مغلوب ساختن پیشی جستن اسباب بازی با عطف Coronavirus سست دوباره


US President Donald Trump speaks with anchor Bill Hemmer during a Fox News virtual town hall meeting from the Rose Garden of the White House in Washington, D.C.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده روی را از طریق خود برنامه مرگبار.

مندل فا نگن/گتی ایماژ

تماشای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را فشار دهید ظاهر دوشنبه و سه شنبه شده است مانند تماشای یک فیلم که در آن یک قاتل زنجیره ای طعنه پلیس با معماهای هوشمندانه در مورد آینده احتمالی قربانی و آنها درمانده به او را متوقف کند—اگر قاتل پیام بود: “من قصد دارم به چاقو تام روز چهارشنبه در پارک در موقع ناهار” و همچنین قاتل فرار نیروی پلیس است.

در این مورد تهمت است با پخش برنامه های مختلف است که مراقبت های بهداشتی کارشناسان هشدار می دهند که منجر به دهها هزار یا صدها هزار نفر از نیازی مرگ اگر تصویب رسید. آخرین مفهوم برای اولین بار اعلام کرد در طول coronavirus نیروی کار کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه و سپس شفافی پس از طی یک فاکس نیوز تاون هال رویداد روز سه شنبه به “باز کردن” اقتصاد پایان دادن به توده عمومی مستندات حتی به عنوان جزر و مد از coronavirus موارد پیش بینی است به زودی ما پایمال بیمارستان سیستم و احتمالا علت این نوع از پزشکی کمبود و بی امان توده مرگ دیده در ایتالیا.

در روز سه شنبه که در طول فاکس اخبار, رویداد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من دوست دارم به کشور باز کرده و فقط مشتاق به عید پاک.” (عید پاک می افتد در تاریخ 12 آوریل این سال است.)

رئیس جمهور در ادامه به توضیح دهید که احساس او این است که “داو کمک کرده بود توسط این واقعیت است که” او صحبت کردن در مورد “افتتاح نسبتا به زودی.”

بازار سهام تا به حال بسیج قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن رویداد مطبوعاتی در روز سه شنبه در خبری که سنا مذاکره کنندگان نزدیک به یک معامله به پمپ حدود 2 تریلیون دلار در محرک به شدت آسیب دیده اقتصاد است. اما تهمت های نسبت داده شده سنبله به بحث خود از “باز کردن” اقتصاد است.

“من فکر می کنم که [قانون] شاید تا به حال حتی کمتر از تاثیر از این واقعیت که ما در حال باز کردن این کشور باور نکردنی, از آنجا که ما باید انجام دهید این است که” او گفت:. (داو در واقع کاهش یافته است کمی طول جمهور hourlong فاکس نیوز ظاهر پس از افزایش یافته است برای خیلی از بقیه روز.)

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین این باورند که coronavirus خواهد بود کمتر کشنده از کارشناسان توصیف کرده اند.

“هنگامی که شما اضافه کردن تمام مردم میلیون ها نفر از مردم است که باید آن را که بهتر است ما قابل ملاحظه ای کمتر از 1 درصد” او حدس زده از مرگ و مير coronavirus.

“وقتی که آنها آمدند به دفتر من را فراموش نکنید آنها گفت: 3 درصد و 4 درصد و 5 درصد وجود دارد یک تفاوت بسیار بزرگ” او گفت: از این توصیه های پزشکی را دریافت کرده بود و در حال حاضر نادیده گرفتن. “ما باید برای قرار دادن کشور ما به کار می کنند.”

چون تست کمبود را ساخته اند آن را غیر ممکن است برای بررسی از کل جمعیت از افراد آلوده به این ویروس که مشخص نیست چه واقعی مرگ و میر است برای COVID-19. نرخ مرگ و میر در تایید موارد اگر شده است به عنوان بالا به عنوان 9.5 درصد در ایتالیا و 4.3 درصد در فرانسه. بخشی از آنچه به نظر می رسد منجر به این نرخ مرگ و میر این بیماری گسترش بسیار سریع تر از بیمارستان سیستم می توانید نگه دارید تا با توجه به ترکیبی از سهل انگاری پلیس اجتماعی فاصله و کمبود تجهیزات پزشکی.

بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد به نظر می رسد برای پایان دادن به اجتماعی فاصله و ارسال مردم به کار در تعداد زیادی از آن را از عفونت های جدید ضرب. که طرح را رد کرد و نه تنها متخصصان بهداشت عمومی بلکه به ویژه توسط در غیر این صورت stalwartly مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت جمهوریخواهان از جمله سناتور. Tom Cotton, Rep. لیز چنی دیابت لیندزی گراهام و اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine. در کلمات DeWine “هنگامی که مردم در حال مرگ هستند و مردم احساس نمی امن اقتصاد در حال رفتن به آمده است.” با خط مقدم فرمانداران مانند DeWine نیاز به تصمیم گیری است که “باز” اقتصاد را با توجه متحده آن خوشبختانه به نظر می رسد بعید است که اکثر متحده خواهد شد همراه با مغلوب ساختن پیشی جستن طرح در هزینه زندگی خود را در آمریکا از شهروندان است.

آنچه در مورد بخش دوم از coronavirus پازل, هر چند—پزشکی تامین کمبود ؟ نکته دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن را در روز سه شنبه بود انتخاب مبارزه با رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو پس از کومو اما خواهش کرد که دولت فدرال برای کمک به دستیابی به شدت مورد نیاز فن های کانون آمریکا شیوع.

کومو گفت: در طول کنفرانس مطبوعاتی خود در روز سه شنبه که دولت موارد خلاف در هر سه روز و که در این نرخ رشد caseloads خواهد اوج در دو تا سه هفته. او گفت دولت تهیه حدود 7000 پنکه—تجهیزات است که به زودی نیاز به نگه داشتن coronavirus بیماران از مرگ مرتبه—و که آن را در حال حاضر کمبود حدود 30000 از آن پیش بینی شده نیاز دارید.

“وجود دارد هیچ راه دیگری برای ما به این هواکش. ما سعی کرده ایم هر چیز دیگری. تنها راهی است که ما می توانید به دست آوردن این فن است از دولت فدرال است. دوره” کومو گفت اندرز مغلوب ساختن پیشی جستن به سفارش کارخانجات شروع به ساخت این تجهیزات از طریق دفاع تولید عمل می کنند. “تنها دولت فدرال است که قدرت. و نه به ورزش است که قدرت غیر قابل توضیح به من,” او اضافه شده است. “من برای زندگی من درک عدم تمایل به استفاده از فدرال دفاع تولید عمل می کنند.”

اما پس از لابی توسط اتاق بازرگانی و دیگر منافع شرکت های بزرگ در روزهای اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن است و با استواری به جای یک دستور با استفاده از DPA.

کومو نیز نامیده می شود در دولت فدرال به انتشار استراتژیک ذخایر هواکش به نیویورک است. “چگونه می تواند ما را در یک وضعیت که در آن شما باید نیویورکی احتمالا در حال مرگ از آنجا که شما نمی توانید یک ونتیلاتور اما یک آژانس فدرال گفت:” من قصد دارم به ترک هواکش در ذخایر.’ منظورم این است که آیا ما واقعا به آن نقطه؟” کومو گفت.

قبل از تهمت صحبت های معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت که دولت فدرال خواهد بود ارسال نیویورک 2,000 هواکش از استراتژیک خود را عرضه 20 ، 000 در روز سه شنبه و 2000 بیشتر در دوشنبه اما معلوم نیست که آیا کسانی که شامل 7000 کومو گفت: دولت توانسته است با تهیه و آن را به خوبی کوتاه 30,000 او می گوید: دولت باید در دو هفته آینده.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که تنها کسی که در این کشور در حال حاضر است که می تواند جهت است که این نجات بخش تجهیزات تولید شده در نزدیکی مقیاس مورد نیاز خطاب کومو را نصایح خود را در طول فاکس نیوز ظاهر با متلک فرماندار پیشنهاد کمک برای ایالت نیویورک شد و یک نفع شخصی مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شد برای کومو و با استناد به یک مقاله از تئوری توطئه سوء وب سایت است که مقصر کومو برای عدم ساخت بیشتر ذخایر استراتژیک برای دولت پنج سال پیش. در اینجا چیزی است که رئیس جمهور گفت:

من به تماشای رژیم صهیونیستی است. کومو و او بسیار خوب است. ما در حال ساخت او را به بیمارستان ما در حال ساخت او را به مراکز درمانی و او شکایت در مورد ما انجام می دهیم احتمالا بیشتر برای او قطعا بیشتر برای او بیش از هر کس دیگری و او بود صحبت کردن در مورد هواکش اما او باید دستور هواکش. و او تا به حال انتخاب او تا به حال شانس به دلیل حق در اینجا من فقط این است که او حاضر به منظور 15,000 هواکش من نشان می دهد این لایحه [Hemmer] نگاهی که بیل. این می گوید: “فرماندار نیویورک اندرو کومو رد خرید 16,000 هواکش در سال 2015 برای همه گیر برای همه گیر تاسیس مرگ پانل و یک قرعه کشی به جای.” بنابراین او تا به حال یک فرصت برای خرید در سال 2016 16,000 هواکش در یک قیمت بسیار پایین و او آن را پایین. من نه او را سرزنش و یا هر چیز دیگری. اما او نباید صحبت کردن در مورد ما. او قرار بود به خرید خود هواکش. ما قصد داریم برای کمک به, اما اگر شما فکر می کنم در مورد رژیم صهیونیستی است. Cuomo, ما در حال ساخت او در چهار بيمارستان ما در حال ساخت او چهار مرکز پزشکی ما در حال کار بسیار سخت را برای مردم نیویورک ما در حال کار همراه با او و پس از آن من به تماشای او در نشان دادن شکایت. و او تا به حال 16,000 هواکش که او می توانست تا به حال برای یک قیمت عالی و او آنها را خرید.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه سخنان خود در اطراف کومو بعد در رویداد:

اما شما می دانید آن را به یک خیابان دو طرفه است. آنها باید برای درمان به ما هم همینطور. آنها نمی توانند می گویند “اوه هی ما باید این را دریافت کنید. ما باید دریافت کند. ما در حال انجام یک کار بزرگ در نیویورک که در آن ما در حال ساخت به من گفت: چهار بیمارستان. ما به معنای واقعی کلمه ساخت بیمارستان و مراکز درمانی. و سپس من شنیدن این که یک مشکل وجود دارد با هواکش. ما آنها را فرستاده هواکش و آنها می توانستند [15,000] یا 16,000. همه آنها تا به حال به انجام آنها سفارش دو سال پیش اما آنها تصمیم به انجام آن نیست. آنها نمی توانند ما را سرزنش برای که.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر برنامه ریزی برای حفاظت از کشور از coronavirus همه گیر شامل: (1) “باز کردن” اقتصاد در مقابل توصیه های پزشکی حرفه ای متحدان سیاسی و بسیاری از کشور استانداران در راه است که باعث می شود این بیماری به گسترش و مورد به منفجر شدن و بیمارستان ها به ضعف; (2) سرزنش کمبود تجهیزات در فرمانداران پس از امتناع اقدامات لازم را کمبود. و در تمام این, خود را اولویت باقی می ماند و تنها چیزی که آن را به حال شده است—اصرار در میان اقتصادی و بهداشت عمومی فاجعه است که “آنها به ما در درمان خوبی است.” آنچه را کمی بیشتر آمریکایی قتل عام در کنار نیاز به حفاظت از ریاست جمهوری نفس?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>