مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از آخرین coronavirus جلسه به فشار عجیب و دروغ در مورد کسری بودجه

هر چند روند که ظاهرا در مورد coronavirus جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده دوشنبه در نشست خبری به فشار یک puzzlingly بی شرمانه دروغ در مورد نظارت از بودجه فدرال — یک مثال از اینکه چگونه به طور مداوم او فقط حقیقت را بگویید.

به عنوان بخشی از استدلال خود را که او نظارت توسعه بزرگترین اقتصاد در جهان تاریخچه قبل از coronavirus رسیدن به سواحل آمریکا و مخرب چیز تهمت و ادعا کرد که “اگر شما نگاه کنید قبل از این ویروس کسری پایین آمدن تحت دولت من.” او گفت این بود که با توجه به او با قرار دادن “عظیم تعرفه ها در چین” — تعرفه ها که منجر به امریکا “در ده ها میلیارد دلار” از کشور او در حال حاضر در تلاش برای سرزنش برای این بیماری همه گیر.

تماشا کنید:

مغلوب ساختن پیشی جستن دارای سابقه ای طولانی در دروغ گفتن در مورد همه چیز از اوباما گواهی تولد به توربین های بادی باعث سرطان می شود. اما این ادعای خاص در مورد ملی کسری هنوز هم می ایستد به عنوان هوپر حتی توسط خود قابل توجه استانداردهای.

نه تنها کسری بودجه ندارد و پایین رفتن قبل از coronavirus اما دفتر بودجه کنگره اعلام کرد حدود یک هفته پس از اولین coronavirus مورد گزارش شده در کشور است که کسری بودجه خواهد top $1 تریلیون دلار در این سال — یک شاهکار است که تنها بوده که قبلا انجام شده در تاریک ترین تلاطم از رکود بزرگ.

بعلاوه همانطور که در این نمودار از یک دولت آمریکا وب سایت نشان می دهد کسری رفته است تا هر سال تحت تهمت ریاست جمهوری — در هیچ بخش کوچکی به دلیل بودجه متلاشیکننده کاهش مالیات برای ثروتمندان که از او دفاع و پشتیبانی و به قانون امضا شده در ماه دسامبر 2017.

USAspending.gov

فراتر از سال-به-سال کسری مغلوب ساختن پیشی جستن — که وعده داده شده در کمپین نوین برای از بین بردن بدهی های ملی — اتحاد نظارت رکورد جدید در انباشت بدهی است که در حال حاضر نزدیک به $25 تریلیون است.

آن هم نه به صورتی که ما گرفته شده در “دهها میلیارد دلار” از آنجا که تعرفه ها در چین است. تعرفه مالیات بر آمریکا واردکنندگان و نه دولت های خارجی. آنها نشان دهنده یک افزایش مالیات. در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت این خاص دروغ در مورد چگونه تعرفه کار ده ها بار چه او نمی ذکر است که متعاقب آن جنگ تجاری با چین باعث شد تا دولت فدرال forking بیش از بیش از 22 میلیارد دلار به منفی نهفته آمریکایی کشاورزان در سال گذشته ایجاد و در عین حال یکی دیگر از فشار بر بودجه ملی.

پس مغلوب ساختن پیشی جستن به طور گسترده ای به تمسخر سخنان پنج شنبه گذشته در مورد مواد ضد عفونی کننده به عنوان یک امکان coronavirus درمان معجزه کاخ سفید در ابتدا اعلام کرد که وجود خواهد داشت هیچ توجیهی در روز دوشنبه. این تغییر گاهی در طول روز در روز دوشنبه.

دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany توییتی که روز دوشنبه جلسه خواهد بود در مورد “تست اضافی ارشاد و دیگر اطلاعیه ها در مورد با خیال راحت باز امریکا دوباره” اما در واقعیت آن را بیشتر در مورد تحقق مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به توجه.

اوایل این رویداد رژه از مدیران اجرائی ترسناک شبیه به یک صحنه که باز در یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن جلسات در ماه گذشته. Q&A, بخش ویژه کاخ سفید آشنا گمراه کننده چرخش در مورد پیشرفت coronavirus تست و همچنین تلاش های مغلوب ساختن پیشی جستن به reframe احتمال است که به عنوان بسیاری از 70,000 آمریکایی ها می میرند از این ویروس به عنوان در واقع بازتابی از کار بزرگ او دست زدن به همه چیز. (مهم نیست نظرات خود را در اواخر فوریه که این ویروس خواهد برود به خودی خود معجزه آسا در مد.)

هیچ یک از که بود به خصوص جدید است. اما تهمت تلاش به نوبه خود واقعیت اقتصادی بر سر آن با نظرات خود را در مورد ملی کسری خدمت به عنوان یک پنجره را تا چه حد او مایل به رفتن برای رسیدن مردم به این باور است که از بالا به پایین است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>