مغلوب ساختن پیشی جستن پرده جدید محدودیت های مسافرتی برای اولین بار پس از Coronavirus مرگ در ایالات متحده


President Donald Trump takes questions during a news conference at the White House February 29, 2020 in Washington, D.C.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد سوالات در یک کنفرانس خبری در کاخ سفید در فوریه 29, 2020 در واشنگتن ،

الکس ونگ/گتی ایماژ

یک بیمار مبتلا به COVID-19 در واشنگتن درگذشت تبدیل شدن به اولین کسی که به مرگ این ویروس جدید در ایالات متحده است. شهرستان کینگ بیمار اعتقاد بر این است که قرارداد این ویروس از “جامعه گسترش” به جای سفر, مقامات گفت.

گزارش اولیه گفت: بیمار که فوت یک مرد بود اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک جلسه مطبوعاتی روز شنبه است که فرد یک “پزشکی در معرض خطر بیمار در اواخر 50s.” مغلوب ساختن پیشی جستن مشخص هار به عنوان “فوق العاده است.” پیشتر واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee تا به حال مراجعه کننده به بیمار به عنوان مرد. “این یک روز غم انگیز در کشور ما همانطور که ما یاد بگیرند که یک Washingtonian مرده است از COVID-19. دل ما به خانواده و دوستان” Inslee گفت. “ما همچنان به کار در جهت یک روز که در آن هیچ کس می میرد از این ویروس است.”

در میان این افزایش در مورد ایالات متحده ممنوع, سفر به ایران, گسترش موجود ممنوعیت سفر به هر اتباع خارجی که تا به حال شده است که در کشور بیش از گذشته 14 روز. وزارت امور خارجه همچنین افزایش مسافرت هشدارها و توصیه آمریکایی ها سفر به نقاط ایتالیا و کره جنوبی. معاون رئیس جمهور مایک پنس اعلام کرد که اقدامات جدید در کنار تهمت که گفت دولت او بود با توجه به سفر اضافی محدودیت از جمله احتمالا بسته شدن مرز ایالات متحده با مکزیک. “ما در حال فکر کردن در مورد تمام مرزها” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن وجود دارد گفت: 22 نفر در ایالات متحده مبتلا به کروناویروس جدید از جمله حداقل چهار که هیچ سابقه مسافرت و یا شناخته شده تماس با هر کسی که سفر کرده است که کراوات آنها را به ویروس. این چهار مورد عبارتند از: یک زن در اورگان یک دانش آموز دبیرستانی در ایالت واشنگتن یک زن در شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا, و یک زن دیگر در Solano County است.

تعداد موارد تایید شده در سراسر جهان عبور 85,000-علامت روز شنبه. بیش از 79 ، 000 از کل بودند و در سرزمین اصلی چین است. در مجموع 2,941 مرگ و میر گزارش شده از جمله 43 در ایران, 29 در ایتالیا و 16 در کره جنوبی. بزرگترین شیوع خارج از چین است که در کره جنوبی که گزارش 813 جدید موارد شنبه را به کل آن به 3,150. در ایران پنج عضو پارلمان آزمایش مثبت نشان می دهند که چگونه این ویروس در حال گسترش در میان این کشور و سیاستمداران است. تهران گزارش داده طی هفته گذشته که هفت نفر از آن مقامات دولتی از جمله یکی از آن معاون رئیس جمهور آزمایش مثبت برای ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>