مغلوب ساختن پیشی جستن Vincibility تماشا کنید: Uh-Oh, دوچرخه سواری در تصادفی از طریق همه کلاه توییتر شعارهای کار نمی کنه


Trump, seen in close-up and in profile, frowns while he listens to a translation of Mexican President Andres Manuel Lopez Obrador via an earpiece.
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در روز چهارشنبه.
جیم واتسون/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن Vincibility تماشای یک ذهنی و نظری برآورد احتمال که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع از دست می دهد 2020 انتخابات و یا به عبارت دیگر که او رنج می برد عواقب اقدامات خود را برای اولین بار در زندگی خود به جای wriggling از دیگری جم (ببینید: مولر تحقیقات اوکراین رسوایی 2016 رای محبوب خود را شش ورشکستگی و هر چیز دیگری).

نظر سنجی این هفته باقی می ماند و سنگ جامد در اجماع است که جو بایدن و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری 9 و یا 10 امتیاز. در زیر این خط بالا اخبار برای وقت است حتی بدتر. به عنوان نظرسنجی پسر هری Enten توضیح می دهد که برای سی ان ان رای دهندگان ریاست جمهوری, اولویت در حال حاضر گره خورده است به طور مستقیم به دیدگاه های خود از کدام نامزد بهتر است مجهز به رسیدگی به کروناویروس در حالی که بررسی های دموکراتیک گروه هدایتگر می یابد و به طور خاص است که تهمت را تصویب امتیاز در میان سفید آمریکایی 65 ساله و مسن تر کاهش یافته است 10 امتیاز از ماه آوریل هنگامی که ویروسی بود ضربه اول خود را به اوج. حتی در میان سفید جمهوریخواه سالمندان, هدایتگر, کشف یک اکثریت گسترده ای است که “نرم افزار-ماسک” و کثرت معتقد است که اقتصادی “بازگشایی” به طور کلی باید محتاط و نه تهاجمی. مغلوب ساختن پیشی جستن هر چند بارها تحت فشار قرار دادند برای سریع reopenings و متفقین خود را با راست گروه که باید اعتراض علیه بهداشت عمومی مورد نیاز مانند ماسک ،

رئیس جمهور در مجموع با خودش به سمت در COVID-19 که بیگانه تر رای دهندگان در زمانی که COVID-19 بدست بدتر از آن را به حال شده است در بسیاری از کشور—و به خصوص در نوسان بازنشستگی دولتی meccas از آریزونا و فلوریدا.

در روزهای اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن را آغاز کرده است نشان می دهد که او به نوعی درک می کند که او نیاز به پیدا کردن یک برنده بیشتر از موضع بر روی این ویروس است. با استفاده از توییتر تهدیدات و اقدامات اجرایی او راه اندازی یک تلاش به اهرم مدارس و دانشگاه ها را اعلام کرد که آنها را برای فرد در این آموزش قرار می گیرند.

وجود دارد حداقل یک قابل تشخیص علت و اثر استراتژی سیاسی در اینجا با توجه به افزایش پوشش رسانه ای—رهبری مثل همیشه با تخته سنگ—از نا امیدی در حال تحمل توسط پدر و مادر که به طور همزمان مشغول به کار از خانه و ارائه تمام وقت برای مراقبت از کودکان خود را. اما به عنوان نویسنده ارین گلوریا Ryan اشاره به سادگی خواستار بازگشایی مدارس است که این نوع از شکست تضمین شده faux-ادراک شگرد که تکرار معایب دیگر تهمت انتخاب مجدد, پیام, تلاش, مثل تویت عبارت “نظم و قانون” در ظاهر فواصل زمانی تصادفی. گفتن مدارس به پذیرش دانشجویان بدون ارائه بودجه برای پیاده سازی حمایت در برابر گسترش ویروسی و بدون اجبار بسته شدن فضاهای عمومی مانند کافه ها و سالن های ورزشی که می تواند کمک به کاهش عفونت نرخ قبل از سال تحصیلی آغاز می شود—نمی خواهد کمک به پدر و مادر. آن را ایجاد سردرگمی و اضطراب در اطراف استانداردهای ایمنی قرار دادن فرهنگ-جنگ و درگیری به در حال حاضر مملو محلی تصمیم گیری و احتمالا باعث معلم اعتصاب. در راه همان ستایش مؤتلفه پرچم و سفارش beatdowns مسالمت آمیز معترضان کمتر ایجاد “نظم” و نه بیشتر. اولویت طبقه متوسط ثبات قطعا یک استراتژی برنده در گذشته برای سیاستمداران ایالات متحده آمریکا اما در لحظه مغلوب ساختن پیشی جستن است و تنها می گوید که او باعث این بی ثباتی برای شروع با.

این همچنین بدان معنی تهمت به جای جو بایدن در مرکز باقی مانده از انتخابات پوشش. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین منفی پیام که نمایان هدف این است که برای کاهش بایدن ایستاده در چشم های مستقل و کم اطلاعات رای دهندگان نیست به دست آوردن هر گونه کشش: رئیس جمهور عملیاتی برای مثال در حال حاضر در تلاش برای ایجاد یک معامله بزرگ از این ایده که بایدن از ترس به, بحث, اما شما می خواهم که تا به حال به یک زیبا, هاردکور, سیاست معتاد به خواندن هر چیزی که در مورد موضوع این هفته است. و نه تهمت موفق شد به عنوان او را در سال 2016 در تشدید چپ-لیبرال بخش. به عنوان یک نیویورک تایمز–سینا کالج نظرسنجی شنبه منتشر شد نشان داد حزب دموکرات که رای برای برنی ساندرز و الیزابت وارن در سال 2020 اولیه تقریبا به اتفاق آرا در قصد خود برای رای بایدن.

قرار دادن یکی دیگر از راه تهمت نبوده است قادر به دریافت هر قاچ گیر در بین بال بایدن ائتلاف زیرا او بیش از حد شلوغ چکش آنها را به خود چشم. مانند یک سنجاب است که می تواند پرش با خیال راحت از شاخه ای به شاخه 30 فوت از زمین, اما idles در یک خیابان به دلیل آن را نمی تواند درک سرعت و اندازه یک خودرو رئیس جمهور در حال از دست دادن رای دهندگان از آنجا که او نمی تواند درک که مصرف باینری رسانه های اجتماعی و موقعیت مورد التهابی کابل-اخبار موضوع به عنوان موثر به عنوان آن شده است برای او در گذشته است و نه راه حل برای هر مشکل سیاسی. او در حال حاضر نسبتا غیر ناپذیر.

A "Trump Vincibility Watch" graphic of six rows containing the letters T-R-U-M-P. The row that is highlighted reads "UMP," with a worker removing the R.
تصویر عکس توسط ناتالی ماتیوز-Ramo/تخته سنگ. عکس توسط Bryan R. Smith/خبرگزاری گتی ایماژ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>