Honeywell, ماسک گیاهی برای یک تور از تولید حیاتی تجهیزات PPE است که در زمان بسیار طولانی برای دریافت جریان است. به دلیل این است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تور بود و همراه با موسیقی متن فیلم وافغان در پس زمینه ساخته شده است که آن را سخت به شنیدن آنچه که گفته شد. به دلیل این است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, پس زمینه, موسیقی شبیه کمپین تجمع یکی کامل با لی گرینوود را “God Bless the U. S. A.” و بازماندگان “چشم ببر.” آن را سخت به تصور کنید که برگ برنده دولت دارد یا ذهن رئیس جمهور در آن خدمت می کند که در آن این لحظه غم انگیز در تاریخ آمریکا احساس زمان مناسب به نوبه خود به Trumpified Jock Jams. در طول تور مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را رئیس ستاد علامت مراتع نمی ماسک می پوشند حتی اگر این کشور به توصیه آمریکایی ها آنها را می پوشند و برخی از کشورهای در حال قانع کردن شهروندان به انجام این کار.

به عنوان یک تشکر از این شرکت توضیح داد که به ناروا ماسک فرایند تولید ستاره تراز وسط قرار دارد, موسیقی متن فیلم بدبختانه به آن بعدی, آهنگ, ابرها پاک یک لحظه از وضوح وارد شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن راننده سرشونو تکون دادن همراه comprehendingly برای ارائه در حالی که این شعر از اسلحه N’ گل سرخ’ نسخه از “زندگی کن و بگذار بمیرد” غرق کردن ماسک-ساخت جزئیات. و در آن لحظه از ذن به live and let die فلسفه حکومت متولد شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>