مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی کمیته پرداخت حدود $400,000 برای مغلوب ساختن پیشی جستن واشنگتن هتل در سه ماهه دوم: تجزیه و تحلیل

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمع آوری کمک های مردمی عملیات پرداخت حدود $400,000 برای مغلوب ساختن پیشی جستن هتل بین المللی در واشنگتن در سه ماهه دوم, تجزیه و تحلیل توسط یک محقق در مرکز سیاست پاسخگو نشان داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی کمیته مشترک جمع آوری کمک های مردمی عملیات بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و کمیته ملی حزب جمهوری خواه صرف در مورد $400,000 در مغلوب ساختن پیشی جستن هتل بین آوریل و ژوئن با توجه به CPR محقق آنا Massoglia.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن جمع آوری کمک های مردمی عملیات سازی “بیش از 3 میلیون دلار در کمک های مالی از مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری اهدا کنندگان به مغلوب ساختن پیشی جستن, خانواده, خواص و کسب و کار خود را با 2020 دوباره انتخابات & تهمت MAGA مشترک جمع آوری کمک های مردمی [کمیته],” Massoglia در توییتر نوشت. “$17.4 M+ شمارش 2016.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی کمیته قبلا صرف بیش از 250.000 دلار در واشنگتن هتل در سه ماهه دوم سال 2019 با توجه به تجزیه و تحلیل 1100 پنسیلوانیا است. هتل دریافت کرده است بیش از 1.1 میلیون دلار و در مجموع از مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی RNC معاون رئیس جمهور مایک پنس بزرگ کمیته آمریکایی و رهبر اقلیت کوین مک کارتی را در محافظت از خانه کمیته.

مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی هزینه شده است یک مزیت برای شرکت خصوصی خود را که از آن او خودداری کرده است به سمت. توسط پاییز گذشته سیاسی صرف با مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاباتی کمیته ها و متحدان خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن خواص صدر $20 میلیون, با توجه به CPR داده است.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری که به او لگد انداختن 1 میلیون دلار به کتاب یک سالن در خود هتل پیش از مراسم تحلیف خود نیز منجر به جدید جریان نقدی برای این شرکت است.

واشنگتن پست دیوید Fahrenthold ردیابی حدود 970,000 در مالیات دهندگان هزینه در مغلوب ساختن پیشی جستن خواص پس گرفت هر چند که تعداد تنها خراش سطح. هر دو دولت و این سازمان نسبت ناروا را به طول های بزرگ رفته برای پنهان کردن چقدر پول مالیات دهندگان را صرف در خواص.

اریک مغلوب ساختن پیشی جستن به معاون اجرایی رئیس جمهور از مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان ادعا کرد در سال گذشته که دولت با تکیه بر رئیس جمهور خواص به صرفه جویی در پول مالیات دهندگان.

تبلیغات:

سرویس مخفی “عوامل اقامت در خواص ما به صورت رایگان — معنی مانند هزینه برای خانه داری” او اصرار داشت. “ما هزینه آنها را مانند 50 دلار.”

اما رسید به دست آمده توسط پست نشان می دهد که این سازمان نسبت ناروا jacked تا زمانی که قیمت سرویس مخفی عوامل ماند در اموال مالیات دهندگان ” سکه. تهمت و اتهامات سازمان سرویس مخفی به طور متوسط $396 در هر شب یا در حدود هشت برابر بیشتر از اریک مغلوب ساختن پیشی جستن را ادعا می کنند.

تبلیغات:

Fahrenthold در توییتر نوشت که او پیدا کرده است “دقیقا صفر موارد که در آن تهمت Org آنچه را که به آنها وعده داده است.”

“آنها همیشه شارژ بیشتر” خبرنگار اضافه شده است.

تازگی منتشر فدرال کمیسیون انتخابات براده بازیگران بیشتر نور در اهدا کنندگان که شده مغلوب ساختن پیشی جستن به $262 میلیون مسافت بین مبارزات انتخاباتی خود کمیته و حزب کمیته در سه ماهه دوم.

تبلیغات:

اهدا کنندگان بالا برای مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی کمیته شامل مدیر عامل شرکت مارول اسحاق Perlmutter و همسرش لورا به عنوان به خوبی به عنوان جت خدمات پشتیبانی مدیر عامل شرکت رابرت کتاب و همسرش امی. هر دو زوج به بیش از 1.1 میلیون دلار همراه است.

دیگر اهدا کنندگان بالا شامل سرمایه دار خیلی مهم نفت داگلاس Scharbauer ($580,000) برجسته Scientologist تریش دوگان ($580,000) و راس پرو جونیور ($575,000).

“مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران که پول او گفت که او به شدت نیاز به کمک به او را به انتخاب مجدد رفت راست در جیب خود” بازیگر و فعال Jon Cryer توییتی در پاسخ به صرف در واشنگتن ،

تبلیغات:

“چه کسی می دانست ایم” رادیو میزبان دیوید Pakman “در حال اجرا برای رئیس جمهور می تواند بسیار سودآور است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>