تهمت استفاده واقعی کودک نو پا به استوک ترس در مورد سقط جنین در کشور از اتحادیه


A woman wearing green sits with a young girl on her lap.

رابین و Ellie اشنایدر در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه در روز سه شنبه.

جک گروبر/ایالات متحده آمریکا امروز

در سه شنبه شب دولت از آدرس اتحادیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معرفی به عنوان دو تن از مهمانان خود رابین و Ellie اشنایدر از کانزاس سیتی ، Ellie متولد شد و در سال 2017 در 21 هفته و شش روز بارداری. زمانی که رابین به هنگام تولد به وزن کمتر از یک پوند.

“از طریق مهارت از پزشکان و نماز پدر و مادر او کمی Ellie نگه داشته و برنده شدن در نبرد برای زندگی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “امروز Ellie قوی و سالم 2-ساله.”

به افتخار الی تهمت به نام اعضای کنگره به مناسب 50 میلیون دلار برای نوزادان تحقیقات پزشکی. حتی دموکرات ها تحسین است. سپس او از آنها خواست که به “تصویب قوانین در نهایت ممنوعیت اواخر دوره سقط جنین از نوزادان است.”

مخالفان سقط جنین را به این نوع از مجاورت که نشان می دهد که زنانی که سقط جنین را انتخاب کنید و سپاسگزار پدر و مادر کودکان به نوعی در مخالفت با طرف مسئله—اگر به عنوان طرفداران حقوق باروری نمی خواهید برای زنده ماندن نوزادان نارس. مغلوب ساختن پیشی جستن و نرم افزار-lifers که عشق او اغلب برابر نوزادان با کودکان نوپا در تلاش برای به تصویر کشیدن سقط جنین به عنوان قتل است. در تلویزیون زنده مغلوب ساختن پیشی جستن به کارگردانی ملت توجه به واقعی کودک نو پا به آن را انجام دهد.

با استفاده از این داستان مطمئنا وحشتناک تولد پیش از موعد به استوک ترس در مورد سقط جنین بعد از بارداری—که اغلب انجام شده تحت دلخراش شرایط—مغلوب ساختن پیشی جستن تیز با تخفیف یک بخش عمده ای از هر دو داستان: زندگی و خواسته های زنان را درگیر. هیچ کس می خواهد برای تولد در 22 هفته. هنگامی که یک کودک متولد شده است که در اوایل آن را بیشتر یک تراژدی از یک معجزه; بسیاری از کسانی که در نوزادان زنده ماندن نیست. زودرس زایمان یک جلسه از بدبختی.
سقط جنین در مقابل یک انتخاب است.

این Schneiders’ در ایالت میسوری یکی از چندین بوده که جسارت با تهمت و قضات او نصب شده و در دیوان عالی کشور به تصویب قوانین مغایر با قانون اساسی که به ممنوعیت سقط جنین قبل از اینکه جنین زنده ماندن. (میسوری را که غیرقانونی سقط جنین پس از هفته هشتم بارداری مسدود شده است توسط یک قاضی فدرال.) ممنوعیت سقط جنین نمی خواهد هر چیزی را برای کمک به زنده ماندن نوزادان نارس, اما آن را سخت تر برای زنان به اداره زندگی خود را به تصمیم می گیرید که آیا و چگونه برای تبدیل شدن به پدر و مادر است.

این فوق العاده است هنگامی که پدر و مادر مانند رابین که باید به تماشای نوزاد خود رنج می برند از طریق ماه های لمسی-و-رفتن نوزادان و مراقبت در نهایت می تواند دیدن فرزندان خود را رشد و رشد. بسیاری از کسانی که پدر و مادر نیز نیاز به سقط جنین در برخی از نقطه در زندگی خود را. آن را سخت به استدلال می کنند که طرفدار انتخاب ضد کودک نو پا که بیش از نیمی از زنانی که سقط جنین مادران هستند. مردم می دانند که آنچه در آن مانند به نگرانی بیش از یک نوزاد بهداشت و افرادی که نیاز به سقط جنین مراقبت نیست و مبارزه در برابر یکدیگر. اغلب آنها یکی و یکسان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی