مغلوب ساختن پیشی جستن دیوهای برنی حامیان ترغیب آنها به نوبه خود در برابر جو بایدن

من آرزو می کنم من می تواند لذت بیشتر در من-گفت-شما-تا. در طول سال 2019 من نوشت: یک سری از مقالات و هشدار داد که هر کس دموکراتیک نامزد معلوم شد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد آنها حمله از سمت چپ با یک چشم به سمت ایجاد اختلاف میان پتانسیل دموکراتیک رای دهندگان و رانندگی میزان مشارکت — که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن بود منحصر به فرد در معرض این تاکتیک است.

پاسخ من رو تا حد زیادی یک دسته از خندیدن. چگونه می تواند یک جمهوری خواه مانند تهمت حمله بایدن — یا بهداشت ، برنی ساندرز و یا بهداشت ، الیزابت وارن و یا هر گونه پتانسیل دموکراتیک نامزد — از سمت چپ ؟ او به حق خود را! هیچ یک سقوط خواهد کرد که مردم به من اعتماد به نفس در خود باور بود که سازمان ملل متحد ممکن است برای مغلوب ساختن پیشی جستن به خودت به اندازه کافی به استدلال می کنند که یکی باید پرتاب انتخابات به او در جهت پیشبرد اهداف مترقی یا این که هر کسی در سمت چپ خواهد بود به اندازه کافی احمق به سقوط است که تاکتیک. من به یک سری از خسته کننده رسانه های اجتماعی استدلال با مردم بیشتر مردان مسن, صحبت کردن در من مثل من احمقانه کودک برای حتی تصور چنین چیزی ممکن بود.

تبلیغات:

خوب در اینجا ما در ماه آوریل سال 2020 است. Sanders, آخرین نامزد حزب دموکرات ایستاده در برابر بایدن در اولیه کاهش یافته است را ترک بایدن به عنوان presumptive دموکراتیک نامزد. و به معنای واقعی کلمه در عرض چند دقیقه از ساندرز اعلام کرد او را پایان ریاست جمهوری خود را پیشنهاد تهمت شروع به حمله به بایدن از چپ و درخواست تجدید نظر به ساندرز رای دهندگان به رای دادن برای او به مجازات دموکرات ها برای رفتن با مورد نظر خود را نامزد.

تبلیغات:

برای اندازه گیری خوبی نارنجی, ترول اخذ دفتر بیضی نیز سعی استوک نفرت از ساندرز در میان بایدن رای دهندگان برای به حداکثر رساندن نزاع داخلی در سمت چپ.

اما بیشتر تمرکز شده است هل دادن روایت است که ساندرز هواداران باید به او رای یا رای های شخص ثالث و یا ماندن در خانه است که عملکرد معادل رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن — به رغم بقیه دموکراتیک رای دهندگان که نمی خواهد اجازه دهید ساندرز باید نامزدی.

تبلیغات:

تهمت نیز شروع به هل دادن تئوری های توطئه که او به وضوح امید ساندرز هواداران را به گردش بیشتر افسرده دموکراتیک مردم در انتخابات در ماه نوامبر.

روز چهارشنبه در روزانه تهمت تبلیغات و پخش است که مبدل به عنوان یک نشست خبری در coronavirus همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن آیا این توطئه-نظریه چیزی که تعجب با صدای بلند چرا “باراک اوباما پشتیبانی نمی شود خواب آلودگی جو” و گفت: باید آن را به خاطر اوباما “می داند چیزی که شما نمی دانید.”

تبلیغات:

به عنوان آدم Serwer اقیانوس اطلس astutely اشاره کرد در توییتر “چیزی که در مورد تهمت است که خود را دستکاری آنقدر آشکار است که تنها دلیل تقریبا هر کسی می افتد برای آنها است چرا که آنها می خواهند.”

با وجود اطمینان است که هیچ کس می گیرند برای چنین بلانت تاکتیک های بسیاری در نمایان چپ در حال حاضر. سریع هر مطالعه از توییتر نشان می دهد آن است که غرق در مردم تنها برخی از آنها در حال پرداخت توسط روسیه اعلام کرد که هیچ درست مترقی باید رای بایدن در سال 2020 است.

به روشن ترین ساندرز حامیان سقوط خواهد کرد و نه برای مغلوب ساختن پیشی جستن مسخره چرخش. اما متاسفانه وجود یک اقلیت قوی که مشتاق به انتخاب کنید تا چه تهمت تخمگذار است. و در حالی که ساندرز به طور کلی جذب نسبتا متنوع, پایه, پشتیبانی, او همچنین یک گروه از هواداران — تماس با آنها را ب*rnie Br*s — که ممتاز هستند و هر دو نر و یا جنسیتی-حمایت زنان و کسی که بیشتر متمرکز بر مجازات دموکرات از آنها در مغلوب ساختن پیشی جستن ، هیچ مقدار از انکار است که واقعیت را آن از بین برود.

تبلیغات:

به همین دلیل تهمت زد با این نظریه که وارن بود به نحوی تضعیف ساندرز یک استدلال است که بدست مهر با جمعیت که متنفر دموکرات ها برای بالا بردن صدای زنان و مردم رنگ و نمایش “سوسیالیسم” به عنوان یک چماق استفاده می کنند می تواند به باش که تمایل در حالی که هنوز هم ادعا می شود صالح خود. این جمعیت که همیشه مشتاق به پیدا کردن یک زن به سرزنش برای تقویت اعتقاد خود را که دموکرات ها در حال از دست دادن راه خود را با استقبال از “سیاست هویت” برای مثال یک سیاست است که اولویت داشتن یک رهبری است که به نظر می رسد رای دهندگان به جای یک مطلب مضحك سیاست که در آن مردان سفید پوست منجر شود و بقیه از ما دنبال کنید.

که مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت کردن? میزبان محبوب پادکست تجاري خانه دام که در واکنش به ساندرز ترک trashing Warren, حمله ساندرز هواداران بودند که به عنوان دیده می شود کافی در خود worshipfulness و تمسخر افرادی که نگران تهمت برنده دور دوم. نیز وجود دارد میزبان این ترک های جوان, Cenk Uygur, که, در حالی که گفت او را به انجام آنچه در آن طول می کشد به خلاص شدن از شر مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که این امر می تواند “چهار سال از تاریکی” صرف نظر از اینکه تهمت یا بایدن برنده است. و تپه تلویزیون میزبان Krystal توپ که مقصر دموکرات ها برای این واقعیت است که در ویسکانسین اولیه اجازه داده شد برای رفتن به جلو در طول coronavirus حتی اگر آن را در واقع دموکرات ها که سعی کردم به آن را متوقف کند. و احمقها مفید پادکست میزبان کتی Halper که متهم بایدن از بهره برداری از coronavirus را به نفع خود (حتی اگر بایدن به حال امن خود بی نظیر سرب قبل از بحران فعلی).

از آن آسان است به کسانی که می گویند مردم “تنها” صدها نفر از هزاران نفر از پیروان. اما که می تواند به اندازه کافی به چرخش چه خواهد شد مطمئنا یک انتخابات. هیلاری کلینتون از دست داده و به ناروا در سال 2016 با کمتر از 80,000 آرا در سه نوسان متحده است. با توجه به اینکه 1 در 10 ساندرز اولیه رای دهندگان در سال 2016 رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن وجود دارد شایسته است که به رغم رای کمک تهمت برنده شدن در این مسابقه. حداقل برخی از افرادی که خود را متصل به ساندرز علت تاثير دارند که فراتر از خود را فوری پیروان. آنها می تواند کمک به استوک تئوری های توطئه که تا حد زیادی گسترش یافته و گسترده و تاثیر آن سخت است برای اندازه گیری اما می تواند مهم در نوسان متحده در سال 2020 است.

تبلیغات:

چه جالب است که برنده زمین را به این خود اعلام کرد “چپ” نیست واقعا که متفاوت از زمین خود را به او خواه پایه: انتخاب من به چوب آن را به کسانی که libs شما از آنها بدم میاید.

پس از این تجاري/ترک/احمقها جمعیت هستند صمیمانه علاقه مند به پیشرفت سیاسی آنها به احتمال زیاد به این رویکرد با هر دموکراتیک نامزد بود که نمی Sanders. اما برای کسانی که معتبر ترقی خواهان و نه فقط با پوشیدن “سوسیالیستی” برچسب به عنوان یک نوع از بیانیه مد است که ماسک های مختلف ناگوار نگرش وجود دارد هیچ دلیلی برای قورت کردن تهمت های آشکار تحریکات.

من هیجان زده شخصا در مورد بایدن را نامزدی. من هشدار داد در برابر نامزدی او چرا که او را بسیار آسان برای مغلوب ساختن پیشی جستن به آسیب با این چرخش حملات ، من با بهره گیری کرد و گفت که من به شما گفته. نه یک بیت. اما این امر می تواند احمقانه به نشستن این انتخابات و نه فقط به دلیل گرفتن بی کیفری در خارج از کاخ سفید یک اورژانس است.

برای درست ترقی خواهان مراقبت که در هر دو مورد عدالت اقتصادی و اجتماعی وجود دارد را یک دلیل بزرگ برای هیجان زده در مورد 2020: پایین-رای گیری مسابقه. به عنوان آماندا Litman و راس مورالس Rocketto از بنیانگذاران شرکت از اجرا چیزی استدلال در BuzzFeed ماه گذشته حتی اگر شما از آنها بدم میاید دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد توسط “هدایت تلاش های خود را به دولت و انتخابات محلی شما کمک کند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن ساخت پایدار قدرت برای دموکرات ها و شاید مهمتر از همه شروع به احساس خوبی در مورد سیاست دوباره.”

تبلیغات:

یکی نیست به عشق جو بایدن به درک که اگر وجود دارد هر گونه امید به بهبود اقتصادی پس از بحران اوکراین و دموکرات ها باید برنده هر دو مجلس نمایندگان و سنا در ماه نوامبر به منظور تصویب محرک و تسکین قانون به مراتب بیشتر سخاوتمندانه است که هر چیزی فعلی جمهوری خواه اکثریت سنا را تا کنون اجازه می دهد. و نه شما را به عشق جو بایدن به رسمیت شناختن است که او را نشانه ای هر لایحه ای که یک دموکرات کنگره می گذرد. اگر مردمی هستند واقعا مترقی آنها را نشان می دهد و سعی کنید مطمئن شوید که کنگره به عنوان مترقی به عنوان امکان پذیر است.

بنابراین این فقط در مورد نمی شود به اندازه کافی گنگ به سقوط برای مغلوب ساختن پیشی جستن دستکاری هر چند که واقعا باید دلیل کافی است. با اجازه تهمت یا مختلف شبه چپ فریب شما را به رای دادن نیست در سال 2020 شما محروم مترقی دولت و نامزدهای محلی از حمایت آنها نیاز دارید. ساندرز’ شعار این سال بود که “من نه ما.” با خروج خود را از این نژاد وجود دارد یک فرصت برای هواداران خود را به نشان می دهد که آنها واقعا بر این باورند که.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>