مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری نظارت برای coronavirus کمک مالی با بحث امضای بیانیه

عبور از 2 تریلیون دلار محرک لایحه به آمریکایی ها رهایی از coronavirus شد خبر خوب برای میلیون ها نفر از مردم است. اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر تخمگذار زمینه را به نادیده گرفتن مفاد آن است که اعمال نظارت کنگره.

در امضای بیانیه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او در نظر دارد به چشم پوشی از ارائه این لایحه که نیاز به تازگی ایجاد شده بازرس کل ویژه برای همه گیر بازیابی به گزارش به کنگره “بدون تاخیر” که هر سازمان در دولت او حاضر به ارائه اطلاعات در مورد چگونه پول خرج میشود.

تبلیغات:

“من درک نمی کنم و من دولت نمی خواهد, درمان, این ماده به عنوان اجازه SIGPR به گزارش موضوع به کنگره بدون ریاست جمهوری نظارت لازم توسط مراقبت بند ماده دوم بخش 3” نوشت: مغلوب ساختن پیشی جستن. به عبارت دیگر او این است که اعطای اقتدار خود را به بلوک بازرس کل از گزارش inter-agency انسداد به کنگره — حتی اگر این لایحه را فراهم می کند اجازه می دهد او را به انجام این کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین نوشت که او نمی خواهد به دنبال الزامات گذاشته شده در این قانون به مشورت با کنگره کمیته های قبل از جابجایی وجوه یا استخدام افراد به تازگی ایجاد شده همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته.

تبلیغات:

اصلی پیش نویس این لایحه در سنا مطرح آلارم وجود دارد عملا هیچ محدودیتی در 500 میلیارد دلار اختصاص داده شده به وزارت خزانه داری برای شرکت های بزرگ سهیم خواهد بود. نسخه نهایی امضا و به قانون امروز را شامل تعدادی از مقررات برای نظارت — اما مغلوب ساختن پیشی جستن است سیگنالینگ که او آماده است به چشم پوشی از بسیاری از آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>